140 Shares 8642 views

Szczoteczki do zębów: ciekawe pomysły na łazienkę

Co powinno być wsparcie dla szczotek? Wygodne, funkcjonalne i piękne, zgodne z ogólnym stylu łazienki. Tutaj można znaleźć kilka ciekawych pomysłów, które będą przydatne dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się zastąpić szczoteczki do zębów w domu.


styl żeglarskie

Uchwyty na kubki na szczoteczki do zębów – to tak banalne i dość interesująca. To urządzenie jest w łazience co drugi obywatel naszego kraju, a różnią się one od siebie tylko kolorem i materiałem. Chociaż jeśli naprawdę spróbować, można znaleźć bardzo ładne stoisko w postaci kubka.

Najpopularniejsze szklanki zbiorniki z muszli, gwiazd i kamieni ozdobnych. Jeśli wstrząsnąć podstawkę, to wszystko to piękno w ruchu – to tylko obraz relaksu. Większość z tych akcesoriów są zestawy do sprzedaży, który zawiera uchwyt, mydelniczka oraz zdolność do płynnego mydła.

Tumbler z zegarem

Szczoteczka Holder nie zawsze jest przeznaczony dla dużej rodziny. Istnieje mini wersji, takie jak „Kulka” jednej szczotki z zegarem. Ten pojedynczy model celowy że nawet szczotkowanie zębów wycofanych ściśle określony przedział czasowy. Plus, to stanowisko jest, że nigdy nie pada tak często w przypadku konwencjonalnych modeli. Więc to „legumina” można kupić dla całej rodziny, po prostu dla każdego.

modele dziecko

Szczoteczka do zębów dla dzieci Holder odbywa się najczęściej w postaci zabawnych zwierząt lub postacie z kreskówek ukochanej. Ogólnie rzecz biorąc, powinno to być coś bardzo jasne i przyciągają uwagę dziecka. Po tym wszystkim, to jedyny sposób, aby zainteresować młodego pokolenia i zaszczepić potrzebę codziennego szczotkowania.

Ale podczas gdy dzieci stoją muszą być wykonane z materiałów wysokiej jakości, które nie emitują i nie zawierają szkodliwych substancji, ponieważ jest prawdopodobne, że przedmiot będzie próbował na ząb.

Ponadto stoiska nie może mieć ostrych krawędzi i narożników czy małe, łatwe zdejmowanie elementów.

Podstawki do szczoteczki do zębów o działaniu sterylizacji

Codzienne szczotkowanie zębów zapewnia higienę jamy ustnej tylko wtedy, gdy szczotka nie zawiera żadnych mikrobów. Należy zauważyć, że do osiągnięcia tego celu jest praktycznie niemożliwe, ponieważ włosie są stale wilgotne, co oznacza, że są one rozwija całą kolonię bakterii. Tu przyjść z pomocą szczoteczki do zębów z efektem sterylizacji. W rzeczywistości, takie urządzenie jest rodzajem gadżetów medycznego, przy czym pod wpływem promieniowania UV dezynfekcji szczeciny.

Cóż, jeśli chcesz coś naprawdę niezwykłego, spróbuj wykonać podstawkę z rękami: ten właśnie, nikt nie będzie.