672 Shares 4093 views

Prawo ubóstwa genetycznego (Natalya Grays)

Natalya Grays – wielki specjalista w dziedzinie psychologii, udany wykładowca, producent telewizyjny, autor wielu szkoleń rozwoju osobistego. Jej warsztaty zająć ważne pytania: jak osiągnąć finansową samopoczucie, że jest prawo biedy genetycznej i jak powstaje w umyśle człowieka. Jej techniki, aby przyciągnąć pieniądze do swojego życia ciesząc się niesamowity sukces z publicznością, więcej ludzi myśli o przyczynach ubóstwa i chcą stać się bogaty, zamożny, zamożnych.


Nie można jednak zgodzić się, że jest niezależność finansowa daje pełną swobodę. Jednak w umyśle człowieka jest czasami dziecko jest mocno wzmocnione pomysł, że on nie jest wart pieniędzy, że pieniądze dostaje ciężkiej pracy. Jak pokazuje praktyka Natalia Grace podobne przekonania – nie więcej niż uprzedzeń, które zakłócają realizować najśmielsze marzenia. Autor identyfikuje cztery genetycznych przyczyn ubóstwa, zapobiegając wypełnienie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Są one oparte na myśleniu osoby, szacunek dla siebie i sposób postrzegania środowiska rzeczywistości. W tym artykule, będziemy również wziąć pod uwagę inne czynniki, które wpływają na ludzką świadomość.

Co to jest prawo biedy genetycznej?

Według powszechnego mechanizmu, jesteśmy zorganizowane w taki sposób, że pochłania informacji o środowisku, w którym nie jest długi czas. Zła skłonność dotyka nas tak samo dobre, pozostawiając swoje niezatarte ślady na całe życie.

Wyobraźmy sobie sytuację: dziecko rośnie. Ma indywidualne cechy charakteru związanego z nim. Ale w tym samym czasie jest bardzo narażony na zewnątrz: rodzice, szkoła, sytuacja społeczna i krajowe inwestują w małej osobie swoje idee, przekonania. A jeśli rodzina jest z jakiegokolwiek powodu jest niska, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko będzie dorastać i skonfigurowana na ubóstwo – chłonął te przekonania, zrobili jego złożenia.

Natalya Grays przydziela 4 genetycznych przyczyn ubóstwa. W nich, w co wierzy, są zamknięte podstawowe przepisy, które nie pozwalają osoba stać się bogatym, nawet jeśli pracuje od dłuższego czasu, bardzo ciężko.

środowisko rodzinne

Są rodziny, w mieszkaniu, które było nędzne panuje atmosfera. Fakt ten ma negatywny wpływ na umysły młodego pokolenia. Świadomość dziecko jest umieszczone w taki sposób, że to jest jak gąbka wchłania outlook rodziców jak robią to w niektórych sytuacjach, co myślą o życiu i co mówią.

Jeśli ojciec matki nie obchodzi, że w pomieszczeniu, w którym dziecko mieszka, panował czysty i schludny, nie ma potrzeby czekać na dziecko, które będzie wzrastać schludny. brudne naczynia cały dzień znajduje się w skorupach, pozbawiony tapety, pył pokrywające meble – wszystko to nie jest najlepszy sposób wpływa na postrzeganie świata dziecka, jego systemu wartości. On przyzwyczaja się do niego, a potem nawet nie myśleć, że rzeczy mogą być różne. Już dawno zaobserwowano, że błoto – stałym towarzyszem ubóstwa. Uwaga nieutwardzona w mieszkaniu pełnym śmieci i kurzu, nawet nie chcą wnieść coś nowego.

Szkoda marnować pieniądze

Ta wiara jest często rodzi się w głowach młodych ludzi, którzy w dzieciństwie mocno ograniczonych dorosłego. Na przykład, na prośbę córki kupić matka lalka systematycznie odpowiedział: „Nie mamy pieniędzy” Stopniowo dziecko przyzwyczaja się do takiego scenariusza, a nawet zatrzymać się zapytać, co chcą. Jaki jest sens?

Wtedy staje się jeszcze bardziej smutny: dorastanie, ci ludzie nie stają się szczęśliwsi. Oni nadal żyją z niekończących się oczekiwań, ale w rzeczywistości nie blisko tego, co chcą. Sprzedam piękny płaszcz – to drogie, więc idź do piątego roku w tej samej kurtce dół, starając się uratować jak najwięcej. Oto czym jest ubóstwo genetyczny.

Dlaczego nie przyszedł, aby stać się bogatym? Jeśli myślisz o tym problemie, a potem nadszedł czas, aby przeanalizować swoje dzieciństwo. Destrukcyjne przekonania zawarte już w komórkach, kości i krwi.

ograniczenia

W czasach sowieckich, zdecydowano się zachować rzeczy „na wszelki wypadek” w wielu domach. Na balkonie były złoża różnych przedmiotów, długo nieużywane. Dostosowanie narodu radzieckiego – to widok żebraka. Jego wizja była ograniczona z góry przez niekończące ustawień i ograniczeń, wiele produktów brakowało. Teraz to zupełnie inny czas. Dlaczego więc wciąż boi się porzucić iluzję spokoju i stabilności, co nie jest tak naprawdę sprawiło, ludzie są szczęśliwi?

Berating chwili obecnej i obecnego stanu rzeczy, ludzie pozbawiają się możliwości podjęcia istniejącej pozycji. Aby odnieść sukces dziś, trzeba nie tylko do ciężkiej pracy od rana do nocy, jak to było wcześniej. Konieczne jest, aby działać w skupieniu i celowo: jedynym sposobem każdy pragnienie został osiągnięty. Ale ludzie, którzy są przyzwyczajeni do stałych oszczędności, trudno jest uwierzyć, że wszystkie wysiłki zostaną nagrodzone. Prawo ubóstwa genetycznego nie pozwala iść do finansowego dobrobytu. Ludzie przyzwyczajają się zaprze samego siebie, nawet konieczne, a to staje się normą w ich życiu.

programowanie podprogowe

Biedak nie brakuje pieniędzy jako takich, ale boją się wydać je na ich kaprys. Kiedy rodzice małego dziecka odmawiają kupować nowe zabawki, myślisz, że dziecko doświadcza? Frustracja, żal, żal. Pod powtórzył ten eksperyment dziecko zaczyna czuć, że nie jest godna drogich prezentów. Należy zauważyć, że jeśli codziennie na dziecko, aby powiedzieć słowo „drogie, to nie możemy sobie pozwolić”, stracił wiarę we własne możliwości. Na ten temat i mówi Natalya Grays.

Prawo ubóstwa genetycznego czyta tożsamość utworzoną we wczesnym dzieciństwie. Motywacja i chęć do działania określa 90 procent naszych dochodów. W związku z powyższym, od wysiłków zależy bardzo wiele w naszym życiu. Witryna „Genetic ubóstwo adme.ru» można przeczytać opis przykładów tego, jak jesteśmy sami programowania na niepowodzenie ze sobą początki ludzkiej niepewności.

Kto jest winny?

To, jak ludzki umysł, który jest zawsze w sytuacjach kryzysowych, które są negatywne, to patrzy na który można zrzucić winę za niepowodzenie. Oznacza to, że jeśli, na przykład, nie jest możliwe, aby zarobić więcej pieniędzy, a potem winić rodzinę, męża, tak nikogo.

W rzeczywistości, jest to odejście od rzeczywistości, a tylko nieliczni są w stanie naprawdę rozsądnie świadomy tego, co dzieje się z nimi. Konieczne jest, aby pamiętać: justify – to słowa, które są wymawiane przegrany. Możemy chować się za niekończącą się depresji i wątpliwości, ale życie to nie staje się łatwiejsze.

Ograniczenia na sukces

Czasami zdarza się, że chcemy osiągnąć jakiś cel. Ale istnieje kilka powodów, że ten cel nie może zostać osiągnięty. Pierwszą rzeczą, którą warto wspomnieć – brak wiedzy o ich przeznaczenia. Zdarza się, że dana osoba ma 40 lat, a on nigdy nie wybrał pożądany cel. Ten epizod nie jest wyjątkiem, ponieważ większość ludzi żyje i tylko niewielki procent pochodzi z prawdą.

Kolejnym punktem – strach przed działaniem. Występuje wtedy, gdy osoba, jak i wie, co chce osiągnąć w życiu, ale nie podejmują żadnych kroków w celu zapewnienia, że pragnienie stać się rzeczywistością. Niezdolność do obsługi pieniędzy, również przyczynia się do wewnętrznego oporu. Niektórzy ludzie uważają, że działanie błędnie musi wystąpić pewne warunki życia. Jednak należy zauważyć, nie jest idealna sytuacja, nigdy! Trzeba tylko wiedzieć, co chcesz i idź do niego, bez względu na to, jak trudno było. Ubóstwo genetyczna powstaje wówczas, gdy nie ma zwątpienia, nawyk życia bez planowania i bez analizy.

Vzaimomotiviruyuschie zależność od pieniędzy i snów

Jak słusznie zauważa autor, osoba wierzy tylko z myślą o przeszłości. Jeżeli osoba w życiu było wiele smutnych doświadczeń związanych z pieniędzmi, trudno będzie w przyszłości podjąć pewne rzeczy. Ponieważ formy genetycznych biedy. Grace demonstruje seminaria dla swojej publiczności, że pieniądze – jest to narzędzie do osiągnięcia celu, a nie celem samym w sobie. Tak, pieniądze mogą być dobrym żołnierzem, ale nie więcej. Tak zadowoleni, że to nie pieniądze, ale istnieje możliwość, że oferują. A jeśli osoba wyraża gotowość do działania zgodnie ze swoimi zdolnościami, że nie zawsze tak się dzieje. Nie można skakać nad głową, jak banalny jak się może wydawać.

Gdy nie jest sen w moim sercu, że jest gotowy, aby nas prowadzić. Trzeba tylko osobowość uchwały oraz jej gotowość do działania zgodnie z jego przeznaczeniem.

samodyscyplina

Umiejętność organizowania czasu – jeden z kluczowych punktów w kierunku sukcesu. Jeśli okaże się to trudne, żeby zmusić się do wykonywania żądane zadanie, to jest sposób przegrany. Samoorganizacja jest ważne właśnie dlatego, że czas – jedyny zasób niezastąpiony. Pieniądze zawsze można zarobić, ale siła i energia do dorosłego każdego roku, niestety, nie sumują się.

Aby odnieść sukces, trzeba przedstawić jasny pomysł, który chcemy uzyskać wynik. Do tego samoorganizacja odgrywa kluczową rolę, prowadzi do zwycięstwa. Liczy się wszystko: czas budzenia, wysiłek, pomagając komuś popełnione czyny. Aby żyć, z konkretnych pragnień, i podjąć działania w celu rozwiązania poważnych wyzwań. Tylko w ten sposób. Ulotne fantazje nie pracują i nie są tłumaczone na rzeczywistość.

Nie można żyć oczekiwanie przyszłości

Mędrcy wiedzą, że jedynym obecnie ma najwyższą wartość – to jest nasza prawdziwa okazja do poprawy. Realizacja ludzkich możliwości, także zaczyna gdzie sformułowano intencję. Ci, którzy marzą o świetlanej przyszłości, a jednocześnie nic nie robi, jak wiatrak – walczy z iluzji. Ubóstwo genetyczny podstępny fakt, że ludzie często nie zauważyć. On stara się podejmować żadnych działań, które są w rzeczywistości nieprawdziwe, błędne. A następnie zadać sobie pytanie, dlaczego to nie działa w nieusuwalny goryczy.

Bogactwo – to stan umysłu

Bogatym człowiekiem – nie ten, kto w tej chwili dużo pieniędzy, ale taki, który może zwiększyć swój kapitał, jest zobowiązana do samorozwoju i samodoskonalenia. Najlepsza inwestycja – inwestycja w siebie, w edukacji, twórczości. Prawo ubóstwo genetyczny jest ważna tylko dla tych, którzy boją się podejmować ryzyko, aby spróbować nowych rzeczy, koncentrujące się na starych wzorców zachowań. Każda osoba może zmienić swoje życie na lepsze. Aby to zrobić, trzeba jasno zrozumieć, co zrobić, jakie kroki podjąć.

Zatem genetyczne przyczyny biedy można znaleźć w głębokim dzieciństwie. To właśnie tam koncentrują się wszystkie mechanizmy, które mamy w ruch swoje myśli, uczucia, emocje. Jak zmienić swoje życie na lepsze? Czy to możliwe, aby zatrzymać nadzieją, wierząc, dążyć do pożądanego? Tak, musimy działać. Ale wszystko wymaga podejścia dźwięku. Musimy nauczyć się słuchać siebie, do swojego serca. Kiedy dana osoba ma wysoko rozwiniętą intuicję, jest bardzo trudno oszukać.