637 Shares 5607 views

Aktor Ray Park: biografia, życie osobiste. Najpopularniejsze filmy

Ray Park – utalentowany aktor, który przyszedł do kina ze sportem. Twoja droga do sławy, zaczął jako chwyt, a następnie zaczął ufać rolę dialogu. "X-Men", "The Rise of Cobra", "Ballistic: Ecks vs. Sever", "The Legend of Bruce Lee", "Heroes", "Nikita", "Mortal Kombat: Generations" – słynne filmy i seriale telewizyjne z jego udziałem. Co jeszcze możesz nam powiedzieć o Scot?

Ray Park: rodzina, dzieciństwo

Sportowiec, aktor i kaskader urodził się w Glasgow, to zdarzyło się w sierpniu 1974 roku. Ray Park urodził się w rodzinie, nie związane ze światem kina, ma brata i siostrę. Był jeszcze dzieckiem, kiedy jego rodzice postanowili przenieść się do Londynu, że istnieje duża część dzieciństwa chłopca.

Ojciec Ray był pod wrażeniem filmów Bruce Lee. To on namówił syna do uprawiania sztuk walki. Przyszły aktor ledwie siedem lat, kiedy zainteresował się sztukami walki i kickboxing. Park 16 uczestniczył w mistrzostwach narodowych Wielkiej Brytanii i wygrał, a następnie zabrał go do drużyny narodowej. Ale młody człowiek nie zamierza przeznaczyć na kształcenie przez całe życie marzył o sławie i fanów.

pierwszą rolę

Ray Park osiągnęła znaczący sukces w sporcie, przyciąga uwagę publiczności. Nie jest zaskoczeniem, że w końcu został zauważony i reżyserzy. Po raz pierwszy spróbował swoich sił jako kaskader w 1997 roku. Młodzieniec zadebiutował w filmie akcji „Mortal Kombat 2:. Annihilation” To on wykonany obraz niebezpiecznej i zimnokrwistych koszar wojownikiem w scenach akcji obraz.

Pierwsze doświadczenie było sukcesem, więc w 1999 roku Ray Park został ponownie zaproszony do zestawu. Stunt wziął udział w pierwszym epizodzie „Gwiezdnych Wojen”, on wykonany obraz Pańskiego Sithów Darth Maul (głosu tej postaci nabrały Peter Serafinowicz). Ray starania zostały docenione, był jednym z pretendentów do nagrody MTV Movie Award, oraz w dwóch kategoriach: „Najlepszy kinozlodey Roku” i „Najlepsza kinodraka”. Park następnie działał jako dubler Kristofera Uokena w filmie „Sleepy Hollow”.

kariera filmowa

W 2000 roku, filmografia Ray Park ma fantastyczny film akcji „X-Men”. Było to ważne wydarzenie jako kaskader po raz pierwszy powierzono rolę dialogu. Początkujący aktor znakomicie zrealizowany obraz Toad villain nazwie. Ray przydatny do jego umiejętności, bo od jego charakteru, posiadające nadprzyrodzone moce, był zobowiązany do wykonywania skomplikowanych sztuczek.

Dzięki „X-Men” stał się popularny aktor Ray Park, jego filmy zaczęli wychodzić pojedynczo. W 2002 roku zagrał w thrillerze sci-fi "Ballistic: Ecks vs. Sever", które odgrywają rolę drugorzędną. Potem został zaproszony do komedii kryminalnej „ukurkom”, gdzie stworzył również wizerunek charakterze drugiego planu. Następne Park wziął udział w filmie „Vampires: ożywienie dawnej rodziny”, „Co mamy robić – tajne”, „fanów”.

W 2009 roku, publiczność została zaprezentowana thrillerze sąd fi „Cobra” z jego udziałem. Obraz opowiada o high-tech jednostki wojskowej, która znajduje się w Egipcie. Jej członkowie mają do czynienia ze złym korporacji, która jest przedmiotem słynnego Władcy wojny. Ray w tym filmie dostał rolę członka zespołu.

Co jeszcze zobaczyć

Jakie inne projekty filmowe i serial telewizyjny musiał wycofać do 42 lat aktor Ray Park? W serialu "The Legend of Bruce Lee", on doskonale ucieleśnia wizerunek Chuck Norris. Główną rolę poszedł do obsady horroru „zstąpił do piekieł”, który opowiada historię konfrontacji bohaterów i demonów. Jego charakter był Max – jeden z żołnierzy, którzy stracili swoje dusze. Jedną z kluczowych ról grał Ray „King of Fighters” w thrillerze fantasy.

Aktor wziął udział w czwartym sezonie ratingu projektu telewizyjnego „Heroes”, aby wcielać obraz Edgara. Zagrał także w serialu „Nikita”, „Super Ninja”, „Mortal Kombat: Legacy” i „Mortal Kombat:. Pokolenia” Można go zobaczyć w filmie fantasy „Greed” oraz thriller „Gin”.

„Wypadek” – najnowszy w bieżącym zdjęciu z Parku. thriller Kryminał opowiada historię człowieka, który podaje wszystkie jego zabójstwo jako wypadek. Wszystko zmienia się, gdy zabił byłego kochanka bohatera. Wkrótce fani aktora to miła niespodzianka: wyjdą kilka nowych filmów z jego udziałem.

życie osobiste

Oczywiście fani aktora i kaskader Ray Park zainteresowany nie tylko w serialach i filmach, ale także życia osobistego. Były zawodnik – człowiek, który może być trudno oskarżony o niestałości. Przez wiele lat był szczęśliwie żonaty z kobietą o imieniu Lisa, żona aktora nie ma nic wspólnego ze światem kina. nie wydaje żadnych pogłoski o jego romantycznym entuzjazmem. Druga połowa dała mężowi dwójkę dzieci – syna i córkę.

Większość czasu rodzina spędził w Los Angeles. W przerwach między filmowanie Ray uwielbia podróżować do odwiedzania obcych krajów i odkrywać nieznane kultury. Żona i dzieci prawie zawsze sprawiają mu towarzystwo.