813 Shares 5860 views

W co się ubrać do znajomego dnia urodzenia

Otrzymałem zaproszenie na uroczystość po myśli o rozpoczęciu dar myślenia o tym, co się ubrać na jej urodziny. Odwieczne pytanie kobiece. I niech szafa pełna jest rzeczy, to nie rozwiązuje problemu. Będzie to kampania na zakup innej sukni.


Ale znając zasady układu, można nawet się dostępne elementy, aby stworzyć niepowtarzalny, wszystkie niezapomniany obraz. Po tym wszystkim, strój, który trzeba umieścić na, można dać drugie życie, umiejętnie grając swoje akcesoria i fryzury.

W co się ubrać na urodziny: podstawowe zasady w połączeniu ubrania

 1. Rzecz z wzorami trudne w montażu. Ona – jest tematem, więc akcesoria powinny być przechowywane i neyarkimi. Jeśli oba te elementy są zawarte zawierać drobnym drukiem, muszą zmieścić się w kolor i styl.
 2. Konieczne jest, aby prawidłowo połączyć cięcie i teksturę. Kiedy objętościowy Góra Dół powinien być wąski, i vice versa. W przeciwnym razie, jeśli nie wszystkie wolne, ukryty kobiecą sylwetkę, ponadto będzie dodać kilka kilogramów.
 3. Konieczne jest, aby przestrzegać proporcji długości. Po tym wszystkim, są one łamane, można skrócić swoje nogi (spodnie lub spódnicę z obniżoną talią) lub zwiększyć ciało.
 4. Tekstura rzeczy nie powinny się różnić. Oznacza to, że na lato sukienka szyfonowa bluzka, aby dopasować tę samą lekką tkaninę. Nie można nosić spodnie z grubej przezroczystej bluzce, a także obszerny sweter – jedwabny szal.
 5. Konieczne jest zachowanie równowagi w kolorze, strój, nie powinno być więcej niż trzy. Musisz wybrać dominującym i zbudować cały utwór wokół niego. Można zmienić kolor proporcjonalnie stać wizualnie powyżej, konieczne jest, aby umieścić na jasnym i ciemnym dnie górnej. Cień można również wybrać żądaną strefę.

Jeśli dziewczyna urodziny zaprosił

Po pierwsze, musimy pamiętać, że głównym bohaterem obchodów prawda, więc trzeba myśleć o swoim stroju, jak jej nie przesłaniać. Po drugie, obraz będzie zależeć od miejsca festiwalu. Powiedzmy, w co się ubrać na urodziny w kawiarni?

Jeżeli miejsce na obchody wybranej kawiarni lub restauracji, to lepiej, aby ubierać się w strój medium lub krótkiej długości. Najlepszym rozwiązaniem będzie sukienka koktajl, długa noc na podłodze nie nadaje się do tej sprawy. Ponieważ, po pierwsze, będzie to niewygodne, a po drugie, nie należy zapominać o głównym bohaterem tego wydarzenia. I jeszcze jedno – jeśli imprezę tematyczną, to również warto rozważyć przy wyborze łuku.

Opcje sukienka

 1. Bardzo modne w tym roku sukienka koronka.
 2. Brilliant z pasa Basków linii strój – ma jasny akcent miejsce, więc powinien być nieskomplikowany krój.
 3. Dress-shirt, wydaje się bardzo proste, ale jeśli go pokonać z jasnymi, nawet ekstrawaganckie, akcesoriów, będzie grać w innych kolorach.
 4. Model z paskami na ramię.

W rzeczywistości wybór jest ogromny, a nie tylko sukienki. można odebrać wielowarstwową pełnej spódnicy z tiulu, ale górna musi być pokorny. Pięknie będzie wyglądać miniaturową satynową czerwoną sukienkę, która będzie wzrok.


Dobrym rozwiązaniem wykonania zwężone spodni albo płaszcz, w połączeniu z eleganckich bluzek dodać obraz może być szpilki i małą torebkę.

Strój powinien dobrze siedzieć na rysunku, ukryć wady i wykazać zasługi. Można zrobić make-up Light i upiększyć wizerunek akcesoria w kolorze zespołu.

Myśląc o tym, co umieścić na urodzinach przyjaciela, nie powinno spowodować panikę i strach, że ważne jest, aby właściwie ocenić sytuację i myślę dokładnie o strój. Po uroczystości mogą odbyć się w naturze, zarówno w domu, jak iw klubach nocnych.

Co można umieścić na urodziny klubu

Atmosferę instytucji polega na ruchu i aktywnego spędzania czasu, więc należy nosić krótkie spódnice lub spodnie o zawężonym modne bluzki lub na górze, można ubierać się w mini sukience. Najważniejsze, że był wygodny, ale nie wulgarne. Jeśli jest lato, cebulę można wybrać jasny zestaw paleta zimą lepiej jest mieć więcej cichych dźwięków. Odpowiedni strój będzie wykonany z błyszczących tkanin, ale konieczne jest, aby obserwować umiar w tym spektaklu powinien pozostać jeden element ubioru.

Obchody w ścianach domu

To nie znaczy, że można umieścić na dres, zestawy opcji są wszystkie podane powyżej. Wystarczy strój powinien być bardziej miękkie i wygodne, akcesoria – skromne dekoracje – oryginalne.

Prowadzenie wakacje w przyrodzie

W co się ubrać na urodziny w takich warunkach? To nie jest powód, aby umieścić na tłustym starym kolorze. Nawet natura może ubierać stylowy, elegancki i komfortowy.

Możliwości jest wiele. Jeśli jest to lato, to jest możliwe, aby dać pierwszeństwo do krótkich dżinsowych spodenkach i T-shirt Topu, zaniżone bluzki. Od obuwia odpowiednich butów lub trampki, mogą być na peronie. Można wziąć stylowy plecak lub mało poręczne torby przez ramię.

Załóżmy, że uroczystość odbywa się na zewnątrz, w domu na wsi, wyobraźnia może poszaleć tutaj. Może to być także strój koktajlowy, można nosić obcasy. Dobry zestaw będzie dżinsy lub legginsy połączone z bluzki lub lekki sweter. To wszystko zależy od warunków pogodowych.

Jeśli nadal nie rozumiem, co się ubrać na urodziny, zdjęcie z magazynów mody pomoże w tym.

Z akcesoriami mogą uzupełniać wizerunek modne okulary przeciwsłoneczne, kapelusz, ciekawych ozdób.

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup nowych ubrań, a ty nie wiesz, w co się ubrać w dniu urodzin znajomego, nie rozpaczaj. Otwórz szafkę i istnieje strój, nawet jeśli jest to proste, nawet low-key, ale umiejętne wykorzystanie akcesoriów może być przekształcony w wyrafinowany strój.

Jakie akcesoria pomogą w tym

 1. Pasy. Ich różnorodność pozwala wybrać odpowiedni dodatek do cienki jak pas łańcucha lub perforowanej skóry, aby dopasować suknię lub kontrast. Jeśli wydaje się prowokacyjny, istnieje alternatywa – pas koronki. Przy jego pomocy można odebrać długą bluzkę i podkreślenie talii w małej czarnej.
 2. Różnorodność sprzęgieł w tonie zespołu i buty i szaliki, aby pomóc pokonać starą sukienkę i odświeżyć ją.
 3. Biżuteria i biżuteria może odwrócić uwagę od stroju, ale wtedy nie można przesadzić, nie powinno być więcej niż dwa, czy to kolczyki, bransoletka lub naszyjnik i broszka trendy. I muszą być drogie i dobrej jakości. Taniość nie ratować strój, a tylko pogorszy sytuację.

Na wycieczkę w klubie, można użyć objętość inna biżuteria, wielowarstwowe genialny naszyjniki, bransoletki, kolczyki i wisiorki.

Jest bardzo ważne, aby być w stanie odebrać akcesoriów, jak również, ponieważ mogą ozdobić jak łuk, a psuć, nawet w charakterze będzie działać pod marką drogiej sukni.