485 Shares 7400 views

Uchwyty do szkła. Uchwyty na przedniej szybie samochodu

Metalowe i plastikowe uchwyty dekoracyjne szklane są przeznaczone do zabezpieczania różnych wyrobów szklanych i lustrzanych ścian i innych powierzchni w pewnej odległości, a wiszące je z liny. Według rodzaju uchwytów mocujących są podzielone na miejscu i odległości.


Uchwyty punkt zeszklenia konwencjonalne

Uchwyty do szkła (konwencjonalne półki, stojaki, gabloty) zapewniają solidne zamocowanie artykułu, który jest wyposażony w specjalne zatrzaski, klamry, śrub i innych elementów śrubowych. Chociaż doświadczenia wynika, że te typy elementów złącznych są doskonale połączone z tworzyw sztucznych i drewna.

Kształt i wielkość typowych uchwytów miejscu mogą być bardzo różne. Czasami te elementy są przeprowadzane w dziwacznej formie i wykorzystywane w tworzeniu konkretnego projektu. Ale najczęściej wykonane prostych nawiasy okrągłe, w kształcie litery U, prostokątny kształt. Ponadto, bardzo zróżnicowanych kątowe elementy mocujące ustalające dużych i małych luster powierzchni szkła.

przekładki

Specjalne przekładki do szkła wykorzystywane jako urządzenia na elementach ściennych, takich jak półki, znaki, znaki, znaki i inne szkła i elementów z tworzyw sztucznych. Cechą złącznych jest, że wszystkie produkty są umieszczone w pewnej odległości od ściany, która jest określona przez model bezpośredni uchwytu. Producenci oferują zdalne uchwyt do szkła, przeznaczone do wiercenia bez wiercenia, do mocowania lekkich i ciężkich tworzyw sztucznych, montaż dwóch lub więcej samolotów, a także lustra i zwykłego szkła bez wiercenia.

Dystansowe dla wyrobów szklanych dotyczących montażu na pewną odległość, zazwyczaj składają się z dwóch części obudowy, która jest przymocowana do ściany, i trwałego produkcie śrubą. Metalu albo tworzywa sztucznego jest stosowany jako materiał.

Rodzaje odległych zamków

Przekładki do szkła są w kilku rodzajach, a mianowicie:

  • obliczono wiercenia;
  • do montażu bez wiercenia;
  • Posiadacze kilku płaszczyznach.

Urządzenie do wiercenia stosowany jest do mocowania płyt ściennych, znaków, tablic, stoiska i innych przedmiotów wykonanych ze szkła lub tworzywa sztucznego. Cechą charakterystyczną jest to, że mocowanie jest przeprowadzane przez nawiercone otwory w produkcie. W tym samym czasie, w zależności od modelu konfiguracji, naprawia obiekty mogą znajdować się na różnych odsunął się od ściany. Są one wykonane z mosiądzu, aluminium.

Ponadto, biorąc pod uwagę charakterystykę urządzenia modelowania, zamocowana na ścianie odbywa się za pomocą określonych narzędzi pomocniczych:

  • Molowych kotwy (podczas mocowania ściany gipsowo-kartonowych);
  • Kotwa stos (przy montażu lub cegły betonowej ściany);
  • śruby i kołki (po montażu ściany betonowej lub płytę gipsową).

Urządzenia błyskawicznych bez wiercenia stosuje się także do mocowania światła, ciężkiego szkła i tworzyw sztucznych dla betonu lub ścianę. Odbywa się to za pomocą specjalnej kotwicy stos. Takie łączniki są wykonane z mosiądzu i stali nierdzewnej.

W odniesieniu do trzeciej formy, zamocowanie urządzenia sugeruje dwóch lub większej liczbie płaszczyzn, ma dokładnie taką samą liczbę rowków, i bardziej trwałej konstrukcji. Łączniki do betonu tynkowych ściana jest prowadzona przez wywiercony otwór w produkcie szkła za pomocą śruby z nakrętką. Materiał, z którego właściciel – mosiądz.

Producenci ograniczenia przewidziane trzy warianty kolorystyczne elementów danych wykonanie: złota i niklu, połyskujące, a nikiel mat.

Uchwyty na przedniej szybie

Uchwyt do szyby – jest niezwykle łatwy w użyciu, wszechstronny akcesoria samochodowe na stałe instalować żadnych urządzeń multimedialnych: tabletki, smartfony, urządzenia nawigacyjne, magnetowidów ruch. Jest to bardzo proste urządzenie, które zapewni wygodę i bezpieczeństwo kierowcy samochodu podczas jazdy.

Regulowana przez sztywny uchwyt do mocowania śruby do urządzenia multimedialnego, który może być łatwo zainstalowany na przedniej szybie samochodu, i w zależności od urządzenia – i deski rozdzielczej. Są zamocowane na przedniej szybie ze względu na przyssawki próżniowe, które posiadają całą strukturę w określonym miejscu.

Zatem, proste, wygodne elementy – Uchwyty do szkła – ułatwiają montaż luster, szkła i wyrobów z tworzyw sztucznych, a także zapewniają solidne mocowanie.