372 Shares 9360 views

LCD „Perspektywa”, opis i opinie Kazan

Wielu wierzy, że wygodne i nowoczesne udogodnienia, skierowany do mieszkańców metropolii, wzniesiony w spokoju w stolicy. Ale w rzeczywistości, w naszym kraju jest całkiem przyzwoity i obiecujących projektów, które są budowane w domu i gdzie indziej. Kazan – największe miasto, stolica Tatarstanu, więc jej mieszkańcy nie mniej Moskale potrzebujemy nowych nowoczesnych dzielnic i powiatów, które będą doskonałe warunki do życia. LCD „Perspektywy” (Kazan) – żywy przykład nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii stosowanych w budowie nowych budynków. Pozostaje zobaczyć jak udany projekt, niektóre opinie o nim w lewo posiadaczy procentowych.


O projekcie

Nieruchomości w Kazaniu jest obecnie reprezentowana przez liczne kompleksy. Wszyscy deweloperzy starają się zaprezentować swój projekt w dobrym świetle, aby przyciągnąć uwagę inwestorów nieruchomości i najemcami. Jednak w praktyce tylko nieliczni są na czasie i pasuje do oryginalnej koncepcji. Dlatego kompleks mieszkalny „Perspektywa”, który stał się jednym z najbardziej ambitnych projektów w Kazaniu, a zrodził szereg sporów sprzeczności i wątpliwości.

Tak więc, „Perspektywy” składa się z dwóch budynków mieszkalnych o wspólnym obszarze lokalnym. W głównym budynku, według projektu, ma postać „podkowy” i skierowany do ulicy Czystopolu. Dom usytuowany jest na świecy Absalyamova ulicy. Dom o zmiennej wysokości, od 14 do 2 piętrach pokoje oferują wspaniałe widoki na rzekę Kazanka i wszystkich historycznych atrakcji miasta.

Oczywiście, aby dostać mieszkanie w kompleksie tylko Wg opisu dewelopera – szczyt głupoty. Dlatego zanim kupisz wszyscy posiadacze procentowe udziału obiekt. A oto zalety kompleks, który byli w stanie zwrócić uwagę:

  • dobra lokalizacja;
  • prywatny dziedziniec wyposażony w okrągły zegar systemu nadzoru wideo;
  • zagospodarowany teren z placem zabaw i boisk, teren rekreacyjny dla dzieci i dorosłych;
  • parking, rozwiązanie problemu braku dostępności.

Budowniczy jest firma „MDM-Story” – bezpieczne SC, który miał zbudować na terenie Kazań, kilka udanych systemów, które nie powodują żadnych dolegliwości.

Kluczowe cechy

Domy zbudowane są z cegły technologii monolitycznej. Ściany i ścianki działowe wykonane są z granitu. Apartamenty są wykończenie Predchistovaya warunkiem ulepszony tynk gipsowy na ścianach i podłogach wysokiej jakości spoiwa o doskonałych właściwościach izolacyjnych dźwięku. wykończeniowe autora przestrzenie publiczne – które cenione wszystkich posiadaczy zainteresowania. Rzeczywiście, ganki i wejścia są wykonane przy użyciu nowoczesnych materiałów, żywe rośliny będą w salach. W ogóle, dla projektu do tematu natury, więc większość użytych materiałów powtórzyć teksturę i strukturę materiałów naturalnych został wybrany drewna, marmuru i innych.

Wejścia okazało przestronne, każda część mieszkalna wyposażona jest w spiżarni, gdzie mieszkańcy mogą przechowywać swoje rowery, wózki i inne przedmioty do użytku osobistego. Sklep wyposażony w metalowe drzwi i niezawodną blokadą. Do projektu zostały wybrane niemieckie okna PCV z podwójnymi szybami i poprawę izolacji akustycznej. Są one nie tylko chronić mieszkanie przed wnikaniem kurzu, hałasu z ulicy, ale również w stanie wytrzymać znaczne wahania temperatury. Dla komfortu i spełnienia szybkobieżne windy z minimalnym hałasem – kolejny prezent od programisty do lokatorów.

lokalizacja

„MDM-Story” dla projektu wybrali nowego kapitału Sawinskij powiat Tatarstan, a mianowicie skrzyżowanie ulic i Absalyamova Chistopol. Kompleks mieszkaniowy znajduje się w odległości 5-7 minut samochodem do historycznego centrum miasta, w otoczeniu najważniejszych zabytków. Piesi raz wybrał ten obszar, ponieważ istnieje wystarczająco dużo parków i placów, w szczególności jeden z najpiękniejszych parków „Istanbul”.

dostępność komunikacyjna

LCD (ulica Kazan, Chistopol). "Perspektywa" oferuje doskonałe wymiany transportu. Z tego powodu, każdy mieszkaniec będzie w stanie dotrzeć do każdego miejsca w mieście. W odległości krótkiego spaceru i stacji metra w Kazaniu „Goat Sloboda”. Bliskość kompleksu na drogach miasta, sprawia, że dość szybko, bez korków dotrzeć do każdej części miasta i udać się do wsi. Może się wydawać, że lokalizacja przy ruchliwej ulicy negatywnego wpływu na komfort mieszkańców. Ale w rzeczywistości, nie czują się hałas, a wszystko w dużej mierze ze względu na jakość produkowanych okien w Europie i opracować system izolacji dźwiękowej.

Dla wygody właścicieli samochodów w złożonym LCD „Perspective” (Kazan) będzie wielopoziomowy parking na 645 samochodów. Istnieje również pralka i shinomotazh z wykwalifikowanych specjalistów.

infrastruktura

Pierwsze piętra budynków przeznaczonych na infrastrukturę: będzie to największy oddział Kazań, bankach, sklepach, salonach kosmetycznych. Złożona budowa instytucji edukacyjnych nie jest – nie jest to konieczne. W odległości spaceru od hotelu znajdują się dwa przedszkola, potrzeba wolnych miejsc szkoleniowych zapewni nowe kompleksowe szkoły, zbudowany w następnym kwartale. Położony 10 minut spacerem od kompleksu znajduje się szkoła z intensywnych badań poszczególnych dyscyplin.

I, oczywiście, wszyscy mieszkańcy LCD „Perspektywy” będzie miał dostęp do centrów handlowych i rozrywkowych, miejsc wypoczynku i rekreacji.

mieszkanie

Apartamenty w kompleksie mieszkaniowym „Perspective” (Kazan) – marzenie wielu mieszkańców miasta. Różnorodność rozwiązań planistycznych – które oznaczonych wszystkich posiadaczy procentowych. Deweloper będzie próbował dostosować się do oczekiwań wszystkich współczesnych mieszkańców Kazaniu. Ze względu na właściwe podejście do planowania i zagospodarowania wolnej przestrzeni można kupić doskonałe mieszkanie dla dużych rodzin z małymi ale przytulne oddzielnych pokojach. Ci, którzy wolą grać, na pewno docenią opcje z dużą kuchnia z jadalnią 20 mkw, przestronnej sali, dodatkową toaletą i łazienką i oddzielne pokoje. Jest to nie tylko różnorodność decyzji planistycznych, ale także fakt, że deweloper ze wszystkimi odwołania projektu udało się utrzymać dostępność.

ceny

LCD „Perspektywa” oferuje komfort mieszkań i Business Class. Jest to jeden z najlepszych projektów w Kazaniu dzisiaj. Koszt jednego pokoju mieszkania z ulepszonej konstrukcji i o powierzchni 49 metrów kwadratowych rozpoczyna się 3,8 mln rubli, wygodne i przestronne, „kawałek kopiejki” można nabyć za 5 milionów rubli. Średnia cena za metr kwadratowy – 85 000. Do Kazań jest dość wysoki koszt, ale jest to uzasadnione poziom kompleksu, jego lokalizacji i jakości zastosowanych materiałów.

opinie

Jak można uzyskać LCD "Perspective" (Kazan)? Liczba posiadaczy zauważyć, że projekt – bardzo dobry. Deweloper był w stanie dostarczyć wszystkie szczegóły, aby zorganizować dom w taki sposób, że są one blisko centrum i wszystkich infrastruktury, gdy jest hałas z drogi przesunięcia okna jakości i wyrafinowanego wygłuszenia. Dla dzieci, wielki plac zabaw, w podwórzu, więc nie ma powodu do obaw i niepokoju.

Oczywiście, głównym czynnikiem ograniczającym nabycie mieszkania tutaj jest cena – 85 000 za metr kwadratowy. Nie wszyscy mieszkańcy Kazania może sobie pozwolić na zakup mieszkania w cenie podobnych właściwościach w Moskwie. Każdy, kto miał okazję obserwować kolejne etapy budowy są zadowoleni prędkość: praca nie kończy się dnia i nocy, a wszystko to bez utraty jakości. Apartamenty okazały przestronne, wszystkie prace wykończeniowe skutecznie dokonane, to pozostaje tylko zdecydować na materiałach wykończeniowych. Każdy apartament ma zainstalowane niezawodne metalowe drzwi, okna z podwójnymi szybami, prace hydrauliczne wykonywane.

podsumowując

Nieruchomości w Kazaniu imponującej gamy nowych kompleksów. Ale jeśli chcesz mieszkać w centrum miasta, aby mieć dostęp do wszystkich obiektów infrastruktury, ciesząc się spokój, komfort, poszukaj LCD „Perspektywy” (Kazan). Oto stworzył doskonałe warunki do życia, a wiele rozwiązań planistycznych, który pozwala dostać mieszkanie, które od dawna marzył. Obecnie dom jest najprościej, oddany do eksploatacji, prawie wszystkie apartamenty są zajęte, ale wciąż jest możliwe, aby uzyskać przestrzeń życiową na korzystnych warunkach. Mamy nadzieję, że nasz przegląd i informacje zwrotne od prawdziwych mieszkańców kompleksu pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.