298 Shares 2798 views

Jaki jest wynik przechodząc

Wstęp do studiów wyższych – ważny krok w życiu każdego ucznia. Już w liceum uruchomić inny emocje i doświadczenia. Głównym celem szkolenia jest umieścić, aby wybrać żądany znak przejścia. Jednakże fakt, że Unified State Examination nie jest to pierwszy rok, nie zapobiega nieporozumieniom, które są uważane za minimalny próg wejścia.

Każdego roku, zdecydowana większość uczelni są jeszcze gotowe, aby otworzyć drzwi dla pierwszaków. To gwarantuje dostępności kampanii wstępu, którego jakość decyduje o prestiżu uczelni w przyszłości. Jednakże, w celu przyciągnięcia większej liczby utalentowanych studentów powinna zapewnić niezbędne warunki. Jak to jest powiązane z wynikiem mijania? Bardzo proste. Po pierwsze, im jest on wyższy, faktem jest uważane za bardziej wyprofilowane przygotowany kontyngent spotkają się w tej instytucji. Dobry zespół tworzy nie tylko odpowiednie warunki do nauki, ale także niektóre konkurencja. Dlatego MSU wynik mijania jest wystarczająco wysoka. Po drugie, wysoki wynik zapewnienia odpowiedniej konkurencji, która naprawdę uchuvstvovat tylko kandydatów z godnej wiedzy. Tak więc, minimalny próg tworząc widok na uniwersytecie.

Następnie zastanowić się, jak to jest uważane za wynik mijania. Załóżmy, że chcesz zapisać się na niektórych wydziałach. W tym przypadku, jak to się teraz robi wiele, przejdź do komisji selekcyjnej strona, która powinna być podsumowanie zestawów przeszłości. Po krótkim poszukiwaniu można znaleźć szereg N. Po pierwsze, należy rozumieć, że jeśli operacja jest wykonywana w czasie kampanii, albo długo zanim się zaczęło, to N jest praktycznie nic nie mówi. Szczególnie w przypadku, gdy M <N, gdzie M – suma punktów egzaminu. Faktem jest, że co roku wszystko się zmienia. Średnie wyniki egzaminu są niestabilne z powodu różnych przyczyn. Dlatego niemożliwe jest, aby powiedzieć dokładnie, jaka jest sytuacja rozwinęła się wokół uczelni w przyszłym roku. N oznacza liczbę punktów ostatnim człowiekiem, któremu udało się wejść na wolne miejsce.

Oczywiście błędem sądzić wyższą uczelnię dla parametrów badania. Na przykład, jeśli MiFi mijania uzyskasz mniej niż w Uniwersytecie Moskiewskim, to nie tylko uniwersytet powinien zostać odwołany. Po tym wszystkim, to należy rozumieć, że wynik egzaminu nie jest czynnikiem decydującym. Krytyka obecnych procedur przyjmowania są całkiem uzasadnione. Nawiasem mówiąc, należy stwierdzić, że istnieje sposób, aby nie myśleć o tym, co jest minimalny stopień przechodzący w jednym lub w innej uczelni. To wystarczy, aby wygrać główną Olimpiada profilu tematu. W ten sposób co roku otrzymuje tysiące absolwentów, którzy nawet nie dbają o wyniku egzaminu. Jednakże, należy rozumieć, że nie jest to najłatwiejsza opcja. Aby wykorzystać wpływy sposobu poprzez olimpiady, trzeba mieć albo sposobu myślenia, lub do udziału i zaangażowania w wiele specjalnych okręgów.

Teraz już sobie sprawę, że taki wynik mijania jest i jak powstaje. Nie zapominaj, że to jest względny i zmienny, więc konkretne wnioski nie czynią z niego.