525 Shares 3951 views

Logitech Klawiatury: przewodnik, opinie, wykresy, zdjęcia, jak dowiedzieć się, jak połączyć

Logitech w ciągu ostatnich lat sprawdził się jako wiarygodny dostawca urządzeń peryferyjnych dla komputerów osobistych i laptopów. Asortyment obejmuje liczne modele myszy komputerowych i klawiatur z innym segmencie cenowym i przeznaczenia. Peryferia tego biura i urządzeń do użytku domowego i automaty do gier. To o nich dzisiaj będziemy mówić bardziej szczegółowo.


Keyboard G810 Orion Spectrum

Klawiatury Logitech zawsze wyróżniają ze swojej jakości i wygody. Orion Spectrum dla tego odtwarzacza otwiera nowe możliwości. Teraz skoncentrować się na tym, co dzieje się poza ekran jest prosta. Konstrukcja klawiatury jest zaprojektowany tak, że cała operacja dynamiczne mogą być dokonywane bez ruchów pracochłonne. Są w – efektywnych technologii.

Elementy urządzenia zostały starannie zaprojektowane przez inżynierów do najmniejszych szczegółów. Obejmują one powierzchnię matową. Zauważyła, że odciski palców będą dość trudne. Kabel ma dobry margines bezpieczeństwa. Kolor podświetlenia. przełączniki mechaniczne działają wyjątkowo niezawodny i ultraszybki. Najnowsza technologia i doskonała jakość odróżnić Logitech klawiatura.

przełączniki mechaniczne

Noszą one nazwę Romer-G. Klawiatura Logitech wyposażona tej zaawansowanej unikalnym rozwoju w celu zmniejszenia czasu potrzebnego do funkcji operacyjnych. Konwencjonalne przełączniki 25 procent mniejszą skuteczność tego wskaźnika. Nie myśl, że jedną czwartą liczby całkowitej nie ma znaczenia. Wręcz przeciwnie, różnica w grze staje się bardzo widoczne, ponieważ prędkość Oto najważniejsze zalety i przewagę nad potencjalnymi przeciwnikami: z powodu nie tylko każda sekunda i każdy milisekundy. Przed wdrożenia tej technologii w klawiaturze Logitech inżynierowie przetestowali go na poszczególnych modeli, przynosząc przełączniki niemal do perfekcji. Nawiasem mówiąc, Roger-G jest solidny i Cherry MX czterdzieści procent.

Kolorowe światła typ widmowy

Niektóre klawiatury Logitech, których opinie można znaleźć na końcu tego artykułu, należy użyć widmową oświetlenie typu LED. Oznacza to, że klucze są oświetlone w różnych kolorach tęczy. Co więcej, to oświetlenie może być regulowana przez użytkownika. W tym celu wystarczy zainstalować specjalne oprogramowanie, a następnie przejdź do punktu z ustawieniami. Nie można ustawić jeden klucz 16,8 miliona kolorów. Czasami podobną funkcję całkiem użyteczne. Logitech klawiatura, którego ocena została przedstawiona w tym artykule pomogą w grach z dużej liczby elementów lub cech wyraźnie zrozumieć klawisza programowanego z podświetleniem lub czynność.

sterownica

Zawsze można zarządzać utwory gra w tle, przy użyciu elementów multimedialnych. Znajdują się one na tyle wygodnie, w tym samym czasie z gry niekoniecznie. Logitech Keyboard, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule, co znacznie ułatwia oglądanie filmów i wideo, a także słuchać muzyki. Cechy funkcjonalne obejmują tyłu, natychmiastowe wyłączanie i zatrzymywać odtwarzanie oraz regulację dźwięku. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku pozwala użytkownikowi włączyć odtwarzacz następnego utworu.

Skróty klawiaturowe

Często użytkownicy zapytać jak zdemontować klawiaturę Logitech. W rzeczywistości, wiele zależy od konstrukcji konkretnego modelu. Jednak algorytm jest bardzo prosty. Aby rozpocząć, aby odłączyć urządzenie od źródła zasilania, a następnie rozkręcić klawiaturę. Jednak warto pamiętać, że jest lepiej i bezpieczniej jest po prostu oddać urządzenie do centrum serwisowego, w którym będą zaangażowane specjalistów.

Wykonywania złożonych ruchów w grach pomóc kombinację mnogoklavishnye. Ich konstrukcja jest obecna w dwudziestu sześciu. Takie kombinacje są, oczywiście, ułatwiają proces z gry kilka razy. Teraz można mieć pewność, że natychmiast osiągnąć pożądany rezultat.

Klawiatura G-105

Ten model ma imponujące możliwości. Wśród nich są podświetlenie LED, na przykład. Jeśli lubisz grać w warunkach słabego oświetlenia lub tylko w nocy, nie przegapisz klucze poza zasięgiem wzroku nigdy nie uda. oświetlenie LED ma możliwość dostosowania strony trzeciej na dwóch poziomach. Jednak w ciągu dnia można łatwo jej zwyczajnie dezaktywowany w celu zmniejszenia zmęczenia oczu.

klawisze programowalne

Wzór G-105 ma konstrukcję 6 klawiszy programowalnych, co znacznie upraszcza czynności złożonych. Oto trzy oddzielne tryby. Oni razem zapewnić stabilny dostęp do kombinacji makr, a także do korzystania z unikalnych cech. G-służą do otwierania natychmiastowy dostęp dla użytkownika do wielu różnych funkcji, które mogą być stosowane za pomocą jednego kliknięcia. To może być włączenie mikrofonu, proces nagrywania w grze, i wiele więcej.

Skróty klawiaturowe

Czasami podczas gorącego podejmowania bitwa miejscu na ekranie, trzeba natychmiast przeprowadzić akcję, który jest aktywowany przez naciśnięcie kilku przycisków. W tym celu projekt klawiatury odpowiednie elementy są zapewnione. Kombinacje Mnogoklavishnye – to, co często nie jest wystarczające dla wielu graczy. Ale w przypadku modelu G-105 ten problem, należy rozważyć rozwiązany. Klucze kombinowane dopuszczać do wykonywania złożonych ruchów w jednym kliknięciem. Nawet podczas naciskania wszystkie sześć przycisków, każdy z nich będą przetwarzane przez procesor.

wyłącznik

Losowe klawiszy czasami może doprowadzić do tego, że zamiast uderzania gra po prostu toczyć się jej. To jest to, co prowadzi do tego, że użytkownik jest w ostatniej chwili zdobywa możliwość zdobycia kilku dodatkowych punktów, aby któryś z górnej 3 lub prowadzić taką samą górę. Z klawiatury G-105 okazja potencjalnie wykluczone. Urządzenie posiada wbudowany specjalny przycisk przełączania, naciśnij, że jesteś blokując możliwość Spadek na pulpit komputera lub laptopa.

Jak podłączyć klawiaturę Logitech?

Niezależnie od tego, jaki model został zakupiony, połączenie składa się z trzech prostych krokach. Po pierwsze – jest rozpakowanie klawiaturę. Drugi krok – podłączenie za pomocą kabla do wolnego portu USB 2.0 standardu. Trzeci etap – instalacja specjalnego oprogramowania (jeśli występują).

Opcje urządzenia Logitech

  1. Klawiatura.
  2. Instrukcje.
  3. Oprogramowanie.

Recenzje recenzji modeli, wady i zalety

Keyboard G810 Orion Spectrum posiada liczne zalety, wśród których są zoptymalizowana konstrukcja. To zapewnia najbardziej efektywną wydajność w grach, dzięki której użytkownik może grać, nie odrywając oczu od ekranu. Ponadto, ponieważ korzyści można wymienić nadwrażliwość mechaniczne przełączniki typu. W roli kawałki rodzaju, oczywiście, służy oświetlenie LED, które mogą być wykonane w jednym kolorze i wielobarwne. multimedialne operacje sterujące pozwalają nie być rozproszony przez oglądania filmów lub słuchania muzyki. Doskonałym uzupełnieniem stalowe ich kombinacje mnogoklavishnye.

Na ogół, ma podobne zalety i klawiatura G-105. Jednak świeci może być bardzo monotonne. I kontrole nie są tak wygodne jak w pierwszym modelu. Jednak różnica w cenie jest zauważalna: 12 i 3500 odpowiednio.

Wszystkie znaczące braki przeznaczyć wystarczająco trudne, chyba że powłoka będzie ostatecznie mijać. Co do reszty, nie ma skarg do modelu nr. Generalnie, jakość produkcji tych urządzeń może być oceniona jako wysoki. Mieć pewność, że będą one służyć Ci wiernie przez długi czas i bez usterki w oprogramowaniu.