426 Shares 4012 views

Pozytywne i negatywne opinie na temat chrząszczu nissan

Samochód został zaprezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie na początku 2010 roku i od razu przyciągnął uwagę nietuzinkowym projektem w połączeniu z wysokimi standardami technicznymi. Parametry nowego kompaktowego crossoveru to 4135 * 1765 * 1570 mm, a rozstaw osi jest nieco krótszy niż jego odpowiedniki w produkcie Note and Qashqai.

Samochód jest produkowany w dwóch poziomach wykończenia: podstawy i górnej. Jest wyposażony w napęd na przednią oś lub elektroniczny system napędowy na wszystkie koła, które jest najnowszym odkryciem firmy Nissan. W 2011 roku planowane jest rozpoczęcie sprzedaży Nissana Beetle w Rosji. W tej chwili można ją kupić w Europie w dość demokratycznej cenie. Jest sprzedawany na europejskim rynku z trzema typami silników do wyboru: benzyna z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa (190 KM), benzyna 16-klapon (117 KM) i diesel 110 KM. Szacowane maksymalne zużycie paliwa wynosi 6,9 litra na 100 kilometrów. Szacowany koszt Nissan Beetle w Rosji wyniesie około 625 tysięcy rubli. Taka cena niewątpliwie przyciągnie mnóstwo nabywców, ponieważ wyróżnia samochód między innymi tej samej grupy.

Niektórzy kierowcy opuścili już wspomnienia o chrząszczu nissan, w którym nie zawsze jest chwalony. Tak więc siła samochodu w opinii publicznej była jego konstrukcją. Dzięki szerokiej przedniej szybie wszystko, co dzieje się na drodze, jest doskonale widoczne. Brak uchwytów na tylnych drzwiach czyni go podobnym do coupe, więc prawie wszyscy zgodzili się, że samochód rodzinny nie może być nazwany takim samochodem.

Jeśli chodzi o wygląd, reakcje na chrząszcz nissan różnią się nieco. Ktoś uważa, że ten dziwak jest wstydem zaniepokojenia Nissana, podczas gdy inni twierdzą, że jego wygląd jest modny, nowoczesny i świeży. Trudno mówić o innowacjach w projektowaniu samochodu, ponieważ nawet gołym okiem można zobaczyć jego podobieństwo z Kaszkiem.

Negatywne wspomnienia z Nisan Chrząszcz chodzi głównie o sztywne zawieszenie, dzięki któremu nawet poruszając się po leżących policjantach, tylna strona samochodu mocno podskakuje, co jest niezwykle niewygodne. Pozostali kierowcy skrytykowali system ECO, który działa tylko na drogach bezpośrednich, a następnie, jeśli zostawisz go z trybu SPORT. Również hamulce, które były zbyt ciężkie, okazały się zbyt źle, które zatrzymują samochód nagle przy niewielkim nacisku na nich.

Wiele wspomnień o niszczącym nissan zostawili mężczyźni, którzy zauważyli, że przednia szyba nie wystarcza do rozdmuchu szkła, więc lód jest zawsze obecny na szybie przedniej w zimie, a izolacja akustyczna jest prawie całkowicie nieobecna przy dużych prędkościach. Kobiety nie lubiły wysokiego zużycia paliwa w mieście i niezdolności do regulacji długości steru wzdłuż długości.

Podsumowując wszystkie powyższe, ukąszenie Nisan nie jest najbardziej udanym modelem tego problemu. Niewątpliwie jego konstrukcja wyróżnia samochód między innymi na drodze. Łączy w sobie SUV i samochód sportowy premium. Kolejną pozytywną cechą jest niski koszt, choć najprawdopodobniej w Rosji będzie kosztował więcej niż obiecane 625 tys. Minusy samochodu to sztywna amortyzacja i hamulce, niemożność dostosowania kabiny pod kierowcą, mała objętość silnika nawet w konfiguracji, w której znajduje się turbo. Ogólnie Nissan Beetle znajdzie swojego nabywcę i wygra pewną niszę na rynku motoryzacyjnym w kraju. Wśród jego fanów jest już sporo kobiet. Publiczność, na której ten samochód jest skierowany, składa się głównie z młodych i rozsądnie bogatych ludzi, dla których wizerunek odgrywa istotną rolę w wyborze pojazdu.