261 Shares 1328 views

„Maska” Film: jaka rasa psa? Pies rasy „Maski”

Ze względu na fakt, że teraz ludzie aktywnie wpływa literaturze, sztuce i kino, wielu stała się znana rasa psa nie jest pod nazwą rasy, a ich pseudonimów zapożyczone z książki lub obejrzeć film. Przykładem jest Biały Bim, Beethoven, Hachiko. Nie wyłączając Republikę i stał się czworonożny przyjaciel głównego bohatera filmu „The Mask”, który w rzeczywistości został ochrzczony Milo. Ta zabawa wesoły uśmiech wykonane są co widza. Zwinny pies mobile wzbudziły zainteresowanie opinii publicznej, a także filmu „Maska”. Jaka rasa psa był wykorzystywany do kręcenia? W rzeczywistości, tego rodzaju czworonożnych przyjaciół nazywa się Jack Russell Terrier.


pochodzenie

rasa psa z „Maska” ma ciekawą historię. Pierwotnie została podjęta w celu lisa polowania i borsuka łącząc takie gatunki jak Parson Russell, podatków i velshkorga. W wyniku krzyżowania i rasy pies był Milo z „Maski”. Autorstwo należący do brytyjskiego kapłana – Jack Russell.

opis

rasa psa z „Maska” ma wąski mostek, co jest bardzo wygodne dla polowania w norach, gdzie terrier powinien wspiąć się i wyciągnąć bestię. Krótkie, mocne nogi i lekko wydłużone ciało wyraźnie wskazuje na związek z taksówki. Wysokość jack Russell terier ma niewielkie parametry: psa dorosłych prawie osiągnie wysokość 25-30 cm. rasa psa z filmu „Maska” waży nie więcej niż pięć lub sześć kilogramów. Jeżeli zwierzę zostało nabyte na wystawę, ogon zwykle jest zadokowany. Jednak, gdy zawartość właścicieli domów wolą unikać takiej kary.

kolor

Rasa psa z „Maska” ma nakrapiane kolor, który łączy w sobie biały, brązowy, czerwony lub czarny. Elegancka okładka twarda wełna sprawia, że bardzo wygodne pogłaskać zawartość mieszkania. Rasa ta jest czysto: to zajmuje tylko czesanie włosy rano, aby uniknąć niechcianego przelania.

uznanie

Najważniejsze ładowarki psów zawodowe kluby długi okres czasu nie uznają Jack Russell Terrier. Milo pies rasy „Maski” nie jest rejestrowana nawet przez właściciela, który wolał pracować nad poprawą Terriery tylko dla zabawy, wykorzystując je do polowania. Tylko w roku dwa tysiące pierwszego Jack Russell dostał uznanie, a także uzyskała stosowne paszport.

charakter

rasa psa z filmu „Maska” jest inny wesoły usposobienie i wysoką aktywność. Niezwykła szybkość i zwinność cechą tego czworonożnych przyjaciół nie tylko na ekranie w obrazie Milo, ale także w życiu codziennym. Te psy nie nudzić, więc osiadłe, flegmatyczny, rozdrażnienie i bardzo zajęci ludzie przynieść wiele kłopotów, a zatem nie są zalecane. Należy również dodać, że rasa ta ma szczególne oddanie, tak samo, jak w przypadku „Hachiko” tytułowego bohatera filmu.

który powinien

Dla zdrowego trybu życia psa wymaga stałej komunikacji, gier mobilnych, przejażdżki. W przeciwnym razie, to zacznie tęsknić. Duże rodziny z dziećmi w pełni docenić charakter i mobilność zwierzaka. Szczególnie polecany rasę psa z filmu „Maska” nadpobudliwe dzieci: gdy mamy do czynienia z Jack Russell zrównoważonej psychice dziecka, a pies stał się jego najlepszym przyjacielem i towarzyszem gier.

Oczywiście, ten aktywny czworonożny przyjaciel z pewnością docenią rybaków i turystów. Ten wesoły i nieustraszony towarzysz nie przynosi problemy z karmieniem i opieką. Teriery wspaniały wyprostować obie lisy na grasować iz gryzoni domowych. W tej kwestii rasy psa „Maski” jest prawdziwym mistrzem.

Szeroka popularność tego mądry wśród miłośników psów. Jack Russell wybitnie podatne na uczenie się, nie boi się publiczności, i trzyma się z niezwykłą godnością.

Urodzeni myśliwi

Do tej pory, ta rasa jest bardzo powszechne w Wielkiej Brytanii. Jest on używany jako pies myśliwski i gospodarstwie. Istnieją odmiany o twardej i gładkiej sierści. Większość preferuje tej rasy przyszedł wyżynne myśliwych. Pomimo faktu, że Jack Russell Terrier często biorą na borsuka polowanie, złapać zwierzę zostaje zwolniony, podobnie jak w Wielkiej Brytanii, to zwierzę jest chronione. Teriery uwielbiają polować na króliki albo szczury wodne. W kraju takim jak Francja, psy te są skuteczne w dużych krzewów rannego zdobycz. Jack Russell Terrier doskonale radzi sobie z jelenia szlaku obnaruzhivaniya zadanie, a ponieważ te psy nie są tak głośne jak większej gończych myśliwy może łatwo dostać się do zwierzęcia. Te psy mają duże wsparcie podczas jazdy knurów.

Tak więc, Jack Russell Terrier jest wszechstronny utalentowany łowca skromny wzrost. Jego odwaga, wytrwałość, aktywność i odwaga są doceniane nie tylko w polowaniu, ale w kręgu rodzinnym, gdzie inteligentne jednym nikt nie będzie się nudzić.