641 Shares 4251 views

Resuscytacja kija. Co jest najlepszym narzędziem do resuscytacji drążku?

Pomimo swojej technologii i szereg zalet, wciąż narażona na ryzyko uszkodzenia przedniej części optycznych nośników danych, USB-stick. Gdy użytkownik straci dane wrażliwe, ekskluzywne zdjęcia lub klucza elektronicznego w jednym egzemplarzu w czasie, aby zastanowić się nad znaczeniem słowa „katastrofa”. Jednak nawet w najbardziej niekorzystnych zdarzeń zawsze jest nadzieja. W naszym przypadku, rola ostatni działa resuscytacji kij. Wszystko przygnębiony i tych, którzy dawniej snubbed podstawowe zasady bezpiecznego usuwania, wita się zastanawiać. Rzeczywisty odzysk technologia pracy będą dostępne i zrozumiałe dla ciebie natychmiast po zakończeniu czytania tego oszczędność zestaw informacji. Uymite dreszcz i pozbyć się emocji – Twój dysk flash zadziała ponownie!

Pamięć, która łączy ludzi

Aby trzymać resuscytacji stał pomyślnego zakończenia procesu odzysku, konieczne jest, aby zrozumieć, co dokładnie było przyczyną sabotażu cyfrowego i powinien wiedzieć dokładnie jaki model pamięci (na tyle często, aby mieć informacje na temat producenta). Być może będzie zdjąć poczucie winy, że producent obiecuje, niezawodność i bezpieczeństwo danych przechowywanych na urządzeniach pamięci masowej, takich jak kierowcy Flash USB – względnych pojęć zamiast udowodnić prawdę. Dowodem na to może być wiele przyczyn, mających znaczący wpływ na wydajność i długotrwałe stosowanie prawa określić napędy.

Główne ograniczenia technologiczne

 • Średni okres przechowywania waha się od 5 do 10 lat (czyli „Ochrona informacji”).
 • Resuscytacji pałka nie byłaby możliwa, gdyby został poddany radioaktywnego lub wysokich temperaturach.
 • Liczba cykli zapisu jest ograniczona. Zazwyczaj wykorzystania zasobów jest wyczerpana po osiągnięciu wartości 10 000 cykli dla urządzeń i MLC-100000 – do SLC (zasada działania).

Istnieje kilka szczególnych ograniczeń. Jednak w kontekście tego artykułu wzmianki o nich będzie po prostu zbyt dużo informacji – nie przegap trudno zrozumieć terminologię …

W jakich okolicznościach resuscytacji staje się nieuniknione?

W użyciu, Flash dysk jest często nieszczęsny użytkownik przyznaje dość powszechne dla początkującego pomyłkę – odzyskuje pamięć, że tak powiem, w podróży, zapominając, że musi najpierw zostać wyłączona przy użyciu narzędzi oprogramowania systemu operacyjnego. Prowadzi to ostatecznie do całkowitego lub częściowego niemożliwości dalszego działania sztyftu, która wyraża się w następujący sposób:

 • Urządzenie pamięci jest rozpoznawany przez system operacyjny jako nieznane.
 • System plików Flash napędu zmienia się na RAW.
 • Kiedy otwierasz folder jest pusty kij.

Resztę można prześledzić pewną tendencję standaryzacji czynników ryzyka, jak również uszkodzenia mechaniczne lub krytyczny wpływ wody mają negatywny wpływ na absolutnie żadnej elektroniki.

Resuscytacja USB-stick, albo sposób jej odzyskania

W zależności od wyżej wymienionych objawów chorobowych „elektroniczny”, istnieje kilka działania algorytmów. Warto zauważyć pewne metody odzyskiwania może albo nie działają lub dają wynik pozytywny dopiero po pewnym czasie. Jednak w przypadku zgodności z zaleceniami opisanymi szanse na sukces są bardzo wysokie. Wierzę w szczęście, a ona uśmiech na ciebie!

Metoda №1. Rozdzielczość sytuacji

Pojedyncza kopia nadrzędnym informacji – jest to istotny powód, aby spróbować wydobyć informacje ukryte w głębi cyfrowych. Główną zasadą w tej sytuacji – czy w ogóle nic z Flash napędu przed bezpośrednim procesie redukcji (czyli próby pochopnych doświadczeniach formatowanie, nagrywanie itd.).

 • Trzeba będzie specjalny program. kij Resuscytacji (proces odzyskiwania danych na nim) będą prowadzone za pośrednictwem oprogramowania R-Studio. Dlaczego ten program? To jest wolny i mimo swojej prostoty, skutecznie powraca z nicości cyfrowej Lost (nawet sformatowany!) Informacje. Wśród „frishnogo” oprogramowania – jest najlepszym narzędziem do odzyskiwania danych.

 • Po pobraniu i zainstalowaniu R-Studio, zaleca się, aby zamknąć wszystkie aktywne aplikacje przed uruchomieniem oprogramowania.

 • Po lewej stronie w oknie głównym, wybierz USB-drive.

 • Następnie uaktywnić zakładkę „Scan”.

 • Kolejnym programem ekran w bloku, w którym napisany rozmiar kij wybierz check-box „Start” początkowa wartość „0”, a także w regionie pod „Format” – Pojemność pamięci oceniane odzyskania flash.
 • Upewnij się, że pozycja „Znany plik” jest zaznaczone.
 • Po tym, prosimy kliknąć przycisk „Scan”.
 • Po pewnym czasie resuscytacji prog do napędu USB R-Studio zakończy proces odzyskiwania i będzie wymagać pewnych działań użytkownika.
 • W szczególności konieczne jest, aby powtórzyć w okienku po prawej stronie swojego dysku USB iz menu kontekstowego prawego przycisku myszy.
 • Z listy wybrać opcję „Pokaż zawartość …”. W prawo, lista plików reanimacji, wśród których na pewno znajdziesz utraconych danych.
 • Kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję „Restore” punkt – to przedostatni etap reinkarnacji cyfrowej.
 • Finał jest wybór katalogu, aby zapisać.

Zazwyczaj taki program do resuscytacji kija jest używany raz, ponieważ po pewnym stresem przez coraz ostrożny w przyszłości zawsze powiela cennych informacji na dysku twardym.

Sposób №2. Usterka oprogramowania

Kiedy Flash napędu nieprawidłowo ustalona system operacyjny OS lub odmawia pracy z urządzeniem może pomóc specjalistyczne narzędzie do reanimacji patyku. W zależności od gatunku zaangażowanych w pamięci sterownika przy użyciu indywidualnego oprogramowania, które działa z pewnym konkretnym układzie sterowania identyfikatora. Ze względu na specyfikę tej metody Twoja uwaga jest zaproszony do etapowego planu działania.

Krok №1. VID określenie i regulator PID

 • „Start”, aby wejść do menu.
 • Umieść znacznik w sekcji „Komputer” i długim naciśnięciu prawego przycisku myszy, aby otworzyć menu kontekstowe – wybierz „Menedżer urządzeń”.
 • Lista pokazuje elementy systemu, zatrzymać swój wybór na pozycji „Kontrolery uniwersalnej seryjne ….”

Uwaga: absolutnie żadnej różnicy podczas wykonywania resuscytacji lampy błyskowej, Transcend pamięć USB lub jakąkolwiek inną modyfikację urządzenia pamięci wymaga zdefiniowania identyfikatorów. Wystarczy dla wszystkich rodzajów pamięci Flash opisany scenariusz będzie identyczny.

 • Tak więc, następnym krokiem – otworzyć sekcję oddział „Kontrolery uniwersalnej ….”
 • Wśród wyświetlaczu urządzenia wybierz „Wspomnienia …”, które w ogóle, i jest symbolem swoim kijem.
 • Z pomocą tej samej manipulacji (prawy przycisk + długie naciśnięcie), wywołać menu podręczne, które należy włączyć opcję „Właściwości”.

 • W oknie, które zostanie otwarte, kliknij na zakładkę „Dane”, gdzie check-box jest konieczne, aby ustawić parametr – „identyfikator sprzętowy”.
 • W rezultacie, w poniższym polu, widać potrzebne informacje w postaci wartości liczbowych i charakter, który jest pożądanym składnikiem w celu określenia odpowiedniego narzędzia.

Krok №2: Znajdź najlepszy firmware

Dysk flash Kingston Resuscytacji realizowany jest za pomocą tych samych narzędzi niskopoziomowych, ponieważ skuteczna i bezpieczna opcja na dzisiaj po prostu nie ma! Szukaj oprogramowanie algorytm wymaga korektor jest dość prosta: wbite w polu wyszukiwania skopiowanym Vendor ID (VID) i identyfikator produktu (PID) identyfikatorów i pobrać narzędzie znaleźć. Ale najbardziej realną opcją – odwołanie na oficjalnej stronie internetowej sekcji wsparcia technicznego producenta.

Jednakże, istnieje wiele różnych zasobów online, specjalizacja, która właśnie dochodzi do tego rodzaju pytań dotyczących renowacji. Niezwykle popularny iFlash serwis ma naprawdę wspaniały bazę narzędzi niskiego poziomu. Najlepsze rozwiązania programowe, które w większości są od producentów pamięci flash – wszystkie w całkowicie bezpłatnym dostępem! Spędzeniu zaledwie kilka minut swojego czasu, to na pewno się pozytywny wynik jako niezbędnego oprogramowania.

Metoda №3. skuteczna reanimacja

Napęd USB Transcend, jednak, podobnie jak wiele innych rodzajów napędów flash, można powrócić do e-życia, wykorzystując uniwersalny program Flash Memory Toolkit, albo przynajmniej funkcjonalny HP USB Disk Storage Format Tool. Dziś jest najlepszy cyfrowy Product Recovery. Jednakże rezerwacja: podobne rozwiązania miękkiej karaoke mające na celu przywrócenie pamięci wszystkich znanych urządzeń typu, to znaczy bezpośrednio w procesie formatowania nieuniknione. Więc jeśli wszystkie próby zdobycia utraconych danych z przepaści cyfrowej były daremne, a informacje cena nie jest tak istotne, aby zastosować do specjalistycznego ośrodka, to jest prawdopodobne, że realizacja większości kij wam będzie nagroda pocieszenia.

wniosek

Jak można sobie wyobrazić, jest niezwykle wieloaspektowy proces odzyskiwania pamięci flash zostały przedstawione w dość pojemnej wersji. Jednak pytanie, które narzędzie jest lepsze, możemy z pewnością powiedzieć, krótkie zdanie: „ten, który działa” Jednak opierając się na treści artykułu, to na pewno osiągnąć pożądany rezultat. Powodzenia i absolutna niezawodność przechowywania danych!