172 Shares 5070 views

Brown nos – objawy i leczenie

Strupy w nosie może być niezależnym zjawiskiem i może być oznaką choroby ozeny. Przez jego inne cechy to wyraźny zanik błony śluzowej nosa i integralności zapachowego w rdzeniu nosa i błon śluzowych.


Dużą rolę w występowaniu choroby odgrywa układ nerwowy – naruszenie jego troficznego funkcji. Na wczesnym wieku wskutek różnych zakażeń i nawrotowych zmianach zapalnych układu nerwowego troficznych – innymi słowy, w nosie się bardziej wyraźne zmiany troficzne, które prowadzą do takich chorób jak brązowy nosa.

Ozeny objawy u dzieci

Dzieci często skarżą się na „r” z nosa, ale nie czują się specyficzny zapach. Chociaż ten ostatni jest tak nieprzyjemne, że może natychmiast zidentyfikować chorych. Co do zasady, zapach najbardziej wyraźnie czuł rano, po tym jak dziecko nie śpi, ale po dmuchanie nosa (po brązowy nos wylot) lub jest o wiele mniej lub chwilowo nie czułem. Uczucie „r” można wytłumaczyć faktem, że ze względu na zanik błony śluzowej nosa, pacjenci prawie nie czują przepływ powietrza przez nos. Zapach nie jest odczuwalne ze względu na fakt, że w wyniku procesu zanikowego dotkniętego regionu węchowe. Ludzie z Ozen, prawie nigdy nie cierpią z powodu ciężkich postaci zapalenia błony śluzowej nosa. Pozostałych objawów, oprócz złego zapachu może być wyizolowany nosa Przekształcanie (szeroki formy w kształcie siodła).

Rozpoznać chorobę można na podstawie czterech kryteriów: Brązowy nosa, zanik, zapachu i integralności błony śluzowej nosa. Ze względu na ostatni objaw można odróżnić od prawdziwego Ozen towarzyszących, na przykład gruźlicy i syfilisu. W większości przypadków, gdy zostanie naruszona integralność danych chorób.

Strupy w nosie dziecka może być traktowany na cztery sposoby:

Leczenie ogólny: przechylenie transfuzja krwi z jonizacji powietrza, autohemotherapy terapię szczepionki i proteotherapy.

Dodatkowo, wstrzyknięcie wyciąg z aloesu zastosowano (1 ml dziennie) – całkowita dawka jest pełną szybkością 30 ml.

Leczenie miejscowe zmiękczenie, a następnie przez usunięcie skórki stosowanie drażniących substancji do wywoływania wzmocnionej śluzówki funkcje wydzielnicze. Także odpowiednie rozpylenie jamy nosowej, stosując 1% roztwór kwasu nikotynowego lub roztworu alkalicznego.

Leczenie chirurgiczne: Ogólnie, metody chirurgiczne są na podstawie silnej stymulacji śluzówki i jej receptor neuronalnego, jak również zmniejszenie do jam nosowych (ze zwężoną i zmniejszone nosowych numer skorupy gromadzą się znacznie mniej).

Leczenie środków ludowej:

  • Wysuszony Laminaria potrzeby mielenia w młynku do kawy w celu uzyskania proszku. Codziennie oddychać otrzymanego proszku nos. W związku z powyższym, proszek do inhalacji bardzo ostrożnie w celu uniknięcia uderzenia małych cząstek w oskrzelach. Strupy w nosie, leczenie, które odbędzie się w ten sposób zniknie w krótkim czasie.
  • Konieczne jest, aby gotować kilka przeciętnych nieleczonych ziemniaków. Poczekaj, aż bulwy będą ciepłe i dołączyć je do nosa. Przechowywać bulwy aż do ostygnięcia. Do zakotwiczenia efektu po zabiegu, to jest pożądane, aby wymyć nosowych sody.
  • To powinno być codziennie zakopać nos z dzikiej róży kruszyna oleju lub morze. W tym przypadku, środki stosowane na przemian najlepszy – tak uniknie zmiękczający skórki i zapach.
  • Dla profilaktyki chorób zaleca się smarować błony śluzowej nocy dowolnymi środkami tłustej najlepiej – rokitnika zwyczajnego (aby zapobiec ewentualnej utracie węchu).