825 Shares 8229 views

Lek do leczenia biegunki „ersefuril”: instrukcje użytkowania

Przed rozpoczęciem opisać farmakokinetykę „ersefuril” leku, należy zauważyć, że jest to środek przeciwbakteryjny, opracowane specjalnie do leczenia infekcji jelitowych.


Skuteczność osiąga się, będąc w jego skład substancji czynnej NIFUROKSAZYD odnoszące się do serii nitrofuranu antybiotyku. Medycyna „ersefuril” jest praktycznie nie wchłania się w organizmie, działa w świetle jelita. Formulacji substancji aktywnej może paraliżującego aktywności mikroorganizmów chorobotwórczych i mają negatywny wpływ na ich proliferacji. Szczególnie wrażliwe na lek „ersefuril” instrukcji użycia odnosi się do salmonelli, paciorkowce i gronkowce, Klebsiella i Yersinia. Stosowanie leku ma tę zaletę, że nie zakłóci równowagi mikroflory jelitowej. Ostrej biegunki pochodzenia bakteryjnego substancja czynna leku pomaga odtworzyć jelit eubiosis i zapobiega rozwojowi Superinfekcja pacjentów ze zmianami enterotropnymi wirusów. Te elementy, które składają się na lek „ersefuril„mają inną zaletą jest to odzwierciedlone w niemożności patogenów uodporniają do nich, co sprawia, że preparat uniwersalny i nie wymaga wymiany analogów przez wielokrotne zakażenia.

W celu przygotowania już „ersefuril” produkowany w dwóch postaciach: jako żółte kapsułki powlekane i w zawiesinie. Warto zauważyć, że pierwsza forma jest przydatna w leczeniu pacjentów dorosłych, podczas gdy druga jest specjalnie dla dzieci.

Kompletny analogowe lek „ersefuril” instrukcje użycia odnosi się do środka „furazolidonu” zarówno lek ma podobny skład chemiczny i ten sam wpływ na organizm.

"Ersefuril" lek. Wskazania do stosowania z przeciwwskazaniami

Długa lista wskazań do stosowania leku nie istnieje, to jest przepisywany w przypadku diagnozowania pacjenta ostrej biegunki wywołanej przez bakterie chorobotwórcze. Anuluj cykl „ersefuril” Wskazówki do stosowania leku zalecanego dla podejrzeniem zakażenia jelitowe robaki (inwazji). Powołanie nawodnieniu nie wpływa na ersefurilom leczenia.

Wśród przeciwwskazań do stosowania leku, nie występuje tylko u pacjentów, u których występuje nadwrażliwość na jego aktywnych składników, w pierwszym miesiącu życia i leczenia wcześniaków. Nie zaleca się długotrwałego placówki opieki.

Efekty uboczne i dawkowanie

Możliwe skutki uboczne leku „ersefuril” Aplikacja użytkownika odnosi się reakcje alergiczne, pokazane na odporność wobec organizmu na jego składników. W praktyce medycznej, nie ma opisu objawów przedawkowania leków.

Większość pacjentów woli rozpocząć samoleczenia „ersefuril” po wykryciu objawów biegunki. Chociaż przewodnik zawiera szczegółowy opis, zaleca się, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Dawka i czas podawania leku zależy od wieku pacjenta i nasilenia choroby. Czterokrotny dorosłych zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki. Dla dzieci w wieku poniżej 3 hletnego maksymalna pojedyncza dawka wynosi 3 łyżki zawieszenie do trzech razy dziennie dla dzieci starszych wyznaczyć takie same odbiorczych trzykrotny.

Ważne jest, aby wiedzieć, że leczenie lekiem „ersefuril” musi towarzyszyć diecie aż do całkowitego odzyskania trawiennych funkcji systemowych. W niektórych przypadkach leczenie może być opóźnione. Ersefuril nie należy stosować jednocześnie z lekami przeciwdepresyjnymi lub narkotyków jedną grupę farmakologiczną, ponieważ może to zwiększyć lub odwrotnie, aby osłabić ich skuteczność. W związku z tym pacjent otrzymuje dawkę w pierwszym przypadku i brak dodatnia dynamika w drugim.

Ersefuril jest bardzo skutecznym narzędziem w leczeniu biegunki, potwierdzonym przez liczne pozytywne reakcje pacjentów.