611 Shares 5911 views

Mięso w podwójnej kotła

Gotować kilka udało się jeszcze nasi przodkowie. Oni rozgrzany mięsa na skałach w pobliżu gorących źródeł. Z biegiem czasu, proces ten został znacznie ulepszony. Nowoczesne gospodynie mają możliwość gotować smaczne i zdrowe jedzenie w domu za pomocą podwójnej kotła. Nie jest konieczne, aby mieć pewne umiejętności. W podwójnej kotła łatwo i szybko gotować. Dania są bardzo smaczne, a co najważniejsze, pożyteczne. Przykładowo, mięso jest zawsze w podwójnym bojlerze jest miękka i soczyste i warzywa – pachnące.


Zalety korzystania z parowaru podczas gotowania potraw mięsnych:

  • Zachowała rdzeń zestaw składników odżywczych w żywności;
  • Nie używać oleju, a tym samym nie tworzy skorupę szkodliwe dla zdrowia, jak w smażenia;
  • mięso w podwójnym bojlerze zachowuje naturalny aromat i smak;
  • mięsa nie tworzą rakotwórczych, cholesterolu i ilości kalorii jak podczas smażenia;
  • mięso w podwójnym bojlerze nie traci wilgoć, jeszcze bardziej trudne cielęcina obraca miękkie.

Wszystko to jest bardzo ważne dla osób cierpiących na otyłość i choroby układu krążenia. Ponadto przejście na parze żywności znacznie przedłużyć swoją młodość i urodę.

Pyszne posiłki przygotowywane są w podwójnej kotła szybko i łatwo. Aby to zrobić, po prostu leży w zdolności niezbędnych produktów, aby napełnić miskę wody i ustawić czas. Jedzenie nigdy Undermountain. Dania gotowe równomiernie mieszanie nie jest wymagane. Wszystko to pozwala zaoszczędzić czas kochankę. Sam parowy składa się z kilku warstw. To sprawia, że można gotować kilka potraw jednocześnie. Na przykład, danie i hamburgery, ryby i tak dalej. W tym przypadku, na górnym poziomie są produkty, które kwalifikują się najszybciej. Jeśli to konieczne, statek parowy może być rozmrożone mięso, ryby i warzywa.

Jak gotować mięso w podwójnej kotła

Trzeba będzie kilo mięsa (może to być wieprzowina lub wołowina), cebula (2 sztuki), pieprz, sól, dwie łyżki octu (najlepiej czerwony), 1,5 szklanki piwa.

Mięso jest cięte na sześciany. Cebuli rozdrobnionych. Mięso, dodać sól, pieprz i dokładnie wymieszać. Dodaj cebulę. Wszystko to pasuje do miski do gotowania ryżu (nie będzie uwzględniana przy każdej parowego). Szalka wypełniony wodą. Ustaw czas – 15 minut.

W tym czasie trzeba gotować sos. Do tego mieszanego piwa i wina ocet. Mieszaninę doprowadzono do wrzenia i wyniki w mięsie. Po to danie jest gotowane przez około godzinę. Mięso okazuje się bardzo soczysty. Będzie on odwołać się zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Podczas parze mięsa przygotować dekoracji. Może to być dowolna kombinacja warzyw.

Mięso można gotować w podwójnej kotła w jakikolwiek sposób. Uzyskano niezwykle nadziewane warzyw. Aby to zrobić, papryka, cukinia, nadające kapustę i tak dalej. Należy je dokładnie umyć i oczyścić. Przygotować mięsa. Jest pokroić na małe kawałki i miesza się z innymi składnikami (cebula, marchew, jajka, i tak dalej). W niektórych farszu dodać ryż. W tym przypadku konieczne jest wstępnie gotować aż o połowę. Nadziewane warzyw dodaje się do pojemnika. Gotowe posiłki na około godzinę. Podawać z zieleni i kwaśną śmietaną.

Smaczne i zdrowe pożywienie niezbędne dla osoby nie mniej niż czystego powietrza jest. Zadbaj o siebie i swoich bliskich.