737 Shares 1153 views

Lek „Arcoxia”: przeczytaj instrukcje użytkowania

Preparat „Arcoxia” jest niesteroidowy środek przeciwzapalny, który ma działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, ale również hamuje tworzenie prostaglandyn.


Lek wytwarzany jest w postaci powlekanej tabletki powłoka zielona, aktywna masa składnika aktywnego etorykoksyb w 60, 90 lub 120 mg. Środków pomocniczych wystają stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodu, wodorofosforan wapnia.

Wskazania do przyjęcia „Arcoxia” lek

Opinie lekarzy zaleca się stosowanie środka na zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, jak i zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa. Leki łagodzi ból i zapalenie objawy ostre dnawe zapalenie stawów.

Przeciwwskazania dotyczące stosowania leku „Arcoxia”

Wykorzystanie przewodnik oznacza wskazuje niedopuszczalność lekarstwa na jednoczesne powstawanie polipów nosa, astma oskrzelowa, nietolerancja aspiryny. Nie zaleca się stosowania u pacjentów z wrzodziejącym erozyjnych i zmiany w błonie śluzowej żołądka i dwunastnicy, mózgowych lub krwawienia z przewodu pokarmowego, i zapalenie jelita grubego. jest zabronione używanie narzędzie hemofilię i inne zaburzenia krzepnięcia, ciężką niewydolnością nerek, serca lub wątroby. Leczenie preparatem „Arcoxia 90” nie do przyjęcia wykonywane po wieńcowych operacji pomostowania tętnic, choroby naczyń mózgowych i chorób tętnic obwodowych. Przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, i wiek 16 lat. Nie należy przyjmować leku w przypadku nadwrażliwości na składniki tabletek.

Dawkowanie i podawanie „Arcoxia” preparat

Liczba farmaceuci mówią o stosowaniu tabletek, który jest niezależny od przyjmowania pokarmu, lek należy przyjmować z niewielką ilością wody.

Choroba zwyrodnieniowa stawów leczonych środkami 60mg które wykorzystują jeden raz dziennie. Reumatoidalne zapalenie stawów i zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa jest konieczne stosowanie 90 mg leku, jak raz dziennie. Do leczenia ostrego dnawe zapalenie stawów przy 120 mg, a szybkość odbioru nie powinno trwać dłużej niż 8 dni. Bólu, w pojedynczej dawce 60 mg.

Skutki uboczne „Arcoxia” lek

Referencje pokazać wiele negatywnych skutków leku. Ze strony układu pokarmowego jest często nudności, niestrawność, wzdęcia, bóle w nadbrzuszu, biegunka, może być odbijanie, wzdęcia, intensyfikować perystaltykę. Ponadto, może wystąpić zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie przełyku, wymioty, owrzodzeń błony śluzowej żołądka i dwunastnicy.

Układ nerwowy reaguje na pigułki ból głowy, osłabienie, zawroty głowy, a czasem może zakłócić percepcję smaku, wrażliwość, sen. Pacjentów obserwowano lęk, depresja, omamy i ewentualne pomyłki przy użyciu „Arcoxia” lek. Odpowiedzi wskazują również występowanie niewyraźne widzenie, szumy uszne, zapalenie spojówek, zawroty głowy.

Podczas leczenia niewydolności nerek rozwija się w rzadkich przypadkach, w których to przypadkach lek nie przechodzi. może od czasu do czasu być uczulony na tabletki działania.

Serca i naczyniowe skutki uboczne pojawiają się w postaci zwiększonego ciśnienia, zaburzenia rytmu serca, zaburzenia krążenia w mózgu, migotanie przedsionków, może nastąpić zawał.

Dzięki aktywnemu efektu medycznego oraz szereg skutków ubocznych, lek nie powinien być przyjmowany bez recepty.