898 Shares 1878 views

Lenkom Teatr: Schemat pokój

Lenkom Teatr – dobrym przykładem teatru dramatycznego z wielkiego repertuaru legendarnego dyrektora artystycznego i obiecującą obsadą. Następnie znaleźć coś widzieć i miłośnika literatury klasycznej, a hipster i obwód Lenkoma pokój ma przyjemny widok i nurkować do świata sztuki.

Legendarny Teatr Dramatyczny Lenkom

Repertuar teatru jest bardzo klasyczny, ale zabawne dla każdego smaku. Nowa wizja powieści Ken Kesey za „nad kukułczym gniazdem” godny uwagi krytyczne współczesnego widza. Miłośnicy i strażnikami tradycji docenią grę "The Cherry Orchard" PLAY A. P. Chehova użytkownika. „Juno i Avos”, „Peer Gynt”, „Małżeństwo”, jak i małe, i widzów dorosłych. Innymi słowy, to każdy będzie grać jak.

Jazda Lenkom sali teatralnej w Moskwie

Lokalizacja miejsc w teatrze raczej prozaicznie, w przeciwieństwie do swojego repertuaru. Hala jest podzielony na dwie części, pionową w prawo i w lewo i 3 części poziomej, uziemienie, amfiteatr i mezzanino. Jazda hali Lenkom jest regularny prostokąt z trzema wejściami. Po lewej stronie jest więcej miejsca, są one zlokalizowane sterty, ale po prawej stronie więcej przejść i wyjść. Jazda Lenkoma halę pokazuje, że na ziemi po prawej stronie wszystkich 10 rzędów po 12 miejsc, oddzielone pojedynczym przejściu. Stragany na lewym boku 14 wiersze 12 miejsc każdy. W amfiteatrze po obu stronach rzędami 8 do 11 miejsc. Mezzanine jest bardzo mały, ale przytulny i niskie.

Jazda hala Lenkoma jest zaprojektowany w taki sposób, że każde miejsce ma piękny widok na scenę. Aktorzy i dekoracje mogą być wyraźnie widoczne zarówno od dołu i od amfiteatru. Miłośnicy wysokości, aby uzyskać najlepszą lornetkę, jeśli rozważyć twarzy i mimiki aktorów.

Lenkom Teatr – doskonałym miejscem kulturalnym, które są odwiedzane, a mieszkańcy i goście stolicy. I oferuje doskonałe osiągi. Przyjdź i przekonaj się sam!