232 Shares 3561 views

Aleksandr Gorny, bloger: biografia i zdjęcia

Niedawno otrzymałem dużo znany rosyjski bloger Aleksandr Gorny, znany ze swoich notatek i przemyśleń na bardzo znanej stronie opozycyjnej „Echo Moskwy” pod nazwą amauntain. Ponadto, zauważa, można znaleźć w „Journal żywo» (Livejournal) pod nazwą gornyi.


Jakie są blogi i blogerzy?

Słowo „blog” jest zapożyczona z internetowej dziennika angielskie frazy. To oznacza rodzaj pamiętnika online w internecie, gdzie każda strona użytkownik może zapoznać się z zapisów i komentarza. Blogi – jest większość zwykłych stron, które utrzymują swoje osobiste rekordy właściciela. O czym? Blogi mogą być utrzymywane na różne tematy. Ludzie z takim pamiętniku internetowym, regularnie dodaje rekord, zwany blogerów.

Jest facetem

W rzeczywistości, Aleksandr Gorny – to tylko pseudonim. Wielu blogerów publikuje wpisy nie są pod swoim prawdziwym nazwiskiem. W prawdziwym życiu, jego nazwisko jest Aleksandr Gennadevich Siergiejew. Dlaczego wziął pseudonim, na pewno nikt nie wie. Ale każdy wie, że Aleksander Mining – blogger. Biografia Sasha jest zagadką. Ale niektóre informacje są znane. Urodził się 21 marca 1980. Nasz bohater jest żonaty.

W internecie jest znany tylko, że był bloger z Moskwy i uważają się za przedstawicieli aktywów cywilnego Krymu. Sasha ma aktywnej postawy obywatelskiej i działa w imieniu społeczeństwa miasta Koktebel. Witryna „Echo Moskwy” Aleksander pozostawił dość suche informacje: Blog jest od 2014 roku, miasto zamieszkania, zawód – Symferopol – blogger.

Co mówi Alexander?

Prawie wszystkie notatki Sasha poświęcony na Krymie. Jak wiadomo, w 2014 roku, półwysep stał się częścią Rosji. Ponieważ wydarzenie to jest wypłacane bardzo baczną uwagę zarówno w Rosji i na Ukrainie. Nie pozostaje obojętny na problemy mieszkańców półwyspu teraz Rosyjskiej Aleksandr Górny. Krym i zwykli ludzie niemal codziennie podkreśla w swych pismach.

Litery Sasha niepowtarzalny styl. Zdawał się być psychicznie prowadzi dialog z prezydentem Putinem Rosji zawsze pisze do niego. Można powiedzieć, że wszystkie artykuły są poświęcone jednemu czytelnikowi bloga – Vladimir Vladimirovich. Nawet jeśli Putin nie wspomniał, wszyscy czytelnicy mogą się domyślać, że miał na myśli to, albo przynajmniej Sergey Aksenov.

W obliczu realnego życia biurokratycznej samowoli na Krymie, bloger Aleksandr Gorny, których zdjęcia zostały przedstawione w artykule, mam nieco zmienił styl pisania notatki. Stało się to szczególnie jasne dla czytelnika, gdy zobaczyli list z piercing nazwie „Putin, tracimy na Krymie!”

Aleksandr Gorny. „Echo Moskwy”

Jak wspomniano wcześniej, Alexander prowadzi swój blog na stronie opozycyjnej „Echo Moskwy”. Jeśli rok temu, aktywnie wspierał aneksji Krymu do Rosji, podziwialiśmy nastąpiły zmiany w życiu mieszkańców, ale ostatnio ton jego notatki zmieniła się znacząco. On często obniżyć ich krytykę władz lokalnych i dróg krajowych.

Kiedy Aleksandr Gorny poszedł z Teodozja Symferopolu (IT 110 km) podróż 2 godziny przyszedł do 3 nagłych wypadkach. Jak zauważa w swoich notatkach, fakt ten uczynił go nawet przysięgać. I jak zmęczeni turyści laminowanych drogi z koleinami w swoich samochodach na tych wybojach, a co za przekleństwo na nich można usłyszeć w adresie tych, którzy zaangażowani w upiększania?

„Stophama” działacze w Symferopolu Sasha obmateril

W Symferopolu, Sasha miał mały incydent. Zrobił potyczkę z działaczy ruchu „StopHam”. Nasz bohater zaparkował swój samochód BMW w budynku Rady Ministrów. Kiedy działacze zapytał Alexander, aby zmienić samochód w innym miejscu, że są one po prostu niegrzeczne, a nawet obmateril ponieważ oburzony ich prośbę. Członkowie tego ruchu myślał początkowo, że to były członek Sebastopol Vladimir Struchkov. Ale ten ostatni zaprzeczył swemu udziałowi w wydarzeniach. Wyjaśnił to mówiąc, że nie ma takiego samochodu. Incydent został sfilmowany przez działaczy na wideo i umieszczone w Internecie.

Później, bloger pod pseudonimem Alexander Górniczego przyznał się do udziału w bójce, i zauważyć, że te działacze wywołał konflikt sami. Film jest niekompletny, tylko kawałek pisanie na nim.

Mountain pozwany

Krymskiej Ministerstwo Środowiska planuje zorganizować przetarg na wybór firmy, która będzie nadal zarządzać realizację cichej i Fox Bay i Atlesh. Według Aleksandra, to aktywność struktur handlowych będzie stopniowo zniszczyć unikalny charakter i tereny rekreacyjne. I jest to rozsądna konkluzja. Oskarżył minister ekologii Gennady Naraeva w realizowaniu interesów struktur handlowych na terytorium Krymu. Górnictwo powiedział, że w ciągu tygodnia przyszedł do ministerstwa i poinformował o Naraeva i jego podwładnych, że przeprowadzenie przetargu przyniesie nie tylko straty materialne, ale także spowodować szeroki protest miejscowej ludności i społeczeństwa. W odpowiedzi Aleksander i Koktebel społeczność oskarżony o własny interes w tej sprawie. Z góry wylewa brudną kłamstwo w krymskim mediów. Bloger zadeklarował gotowość do sądu Gennady Naraeva w celu ochrony swego honoru, godności i reputacji firmy. Co przyniósł te działania?

Pan Nara jest gotowa spotkać się ze słynnym blogera w sądzie. Ale on również uwagę, że każda osoba ma biografii, osobistą sprawę, kopię dyplomu, paszport i zaświadczenie lekarskie. Informacje o tych sprawach jest na portalu rządowym i działu HR. Aleksandr – ale na jego przeciwnika, on nie ma niczego innego niż pseudonim i miejsca zamieszkania wiedzieć Górny (Krym). Biografia tego człowieka też nikt nie wie. Gennady Naraevu chcieliby wiedzieć osobistych informacji o swojego przeciwnika: jego imię, gdzie pracuje, ponieważ w przyszłości będzie musiał dokonać kilku formalne wnioski na temat jego działalności.

Co ukraińskich mediów pisać?

Po dołączeniu do Rosji półwysep należy zauważyć dość pesymistyczny i przygnębiający uwaga do ukraińskiego mediach o życiu na Krymie i jego mieszkańców. W szczególności, powodem tego była zmiana nastroju w swoich notatkach słynny blogger. Jak ukrosmi powiedział „pro-Putin blogger” z Krymu, powiedział, że po „aneksji” półwyspu rosyjskich mieszka tam każdy dzień jest coraz gorzej. Poinformowano, że Aleksandr Gorny, silnie wspierane wydarzenia z 2014 roku w jego ewidencji, rzekomo przyznaje, że sytuacja gospodarcza na półwyspie jest słaba. Podobno ceny żywności i alkoholu wzrosły o kilka razy, z tego powodu, bezrobocie i Krym znowu nie będzie widać turystów, jak również w poprzednim sezonie. Zgodnie z Mountain „opowieść o tłumów turystów” specjalnie wymyślony przez władze lokalne. Robią to, aby wbić budżetu z Moskwy.

ukraińskie media również podniósł Alexander tarcie z lokalnymi urzędnikami i przedstawione informacje w takim świetle, że jest bardzo niezadowolony z władzami i ciągle krytykuje pracę administracji krymskiej.

Aleksander Górski posadę burmistrza Koktebel

Sasha otrzymała propozycję wzięcia udziału w konkursie na stanowisko burmistrza Koktebel. Otrzymał osobiście przez szefa administracji Feodosia Stanislava Krysina. Według blogera, w Koktebel przybył 8 lat temu, więc jest bardzo dobrze świadomi, a sama wieś i jej problemy. Ale, niestety, on boi się wziąć na tak dużej odpowiedzialności. Blogger Aleksandr Gorny uważa, że rozliczenia – śmierć dla każdego burmistrza. Jeśli przeanalizować aktywność poprzednich liderów Koktebel, wtedy wszystko doznał pozazdroszczenia, a czasem tragiczne losy. Jeden sadzone za łapówkę, drugi dostał w serpentarium, postanowił zrezygnować, trzeci został znaleziony powieszony, czwarty sadzone ponownie. Oto on, bohater tego artykułu – Aleksandr Gorny! Biografia z jego ostatnich lat, choć mało znane, ale w chwili obecnej jest bardzo urozmaicony.