193 Shares 4199 views

Rudkovsky i Plushenko: różnica wieku. Jewgienij Pluszczenko i Yana Rudkovsky: małżeństwo, dzieci

Wszelkie związkowi rodzina medialne osobowości staje się przedmiotem publicznej dyskusji. Nie ma wyjątków i popularny show-biznesu Rudkovsky i Plushenko, różnica wieku , który rozgrzewa dalsze zainteresowanie. Zwłaszcza, że wszyscy się za nim już tradycyjnie świadczą małżeństwo rozpadło się w dużej mierze z powodu fatalnego spotkania ze sobą.

Co małżeństwo jest uważany za nierówne?

Różnica jest uważany za całkiem do przyjęcia w ciągu siedmiu lat od pary są członkami tego samego pokolenia, mogą wiązać się z ogólną koncepcją wspólnych wartości kulturowych i życia. Ale to ma zastosowanie tylko w kierunku mężczyzn. Jeśli dorosła kobieta, małżeństwo natychmiast traktowane jako równe. Rudkovsky nad Plushenko, więc ważne jest, aby zrozumieć, że zakłóca psychologów specjalistów takiego sojuszu:

  • Wolniejszy wzrost oznacza mężczyźni muszą wybrać młoda dama, aby małżonkowie mogli równać.
  • Fizjologia ogranicza kobiet w wieku rozrodczym, więc wybór dojrzałej żony nienaturalne.

Jeśli mimo wszystko to się dzieje, to co zakorzenione są przyczyny tego zjawiska? Naukowcy uważają, że początki – w relacji młodego mężczyzny z matką, albo od dzieciństwa był pozbawiony uczuć i opieki macierzyńskiej, czy w obliczu zbyt władczy charakter. W tym przypadku, on lub szukać ciepła i czułości, albo poprzez dama próbuje uciec od opieki matki. Aby lepiej zrozumieć sytuację, ważne jest, aby wiedzieć, ile lat Rudkovsky i Plushenko.

Wiek małżonków

Eugene – urodzony 11.3.1982 natywną Chabarowsk Territory. Uczeń szkoły Wołgograd w łyżwiarstwie figurowym, gdzie mieszkał z trzech lat. O jedenastej, był zmuszony przenieść się do Petersburga w związku z zamknięciem szkoły lodu. Obiecujący młody człowiek był tak zadowolony z trenerem Alekseyu Mishinu, że trzy lata płacił obiekt do chłopca ze zwykłej rodziny mogą ćwiczyć swój ulubiony sport. Wcześnie w usamodzielnieniu, ich pierwsze małżeństwo łyżwiarz wstąpiła już 22 lat, ale nie okazała się trwała.

Jan urodził się w Moskwie w wojskowej rodziny 02.01.1975. Jej dzieciństwo i młodość spędził w Barnauł, gdzie jego ojciec został przeniesiony na służbie. Rok urodzenia Plushenko i Rudkovsky określić różnicę wieku, który siedem lat. W czasie pierwszego małżeństwa (2001) Jana, lekarz-dermatolog z zawodu, jest właścicielem sieci salonów kosmetycznych, stała się prawdziwą kobietą biznesu.

Plushenko o różnicy wieku

Interesujące jest to, aby wiedzieć, że sami para powiedzieć o sytuacji, a co może być sprzeciw profesjonalnych psychologów. Przecież każdy miał wcześniej złe doświadczenia. Znakomity skater, ożenił się z córką bogatego biznesmena w Petersburgu Maria Ermak, który był jego młodszy o dwa lata, do czynienia z pełnym niechęci do stworzenia rodziny żony. Młoda kobieta nie miała mądrość życiową, cierpliwości i zrozumienia złożonej natury mąż gwiazdy.

Jewgienij Pluszczenko uważa, że ze względu na okoliczności, jest trwale odciąć od rodziny na zgrupowaniu i zawodach, on rósł szybciej niż jego rówieśnicy. W związku z tym, że nie uważa Rudkovskaya dużo starszy i bardziej doświadczony.

W czasie trwania małżeństwa (34 lata) była młoda kobieta w wieku rozrodczym, a nie zmuszeni długo czekać na męża dziedzica. Poza tym wygląda świetnie, jako jeden z najbardziej stylowych przedstawicieli rosyjskiego show-biznesu. Jako właściciel salonów kosmetycznych w Moskwie i Soczi, nosi ze sobą polchemodana makijażu i pojawia się w miejscu publicznym jest zawsze w świetnej formie. Aby udowodnić innym, jak kobieta jest młody duchem, stanęła na łyżwy, biorąc udział w lodowym show „Ice Star”.

Rudkovsky i Plushenko: różnica wieku oczy Jana

żona mistrz olimpijski w chwili zawarcia związku małżeńskiego był w cudowny wiek, kiedy kobieta budzi się prawdziwy smak miłości. Jej pierwszy mąż Wiktor Baturin, brat żony Yuriya Luzhkova, była starsza niż 18 lat. Rozpaczliwa chęć zachowania młodości często popycha sprawiedliwego seks w ramionach młodych partnerów, bo Francuzi nie mówią na marne: wiek kobiety można znaleźć w paszporcie kochanka. W tym przypadku jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia człowieka, którego wiek okresy zna z pierwszej ręki. Łatwo jest dostosować i zmienić nastrój partnera, stymulowanie nowej rundy rozwoju w karierze, edukacji i urodzenia dziecka.

Yana Rudkovsky we wszystkich wywiadów państw, które mogą reprezentować swoją przyszłość bez Eugene, ponieważ jest to niemożliwe, aby utrzymać około człowieka wbrew jego woli. W życiu wiele pokus, a przez rozstanie nikt nie jest odporny. Niemniej jednak, że jest przekonany, że charakter mistrz Plushenko zbyt trudne dla młodych dziewcząt, które nie są gotowe do wykazania się elastycznością i tolerancji.

znajomy

Rudkovsky pierwszy zobaczyłem Plushenko w telewizji. Pokazał jej cienką elf wyróżnić się na powierzchni nosa. Jest jeszcze pomyślał, że nos powinny kolidować z całowania faceta. Ale dostrzegł ją w Soczi. Ona i jej przyjaciel siedzieli w restauracji. Podczas gdy młody człowiek odpoczywa na południu, wraz z jego byłą dziewczyną Ulyanoy Petrovoy. Ale im na spotkanie jeszcze nie miało być. 13.01.2007 Wszystko wydarzyło się na Trafalgar Square w Londynie. Spotkanie było bardzo dobrze pamiętał i Rudkovsky i Plushenko. Różnica wieku nie przeszkadza im z jednego prostego powodu – między nimi biegł iskrę, która jest wywoływana przez ludzi miłość od pierwszego wejrzenia.

Po zakończeniu „Rosyjska Zima” Dima Bilan są festiwalu, którego producent Ian rozpoczął się po śmierci Yuriya Ayzenshpisa. Wybitni sportowcy w tym samym czasie przeprowadzono w kampanii London „Soczi-2014”. Wśród nich był Plushenko, która wyraża się poprzez wspólnego znajomego Rudkovskoj chęć spotkać w celu omówienia wspólnych planów twórczych. Jan spojrzał w oczy Żenia, by utopić w nich. I to jest pierwsza noc poprosił ją, by być jego dziewczyną. I choć w czasie ich małżeństwa udał się na kawałki, oba nie były wolne. Ale był twórczy związek z węgierski skrzypek Edvin Martin, przemawiając w lodowatej koncert Plushenko łyżwiarz i Dima Bilan, który przyniósł ostatnie zwycięstwo na „Eurowizji” rok później.

Podobne problemy

Twórczy sukces w 2008 roku towarzyszył ciężki postępowania rozwodowego, które doświadczyły Rudkovsky i Plushenko. Różnica wieku nie przeszkodziła im być w podobnej sytuacji. Wiktor Baturin, który próbował wystawiać żona niemoralną Mężczyzna wziął dwóch synów i nie pozwolił im zobaczyć matkę. Podczas ostatecznej rozgrywki publicznej okazało się, że najstarszy syn Andrey Baturin jest syn z poprzedniego małżeństwa z Julia Saltovets kogo Ian został przyjęty, ale kochał jako matka. Jeśli Plushenko po rozwodzie w lutym 2008 roku zrezygnował z faktu, że Maria Ermak nie pozwoli mu zobaczyć jego syna, który dał jej nazwisko panieńskie, a następnie John walczył jak tygrysica, przeżywa prawdziwe załamanie nerwowe.

Wydawało jej się, że ich romans z Plushenko jest skazany, ponieważ nie mogła dać mu emocje, które czekał. Przekształcił się płaczliwy, posiadał tylko pomysł, aby zabrać dzieci na kobietę, ona nagle jego twarz w zrozumienie i wsparcie. Ta sytuacja jest jeszcze bardziej ciągnąć razem otrzymał nieoczekiwany rozdzielczość po ex-mąż został aresztowany za oszustwa finansowego w 2011 roku.

oświadczyny

Na swoim zamiarze poślubienia Jewgienij Plyuschenko powiedział po swoim genialnym zwycięstwie w „Eurowizji” Dima Bilan. Ale oficjalne zaangażowanie musiał czekać kolejne sześć miesięcy. Na początku stycznia 2009 roku, młoda kobieta świętuje urodziny w jednej z restauracji w stolicy. Piosenka Dzho Dassena Et Si Tu n`existais pas Pierre Narcisse wybitnego łyżwiarz zadebiutował serca pani ofertę prezentując pierścionek z cytryny diamentu wartego 160 tysięcy euro. Na dzień trzech dziewiątek został mianowany dzień ślubu – 09.09.2009, na szczęśliwe Yana Rudkovskaya powiedział do kochanka: „Tak”.

ślub

W rzeczywistości ślub odbył się dnia dwunastego września, jako sportowiec nie mógł znieść proces treningowy. To było wielkie wydarzenie. W wywiadzie Rudkovskaja przyznał, że jej pierwszy ślub poszło bardzo skromnie, a panna młoda nie była jeszcze sukni ślubnej. Ale teraz mieli dwa, a głowa ozdobiona diadem diament, został zwolniony ze Szwajcarii. Nowożeńcy malowane w urzędzie Kutuzovsky w obecności świadków i najbliższa Lera Kudryavtseva i Nikolai Baskov. Główne uroczystości odbyły się w tym samym hotelu i spa na rubla, w którym wzięło udział 150 osób.

Obchody kosztuje około jednego miliona euro, ale główne koszty Zakłada sponsorów. Ślub Rudkovsky i Plushenko natychmiast zaliczana jest do najważniejszych wydarzeń roku, które przyniosły ze sobą całą elitę. Bukiet ślubny złapany Lera Kudryavtseva, ale z mężczyzn okazał się szczęśliwy Andriej Małachow. Głównym dekoracji stołu się pięć warstwy ciasta wysokości dwóch metrów, co jest zwieńczony postaci młodzi – dokładne kopie nowożeńców.

dzieci Yana

W czasie jej rozwodzie z byłym mężem w Rudkovskoj odbyła 221 słuch, z których większość dotyczyła miejsca zamieszkania dzieci. W 2010 roku zostało podpisane porozumienie, zgodnie z którym na przemian synowie mieszkają z matką, a potem jego ojciec. Kobieta poszła do niego, tak aby nie dzielić dzieci, ponieważ nie mogła odebrać dwa, nie jest biologiczna matka Andrzeja. Po jego aresztowaniu Baturina chłopcy zaczęli na stałe mieszkają w rodzinie Rudkovskoj. Na początku nawet nie nazywają jej matkę, ale rok później sytuacja się zmieniła. Teraz Andrzeja i Mikołaja 15, 14 lat, są w tej samej klasie. Andrew chciał żyć z naturalnej matki, po tym, jak twierdził, praw do niego.

Po urodzeniu w 2013 roku małego Aleksandra bezpiecznie powiedzieć, że wszystkie trzy z nich – dzieci Plushenko i Rudkovsky, za wybitne łyżwiarz był dobrym ojcem. Mama mu wdzięczny za to, co przywiązuje chłopców do sportu. Dzięki Eugene, Mikołaj stracił 10 kg i został przyjęty do zespołu piłkarskiego „Torpedo”, który tak chciał. Na początku 2016 roku został zwolniony z więzienia, Wiktor Baturin. Pomimo skandaliczny rozwód, stosunki między byłymi małżonkami jest dość przyjazny. Ojciec uznał prawo do życia synów z matką, utrzymując bliskie stosunki z nimi.

dzieci w Eugene

Oprócz dzielenia się dziecko z Rudkovskoj Plushenko ma syna z pierwszego małżeństwa – Jegor Yermak. W dużej mierze dzięki Jana i jej rady, on przywrócił relacji z matką, która przestała uniemożliwić kontakt między dzieckiem a ojcem. Egor 10 lat, przebywa w Petersburgu, gdzie Plushenko ma dworek. Są one widoczne nie tylko podczas wizyt łyżwiarz w północnej stolicy, ale również w czasie wakacji. Ojciec uczy syna na nartach. W przededniu Olimpiady w Soczi, w którym, po trzyletniej przerwie, sportowiec postanowił uczestniczyć, rodzina przeniosła się z Moskwy na rubla.

Dom Yana Rudkovsky i Jewgienij Pluszczenko jest tysyachemetrovy trzypiętrowej rezydencji, zaprojektowany przez Władimira Revin. Po jego śmierci, ukończył budowę i umeblować dom sam Ian, pokazując pozazdroszczenia talent wyposażyć życie. Na dziedzińcu dla starszych dzieci zbudowany kort hokej, a najmłodszy, Sasha, czy GNOME Gnomych, pieszczotliwie nazywają go w rodzinie, rozwija silnik basen dla dzieci.

mieszka razem

Siła rodziny jest testowany w przezwyciężaniu trudności. Na olimpiadzie w Soczi Wszyscy pamiętają wydarzenia, kiedy łyżwiarz po wygraniu konkursu zespół był w stanie kontynuować konkurencję z powodu kontuzji pleców. Problem wystąpił podczas rozgrzewki, co nie pozwalało Maksimu Kovtunu zastąpić domniemanych uczestników. Wywołało to ostrą reakcję ze strony opinii publicznej i dwuznacznych uwag o sportowca. W okresie karmienia piersią, Yang nie tylko udał się do Izraela, by wspierać męża, który potrzebny ciężkie operacje, ale także organizowane strumienia wideo, aby bronić honoru wybitnego sportowca naszego czasu.

Odpowiedź na pytanie, ile lat Rudkovsky i Plushenko, nie tak ważne, bo gdy jest miłość – to tylko liczby. Przez prawie siedem lat małżeńskich fanów Bliss nie krył podziwu dla tej wspaniałej pary, która może służyć jako wzór do naśladowania.