447 Shares 3681 views

Kara Delevin: tatuaż nie zdarza się dużo!

Kara Delevin – top modelka na świecie skala z skandalicznej reputacji. Ale, mimo prowokacyjnych działań i wypowiedzi gwiazdy, ma wystarczająco dużo zwolenników i fanów, a wiele domów mody są skłonni tolerować takiego zachowania, tylko współpracować z tej niezwykle pięknej dziewczyny. Ponadto, w ostatnich latach model poważnie zafascynowana tatuażami. Co ciekawe, Kara Delevin tatuaż sprawia, że nie tylko głęboki sens, ale przez wzgląd na autoekspresji.


Najbardziej znanym tatuaż

Towarowym model rysunek na jego prawym palcem wskazującym. Jest to realistyczny obraz z głową lwa. Cara Delevingne tatuaż na palcu szoku wszystkich jej fanów i dziennikarzy. Był to pierwszy tatuaż gwiazdy, które pojawiły się nagle. Dlaczego lew? Odpowiedź jest prosta: przed nami znak zodiaku modelu. Aby użyć własnego ciała jako płótna bardzo dużo gwiazdy, a wkrótce jej ciało, nowe dane. Kara Delevin tatuaż ma impulsywnie wyrażania własnych myśli i uczuć do ludzi wokół. Jej ciało ma teraz napis: «Nie martw się, bądź szczęśliwy», «Made in England», «» Pandora, a nawet własne inicjały. Na cześć jego dziewczyną Rihanna Cara ma tatuaż w rogu ucha w postaci diamentu cięcia.

Najnowszy tatuaż Cara Delevingne

Stellar kręgi istnieją pogłoski, że miłość tatuaże – To jest prawdziwa zależność od najlepszych modeli. Kara sama oświadczenia te nie komentować, ale tatuaż nadal robić. Nie tak dawno temu pojawiła się na zdjęciach internetowych bardzo nietypowy bielizna graficznych. Pieszo, gwiazda chwalił ponad nietypowym napisem „Bacon” (w języku angielskim). A jeśli Kara Delevin tatuażem „Lion” wykonany jako talizman, a jego symbol zodiaku, kulinarnych słowo pokazuje tylko swoją miłość do tradycyjnego śniadania w Anglii. Na najnowszej gwiazdy tatuaże można przypisać skromnym napisem „Silence” (dosłowne tłumaczenie – „cisza”) na nadgarstku. Nie tak dawno temu, Kara i jej przyjaciel Dzhordan Dann popełnił parę tatuaży – «DD» – swoje inicjały.

Kto sprawia, że tatuaż gwiazdy?

Wśród przyjaciół Top Model – światowej sławy projektantów i wiele znanych osób. Większość z kręgu Kara mieć tatuaż. Uważa się, że pierwszy model tatuaż inspirowany przez swojego bliskiego przyjaciela Rihanna, która obecnie około 20 wearable obrazów. Jednak dziewczyny nie potwierdzają tę plotkę, ale nie kwestionuje. Ciekawostka: Kara Delevin tatuaż ma bardzo znanego kreatora gwiazdowy znany jako Bang-Bang. Ten tatuaż artysta zdobi ciał wielu celebrytów. Ale naprawdę słynie to, że pozwala swoim klientom na autografy opuścić maszynę tatuażu na własnym ciele. Przyznano mu ten zaszczyt i Kara, a teraz Bang-Bang posiada i jej obrazy.

Model kariera pod groźbą

Łącznie Cara Cara Delevingne ciała dziś więcej niż dziesięć tatuaże, a gwiazda nie zamierza na tym poprzestać. Ale to jest już bardzo dużo na najwyższym modelu wartości światowych. Według niektórych agencji i domów mody, Kara dziś ledwie nadaje się do niektórych rodzajów działalności zawodowej. Wielu pracodawców powiedzieć: jeśli gwiazda uczyni przynajmniej jeden tatuaż kontrakty mogą być złamane. Ich pozycja przedstawiciele agencji twierdzą, że aby pokazać ciało moda musi być doskonały, a skóra – bez dodatkowych ozdób. A jeśli model będzie dodatkowo psują jego wygląd, to nie w porządku z wyjątkiem demonstracji z najbardziej zamkniętych zestawach. Kara Delevin tatuaż jest bardzo kochający i chętny do podejmowania ryzyka ze względu na pracę autoekspresji. Wydaje się, że top modelka jest przekonany o jego popularności i talentu i nie boi się stać nieodebrane z powodu tatuaży.