750 Shares 1063 views

instrukcje „Hilak Forte” do stosowania

Niestety, wiele chorób nie można wyleczyć bez brania antybiotyków. Nawet zwykły ból gardła, a ona jest leczone antybiotykami. Nieprzyjemne skutki takiego leczenia jest naruszenie mikroflory jelitowej, ponieważ antybiotyki zabicie wszystkich organizmów żywych w organizmie, czy jest to korzystne lub patogenne.

Zwykle po takim zabiegu konieczne jest wydać na napój kurs preparatów probiotycznych. Do jednego z nich dotyczy leku „Hilak Forte”, instrukcję użycia której szczegółowy opis jego działania farmakologicznego.

„Hilak Forte” – preparatem probiotycznym, prowadzi do normalnej pracy z przewodu pokarmowego, do odzyskiwania niewielkich flory jelitowej i tym samym zachowuje funkcję błony śluzowej jelit (fizjologicznych i biologicznych).

Produkowane preparatu w szklanej fiolce do 30 ml lub 100 ml, jest cieczą, przejrzysta i kwaśny smak. Każda butelka jest wyposażona w plug-kroplomierzem, że można dokładnie dozować lek „Hilak Forte”. Instrukcje użytkowania zaleca się go w następujących przypadkach:

– w przypadku wystąpienia zakłóceń bakteryjnej flory jelitowej po antybiotyki leków terapeutycznych, sulfonamidy, radioterapia;

– z troską kontrolnej dla dzieci i dorosłych po doznaniu salmonellozy;

– z zespołem niestrawność i braku trawienia;

– chorób skórnych o podłożu alergicznym, egzema, pokrzywka;

– zaparcia, biegunka i wzdęcia;

– w enterogenous pęcherzyka żółciowego, wątroby;

– zapalenia żołądka i jelit i okrężnicy;

– z zespołem jelita starczego;

– w chorobach przewodu pokarmowego spowodowanego nagłą zmianą klimatu (wycieczka do cieplejszym klimacie).

Kompozycja „Hilak Forte” (spadek) zawiera następujące składniki: produkty metabolizmu kwasu mlekowego (grupa helveticus i acidofilus), Streptococcus i Escherichia coli; jako substancji dodatkowych – kwas mlekowy, monowodorofosforan potasu i sodu, sorbinian potasu, kwas fosforowy i monohydratu kwasu cytrynowego.

Pić preparat „Hilak Forte” instrukcja obsługi zaleca podczas posiłków lub wcześniej. Dla dzieci od 12 lat i dorosłych powinno się od 40 do 60 kropli, dla dzieci do 12 lat, od 20 do 40 kropli i przez dzieci do 2 lat, od 15 do 30 kropli do trzech razy dziennie. Przed podaniem leku musi być rozpuszczony w dużej ilości płynu (nie tylko w mleku, co natychmiast załamuje się pod wpływem kwasu mlekowego zawartych w składzie).

Czas odbioru powinny ustanowić lekarza specjalisty.

Należy zauważyć, że przed otrzymaniem peraparata „Hilak Forte” Instrukcja zaleca, aby skonsultować się z lekarzem. Mimo, że nie ma przeciwwskazań (oprócz indywidualnej nietolerancji składników).

Jak każdy lek, narzędzie to posiada szereg możliwych skutków ubocznych: jest to wysypka skórna, świąd, czasami jest biegunka i zaparcie. W takich przypadkach należy przerwać przyjmowanie leku „Hilak Forte” i skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać Otwartą fiolkę powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, nie wyższej niż 25 ° C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Okres trwałości wynosi 4 lata od daty produkcji.

Po raz pierwszy miałem do czynienia z lekiem, kiedy syn zachorował na dusznicę bolesną. To naprawdę pomaga, efekt jest zauważalny w następnym dniu przyjęcia. Krople „Hilak Forte” kwaśny smak, więc jest on rozcieńczony sok, miód lub napój owocowy kompot lub dać dziecku leki nie udało. Zapach jest typowy – jogurt, ale przyjemne.

Cóż, teraz wiesz, co lek „Hilak Forte” jak pić i ile. Co ważne nie zapomnij, że nie można pić mleko, ale w pozostałej części instrukcji jest prosta.

Bądź zdrowy!