193 Shares 1253 views

Kilka sposobów, aby dostać się do Domodiedowo szybko

Jak dostać się do Domodiedowo szybko? Pytanie brzmi retoryczne, bo na to jest dość problematyczne. Stale zatkany do przedmieść Moskwy, a korek w nie pozostawia żadnej nadziei, a biorąc pod uwagę, że rejestracja jest lepiej przyjechać wcześniej, trzeba iść z dużym marginesem.


Jednakże, istnieje kilka sposobów, jak dostać się do Domodiedowo: transportu publicznego od stacji metra „Domodiedowo” Aeroexpress, prywatnym samochodem lub taksówką. Każda z tych opcji ma swoje zalety i wady.

Korzystanie z transportu publicznego sprawia, że nie można się martwić o parking i bezpieczeństwo podróży samochód w tym czasie, ale podczas podróży autobusem, busem lub taksówką, aby uniknąć korków – poważny problem w Moskwie, a nie tylko w drodze na lotnisko. Ale wybierając vysheperichislennye środków transportu nie muszą myśleć o trasie i jak dostać się na lotnisko Domodiedowo i utrzymać się na drodze.

Aetoport położony 22 km od Pierścienia. Brak korków, odległość ta może zostać osiągnięty w ciągu 10-15 minut, ale daleko od centrum Moskwy jest już co najmniej 30-35 minut. Ale problem z parkowaniem, a także jej koszt przerwania wszyscy chcą korzystać z prywatnego samochodu: 250 rubli za pierwszy dzień i 200 naśladowania. Na pierwszy rzut oka cena wydaje się być demokratyczny, ale jeśli liczyć w sumie na tydzień, to nie byłoby tak przyjemne. Ale parking znajduje się na otwartym powietrzu, a samochód może ktoś boli. Tak, aby korzystanie z transportu osobowych jest uzasadnione tylko wtedy, gdy są towarzyszące, które mogą przynieść lub zabrać ze Domodiedowo podróżnika.

Jak dostać się na lotnisko autobusem? Bardzo proste! W pobliżu stacji metra „Domodiedowo” znajduje Termini dużą liczbę autobusów i autobusów ekspresowych opuszczających lotniska co 15 minut. Podróż trwa około pół godziny. Jedyny problem – nie przejść przez całą dobę. I nie liczy się fakt, że autobusy też są w korku.

W oczekiwaniu na świątecznym, wielu dręczony pytanie o tym, jak dostać się do Domodiedowo. Inną opcją zyskuje popularność – Aeroexpress. Jego wielką zaletą jest to, że omija wszystkie korki. Czas podróży z dworca Pawieleckaja na lotnisko wynosi 40 minut.

Ale nawet Aeroexpress nie latać przez całą dobę: można go używać od 7 rano do 10 wieczorem. Jak dostać się do tych, których lot Domodiedowo przypada na koniec nocy lub wcześnie rano. W nocy, z reguły nie ma problemu korków, więc można wziąć taksówkę. Niestety, ceny usług taksówkarskich rocznie mniej zadowoleni: Teraz dostać się na lotnisko taksówką kosztuje minimum 600 rubli, a ponieważ pasażer nadal muszą płacić za parking! Nocne stawki są często wyższe niż codziennie, więc na luksus mieć dobre wynagrodzenie.

Tak więc ci, którzy nie latają w nocy, łatwiej i wygodniej jest po prostu użyć Aeroexpress, a inne mogą potrzebować pomocy żałobników, które zabiorą podróżnych na lotnisko lub spełniają je tam samochodem.

Szczęśliwy latania!