590 Shares 7673 views

Charakterystyka i znaczenie imienia Ramadanu

W islamie istnieje tradycja name dzieci po każdym wakacje lub po prostu znaczącym wydarzeniem w historii muzułmańskiej. Nazwa Ramadan, które zostaną omówione w tym artykule jest tylko jednym z nich. O tym, co to znaczy i jak odcisk nakłada na charakter i przeznaczenie jej właściciela, odczyt poniżej.


pochodzenie

Znaczenie nazwy Ramadan w języku arabskim – „najgorętszy miesiąc.” Jak widać, nie jest to tylko jedno zdarzenie, jest to miesiąc, który wiernych muzułmanów na bok postu i modlitwy. W tym okresie zakazane słońca do jedzenia i picia i rozrywką zabronione. Zwolennicy religii Mahometa zachęcani do stężonego skromnym życiu modlitwy, dobre uczynki i. Muzułmański kalendarz tego miesiąca ma ogromne znaczenie, podobnie jak Wielki Post dla chrześcijan, a to nie jest zaskakujące, że po nim niektóre dzieci stał się znany jako Ramazan. Znaczenie nazwy dla Ramazan chłopiec często ze względu na fakt, że jego narodzin do okresu postu – tradycja muzułmańskimi narodami.

Nazwa funkcji

Jeśli chodzi o cechy, które to imię rzutowany na człowieka, wśród nich tak oczywistych zalet i wad. Były to opracowany wytrwałości, rozwagi, zdrowego rozsądku i poczucia sensu. Ramadan jest człowiekiem z wewnętrznym rdzeniem, który wie, czego chce od życia, i działać zgodnie z nim. Cechy te przejawiają się w nim od pierwszych dni życia, gdy dziecko udaje się osiągnąć wszystko, czego chce, a jednocześnie być inteligentnym i wytrwałość, ale bez nadużywania taktyki zwykłej dzieci – łzy, kaprysy i drobnych kradzieży.

Ramazan zawsze jasno zrozumieć, że wszystkie wykonane będzie musiał ponosić odpowiedzialność, a więc błędy i nieporozumienia, nieważona rozwiązań – jest to niezwykle rzadkie dla niego.

Znaczenie nazwy Ramadan w latach szkolnych jest pokazany na tym, że chłopak podoba ich nauczycieli dobra dyscypliny i poziomu organizacji. Jest odpowiedzialne podejście do pracy i wykonuje ciężką pracę i staranności, badając materiał, nawet jeśli jest różne skłonności do nauk. Czasami jednak, że pozwala się, aby rząd w czasie wolnym lub nieciekawą lekcję do niego, ale ponieważ trzeba mieć na niego oko, tak że z czasem ujarzmić nadmiernie ustanowionego dziecko aż zapłacił sam lub ktoś inny zaszkodzić.

Ramadan, wartość nazwy, charakteru i temperamentu, które czynią z niego cały pracowity student, a w późniejszych latach nie stracić tych swoich cech. To oznacza również, od pozostałych jego cierpliwość i poczucie odpowiedzialności za bliskich, którzy nigdy pozostawionych własnemu losowi w trudnym położeniu. Ramadan – dobry przyjaciel i wierny towarzysz, na której można polegać. Ponadto, jest on bardzo wyważony, bardzo trudno jest wywnioskować z siebie bez dobrego powodu. Ale jeśli naprawdę ktoś jest zarządzany, a następnie z oszalały Ramazan lepiej trzymać się z daleka. Będąc w ogniu namiętności, może zrobić wiele błędów, żałował, że może mieć do końca życia. Znaczenie nazwy Ramadanu obejmuje dwie skrajności, nie wiem złoty środek w tym zakresie. Jednak można powiedzieć, że w niektórych okresach, które przychodzą w odpowiednim czasie (okres dojrzewania i tak zwanych kryzysy życia), Ramadan może wykazywać oznaki słabej psychozy być rozproszone i lekkie trudności doświadczenie z samokontroli.

relacje osobiste

W odniesieniu do relacji z płcią przeciwną, tajemnicy i znaczeniu nazwy Ramadan tu również odgrywać pewną rolę. Ramadan, z jednej strony, jest bardzo kochliwy i lubi, z drugiej strony, do wyboru znajomego przychodzi bardzo odpowiedzialnie i podejmowania decyzji, przejawia się jako godnej człowieka, co byłoby trudne, aby przekonać go do zdrady lub zostać skazany za obrazę ukochanej. Ramadan jest bardzo prosta, a jeśli go brakuje dawne uczucia do dziewczyny, a potem po prostu powiedzieć jej o tym, nie oszukiwanie. Z drugiej strony, jest to pokazane w prostoliniowości czułości uszkodzenia, więc może nie zawsze wyrażać swoje myśli taktownie.

Małżeństwo i rodzina

Znaczenie nazwy Ramadan w małżeństwie jest bardzo korzystny dla jego żony. On jest szlachetny, opiekuńczy, wierny, objawia się tylko z najlepszej strony. Bardzo przywiązany do dzieci, których edukacja była na równi z żoną. Jednocześnie jest on bardzo zazdrosny i często niepotrzebnie. Jeśli dziewczyna będzie w stanie poradzić sobie z tym boku męża, małżeństwo okaże się bardzo obiecująco.