629 Shares 3916 views

Jak wytłumaczyć dziecku, dlaczego trzeba uczyć się języków

Nie jest tajemnicą, że sukces dziecka w szkole zależy od jego motywacji do nauki tego lub tego tematu. Kiedy jest zainteresowany nową wiedzę przyswajane siebie. Podróż do Grecji czy egipskich piramid wywołuje mały człowiek głód historia, turystyka w górach – do geografii. projektant dzieci rozwija okruchy przestrzennego myślenia. Najprostsze naturalne doświadczenia historia może wzbudzić w duszy miłości dziecka do fizyki i chemii. percepcja dziecko bardzo specyficznie. Mały człowiek przychodzi na świat, gdzie nadmiar informacji przeważa. W związku z tym, że wybiera się od masy jedynym, który może wydawać się przydatne do niego. A co do nauki języków obcych, jeśli dookoła – i w rodzinie, w szkole i na ulicy – mówią w swoim własnym? Brak zrozumienia korzyści i często prowadzi do złych szacunków na ten temat. W tym artykule pokażemy rodzicom jak motywować dziecko do nauki języka obcego.


„New Łacińskiej”

Zatem, język obcy. Rosyjski – jeden z języków świata. To przeniesione wszystkie umowy międzynarodowe i konwencje. Jednak język komunikacji planetarnego jest uważany za angielski. Wyjaśnij dziecku, że w średniowieczu mniej lub bardziej wykształcony człowiek musiał wiedzieć Łacińskiej. Tylko z pomocą jej może zrozumieć każdy inny Polak i Hiszpan, Włoch i Szweda. W dzisiejszym świecie, łaciński został zastąpiony angielskim. Przez ich opanowanie, można komunikować się ze wszystkich ludzi na naszej planecie – z Japończyków, Niemców, Francuzów. W wielu krajach, oprócz Wielkiej Brytanii, jest to język urzędowy. Jest to Stany Zjednoczone i Kanada, a nawet RPA, Australia, Malta. Pozwól dziecku zostać przepisany z dziewczyną lub chłopcem z tych krajów. Po pierwsze, pomaga mu komponować wiadomości i tłumaczyć odpowiedzi. Bardzo szybko, dziecko i będzie zrozumieć, dlaczego trzeba się uczyć angielskiego. Po tym wszystkim, chce opowiedzieć swoją zagraniczną Peer co nie trzeba znać rodzicom.

podróżowanie

Nic nie rozwija się umyśle dziecka jako całkowitą zmianę scenerii. Kolejnym krajem, poznać nowych ludzi … Szkoda, że dziecko czuje się czarna owca tylko dlatego, że mogę się z nimi porozumieć „wielki i potężny” nie jest wystarczająco na boisku wśród wielu rówieśników. Gdy dzieci są małe, przychodzi z pomocą języka migowego. Jednak aby w pełni zintegrować z zespołem i przyjaciół, musimy iść dalej. Dziecko będzie zrozumieć, dlaczego trzeba uczyć się języków: być z kimś zabawy. Ponadto, minimalna słownictwo pozwoli dziecku zorientować się w nowym kraju, nie zostaną utracone. Biegłość w języku kraju, przyniesie radość komunikowania się z miejscową ludnością i pozwoli Ci wiedzieć o kraju więcej.

Powrót do podstaw

Być może twoi przodkowie przybyli z innych krajów, należą do innych narodowości. Zapewnij dziecko, że to wstyd nie znać język, w którym mówi jego dziadków. Nawet jeśli jesteś z rodziną do komunikowania się w języku rosyjskim, nawet wiedza o tym dialekcie jest twój mały skarb. Następnie można swobodnie rozmawiać na tematy prywatne publicznie. I kolejny powód dlaczego trzeba uczyć się języków obcych: można odwiedzić swoich krewnych za granicą. To nie ma znaczenia, Twoja rodzina wyemigrowała stamtąd albo opuścił Rosję. Byłoby wspaniale, jeśli dziecko spełnia swoje pozdrowienia w ich ojczystym języku. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na zmianę obywatelstwa, wszyscy członkowie rodziny będą musiały wykazać, że są one biegły w nowym środowisku kraj przysłówek. Na przykład, mapa lub Polak węgierski paszport można uzyskać jedynie po pomyślnym badaniu języka.

kontynuował badania

Twoje dziecko robi postępy na dany temat szkoły i chce kontynuować edukację specjalistyczną w liceum? Advance oświecił go, że w szkolnictwie wyższym, nawet wymagania techniczne do opanowania języka obcego jest bardzo wysoka. Po tym wszystkim, osiągnięcia naukowe, po raz pierwszy opublikowana w amerykańskich czasopism. Język obcy na Uniwersytecie zakłada, że uczeń opanował poziom podstawowy. Jeśli dziecko zdobywa naukę w szkole i nie opanował przedmiot na odpowiednim poziomie, nie tylko nie w sesji, ale nie przechodzą konkurencję dla niektórych działów. Po tym wszystkim, język obcy zawarte w programie egzaminów wstępnych wielu specjalności, a nie tylko w kierunku filologicznego.

rozwój kariery: co trzeba uczyć się języków

Promocja przez szeregi – kolejny powód, aby zastosować wysiłek i poświęcić czas na angielski cramming. Jeśli chcesz wysłać pracownika do prestiżowej międzynarodowej konferencji, która wybierze szefa wycieczek zagranicznych – niemy robotnik lub kogoś, kto może wyrazić ideę, aby poznać nowych i przydatnych kontaktów, promowania swoich produktów, lukratywny kontrakt? Odpowiedź jest oczywista. Dlatego trzeba uczyć się języków: aby wyróżniać się z rówieśnikami. Przede wszystkim dlatego, ze znajomością języka angielskiego jest dostępna dla Ciebie i najnowszych informacji. można przeczytać lub google, że dla innych -. „An enigma”

Tak dla zabawy

Nawet najlepsze tłumaczenie nie może być porównywana z oryginałem. On – jak krocze podczas chodzenia. Obsługuje, ale nie cieszyć się jogging zdrowe stopy. Każdy język ma swój własny dźwięk, melodia, swoistość, smak, jednym słowem, soul. Przysłówek oddaje charakter ludzi, którzy go znają. Angielski – bardzo logiczny i uporządkowany, Niemiecki – dokładna, hiszpański – namiętny, włoskim i ukraińskim – najbardziej melodyjny, Francuzi wymyślili, jak wiele słów miłości, jak żaden inny. Intrygi dziecko – dlatego trzeba uczyć się języków? Aby móc oglądać filmy i czytać książki w oryginale, dzięki czemu słuchanie muzyki, cieszyć się nie tylko melodii, ale również teksty. Dołącz skarbiec świata kultury, kluczem do co daje tylko znajomości języków.