251 Shares 2336 views

Jak dobrać kask dla dzieci?

Tylko kilka dzieci odmówić figurowe, rowery, skutery. Opanowanie podstaw obsługi narzędzi ruchu danych towarzyszy odbierania drobnych urazów. Chroń dziecko przed urazami głowy pozwalać dzieciom hełm.


Zalety stosowania kask dziecko

Nie wszyscy rodzice są aparaty do ochrony głowy jako obowiązkowego atrybutu dla narciarstwa rozważenia. Niektóre są całkiem pewni możliwością niezależnego bezpieczeństwa własnego oszołomieniu, a zatem rozważyć takie adaptacje zbędny luksus. Jednak w praktyce okazuje się całkiem inaczej.

Jakie są zalety hełmu dzieci? Korzyści wynikające z zastosowania takiego rozwiązania są następujące:

  1. Wytrzymała powłoka pozwala zabezpieczyć główkę dziecka przed dostaniem siniaki, zadrapania, a także pozwala uniknąć poważniejszych uszkodzeń.
  2. Podczas aktywnych ruchów dziecko czuje się pewność siebie i pełną ochronę, koncentrując się na rozwoju umiejętności leczenie z zastosowaniem jednego lub innego środka transportu.
  3. Kask dla dzieci jest nie tylko chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale może być stosowany jako środek do ochrony głowy przed słońcem, deszczem i wiatrem.

cechy konstrukcyjne

Picking up dzieci kasku, należy skupić się na pewnych konstruktywnych punktów, które mogą się różnić w zależności od modelu. Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić wiarygodność klamrami i paskami. Jakość wykonania tych elementów zależy bezpieczeństwo zdrowia dziecka w upadku.

Należy zwrócić uwagę na liczbę i charakter, który ma otwory kask dla dzieci. Zwłaszcza ich geometria wpływa na jakość wentylacji podczas jazdy. Należy pamiętać, że całkowity brak otworów w konstrukcji środka ochronnego może prowadzić do przegrzania głowy dziecka.

Wybór zalecany kask dziecięcy ma przyłbicę. Taka postać nie tylko chronić oczy dziecka z jasnym świetle słonecznym i krople deszczu. Na daszku nieudanej przypadającym pracy jako wizjer i uniknąć uderzenia oblicze twardych powierzchniach.

rozmiar

Kask dziecięcy musi jak najwięcej blisko głowy, nie dostarczając jednocześnie dziecko dyskomfort. Zostać określone z góry z odpowiednich modeli powinny zmierzyć obwód głowy dziecka. To wystarczy, aby użyć miękkiej taśmy centymetr lub liny. Podczas ostatniego pomiaru powinien być umieszczony powyżej brwi w położeniu poziomym.

Dziś w sklepach sportowych sprzęt przedstawiony kaski dla dzieci ze standardowych parametrów odpowiadających następującym obwodu głowy:

  • M / L – od 46 do 54 cm.
  • M / L – od 48 do 59 cm.
  • L – od 52 do 58 cm.

Projektowanie i kolory

Idź na zakup kasku dziecięcego lepiej z własnym dzieckiem. Jeśli z jakiegoś powodu wybór rodziców nie muszą lubić dziecko, noszenia środków ochronnych on najprawdopodobniej nie będzie.

Wspólnie wybierając kask, możliwe jest nie tylko w celu określenia odpowiedniego rozmiaru, ale również dać dziecku możliwość pozostania na najbardziej atrakcyjną opcją. Nowoczesne modele dla dzieci są najbardziej szerokiej gamie kolorów i wzorów. Dlatego też, gdy użytkownik odwiedza duże problemy sklep sportowy z nim na pewno nie powinno być.

Rodzice są zachęcani do przyjrzeć się wystarczająco jasne modeli kasków. Wskazane jest, aby zatrzymać się na wybór produktów objętych odblaskowej farby połysku. Taka decyzja stałaby dziecko widoczne dla kierowców pojazdów w godzinach wieczornych i dziennych.

stosowny

Przy wyborze kasku na motocyklu dla dzieci lub na łyżwach, deskorolce innych środków transportu, szczególną uwagę należy skoncentrować się na produktach convenience dla dziecka. Model przedstawiony tutaj nie powinno spędzać czas, przenieść z aktywnymi gestów lub zmiany położenia głowicy.

Przed zakupem należy upewnić się, że elementy konstrukcyjne kask nie pokrywają się niezakłócony widok i nie mają wpływu na wzrok dziecka. Urządzenie zabezpieczające nie mogą całkowicie pokrywać ucho, ponieważ ucha w nartach ma takie samo znaczenie, jak zdolność do wizualnej oceny środowiska.

regulacja

Uruchom szczelne dopasowanie kasku do parametrów głowicy może pomóc szereg akcesoriów korekt, które są zawarte w większości modeli. Ważne jest, aby umieścić produkt w głowę dziecka tak, że siedziała tak prosto, jak to możliwe, obejmujących takie wrażliwe miejsca jak świątynie i przedniej części głowy.

Następnie można przystąpić do regulacji pasków mocujących. Jeśli przeszłym poprawnie, palce dziecka powinny mieścić się pomiędzy pasami i podbródka.

W końcu wszystkie elementy złączne i regulacji muszą być przeprowadzone sprawnie. Od tego zależy bezpośrednio od funkcji ochronnych kasku dziecięcego.