252 Shares 5082 views

Jak puścić sytuacji: praktyczne wskazówki i porady psychologa

Co sprawia, że człowiek, aby żyć w teraźniejszości i cieszyć się życiem? Zapętlenie w niektórych sytuacjach, które miały miejsce w przeszłości. Dlaczego ktoś konsekwentnie idzie do przodu, nie oglądając się za siebie wszystkie trudności, zdrada, przeszkody, ból, są związane z jakimiś problemami życiowymi, inni pilnie czepiać filmu, nawet taki, który jest długi czas konieczne byłoby zostawić w przeszłości, chcąc puścić sytuacji?

Może i musi puścić z przeszłości, jeśli prawdziwe pragnienie – aby szczęśliwie żyć w świecie

Spróbujmy zrozumieć, jak to jest nadal możliwe, aby uwolnić przeszłość? Może ktoś chce się kłócić i powiedzieć, że nie można puścić z przeszłości, w których było tak wiele radości i szczęścia: to jest zbyt cenny nabytek. Oto odpowiedź: artykuł jest przeznaczony dla tych, którzy nie mogą dowiedzieć się, jak puścić negatywnych doświadczeń z przeszłości: problemy, konflikty, nieporozumienia.

Jak być w stanie co było to było? Kilka zaleceń dla tych, którzy naprawdę chcą być szczęśliwi

  • Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie: „W jakiej sytuacji utkniesz” zdemontować go po kawałku. Na przykład, jesteś ze względu na ich arogancji i pychy zerwane stosunki z ukochanym.
  • Staraj się pamiętać, że nie będzie można puścić sytuacji? Może to insynuacja, jeśli nie umieszczać w punkt relacji. Niewypowiedzianych złość lub niechęć. To nie ma znaczenia, jeśli zerwałam z kimś rok temu lub jeszcze wczoraj – jeśli myślisz o tym, i to nie daje spokoju, dlatego tak ważne jest dzisiaj. Oznacza to, że żyją obok wydarzeń.
  • Co można teraz zrobić, aby pozwolić na sytuację i zacząć żyć długo i szczęśliwie? Pomyśl, jeśli masz możliwość w jakikolwiek sposób związane z osobą, wyślij go do nas, zadzwoń, spotkać i powiedzieć coś ważnego? Konieczne jest, aby ryzykować! Czy to, co jest ważne w tej chwili, bez opóźnienia dla Ciebie.
  • Czy to możliwe, aby puścić sytuacji, jeśli wymaga natychmiastowej i szybkiej interwencji w procesie? Chodzi o to, że, na przykład, gdy nie udało się zrobić to, co było konieczne, aby zrobić co najmniej kilka powodów, w ogóle: nie mógł, nie chciał, przestraszony, nie odważył. Puścić sytuacja ta może być tylko wtedy, gdy ukończyć co nie.

Krok 1: Zrób sobie przerwę!

Jak puścić sytuacji? Przede wszystkim przestać o tym myśleć, przynajmniej tymczasowo. Im dłużej „przemyślenia” ten problem, należy pamiętać szczegóły konfliktu, tym więcej trzeba będzie ssać bagno gniewu i użalania się nad sobą i innymi. To tylko pogorszy sprawę, ale nie poprawiło sytuacji. Po tym wszystkim, jeśli mamy puścić sytuacji jak my: przejść bezpośrednio do sprawcy i dać go z powrotem, co z kolei dodatkowo pogarsza konsekwencje. Później, na świeżym umysłem, rozumiemy to, co zrobiłeś, żałować swoich czynów i marzą, aby wynaleźć wehikuł czasu i cofnąć zegar. To tylko, niestety, jest to niemożliwe.

Dlatego, aby odejść od sytuacji, w związku z mężczyzną, matką, dziewczyną, współpracowników i innych, a potem drugi, i nie żałuję jej nasilenie w przypływie wściekłości, oprócz problemu.

należy znaleźć coś, co będzie w stanie odwrócić się na chwilę. Jak puścić sytuacji? Aby poradzić sobie z nagromadzonej pracy lub szkoły, zrobić prace domowe, oglądając film, przespacerować się ulicą i zaczerpnąć świeżego powietrza, oczyszczając myśli. W końcu, można nawet iść surfowania w Internecie, który jest w stanie utrzymać uwagę. Rozmawiać z kimś, kto nie wie o tym incydencie i będzie w stanie rozweselić i śmiech.

Jak nauczyć się puścić z tej sytuacji? Zatrzymaj koncentrując się na negatywnych emocji i zapomnieć nieprzyjemny epizod, przynajmniej tymczasowo.

Krok 2: Spójrz na sytuację

Gdy masz trochę oderwane od problemu psychicznie stracił go w głowę. Pamiętaj, że im więcej szczegółów pamiętać, tym lepiej. Ale w ten sposób, nie jest stroną w tej sytuacji, a jego obserwatorem. Należy zwrócić uwagę na emocje, które powstały w czasie konfliktu, słowa, które Pan powiedział, że ruch wykonany. Spróbuj zrozumieć, co twój partner był napędzany w odpowiedzi na swoje działania. Być może teraz jest problem z życia osobistego, kariery, z rodzicami, i stać się bodźcem do uwalniania negatywnych? Czy jest tam coś ważniejszego powodem jego reakcji? Respondent jest również człowiekiem, on jest taki jak ty, jest zmęczony, może wystąpić niepokój i ból.

Jak puścić sytuacji w związku? Postaraj się wyobrazić sobie siebie w miejscu jego przeciwnik. Być może teraz jest tak ciężko, i on też chciałby, aby taka sytuacja nie zdarza.

Krok 3. Poproś o przebaczenie

Jak puścić sytuacji? Psychologowie radzą, aby poprosić o przebaczenie od przeciwnika. Gdy poziom negatywnych w stosunku do niego spadnie zauważalnie, wyobrazić go tak wyraźnie, jak gdyby on teraz stoi przed wami. Prosić o przebaczenie.

Bez względu na to, kto zawinił w powoduje konflikt – on albo ty. Tylko psychicznie przepraszać, prosić o przebaczenie za sytuację, powiedz mu, że mu wybaczyć, nie złość, a nie trzymać urazy, i że wszystko jest dobrze.

Metoda ta, niezależnie od tego jak głupie może się wydawać na pierwszy, naprawdę pomaga przywrócić stosunki po konflikcie i dojść do porozumienia i pozbyć się nieprzyjemnych doznań. Ci, ponieważ znają: złości, urazy, podrażnienia, bólu. Po szczerze przeprosić sprawcy i przebacz mu.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, spróbuj ponownie później. A następnego dnia też. Dopóki nie masz poczucie swobody i lekkości! Wierzcie mi, to niesamowite, przyjemne i wygodne stan.

Ćwiczenie „List bez adresata”

Jeśli okaże się, że trudno sobie wyobrazić, starają się wyrażać swoje myśli i uczucia w liście. Praktyka psychologiczna technika terapeutyczna ma litery. To pomaga osobie zrozumieć siebie i napisać na papierze wszystko, co nie daje mu odpocząć.

Jakie są cele tej techniki? Pobierz wewnątrz wszystko, co utrudnia pacjentowi do życia, nie czuje radość i być szczęśliwym. Istotą tej techniki jest to, że osoba pracuje niezależnie z podświadomości. Jego zaletą jest to, że jest to dość proste do wykonania i daje możliwość w pełni upust emocji, nie obrażając nikogo.

Weź kartkę papieru, pisanie instrumenty i zacząć pisać list do konkretnej osoby. Napisz, co chcesz mu powiedzieć. To nie ma znaczenia – to jest dobre czy złe, pisać, jak jeść, nic do ukrycia i niczego nie ukrywa. Taki list nie jest konieczne do wysłania, więc, po zakończeniu pracy na nim, można go złamać, rzucić lub nawet spalić, ukrywając swoje myśli od wścibskich oczu.

Etap 4. Smile

To jest czas dla najbardziej udany!

Uśmiechnij się! I to nie jest napięta i czuć uśmiech każdej komórki w organizmie. Wyobraźmy sobie, a następnie poczuć ciepło, radość i rozprzestrzeniania pokoju na całym ciele. Jak stać się radosne, łatwe i przyjemne. Poczuj wszystkie kłopoty, problemy i urazy odeszły w tle, aby zrobić miejsce dla poczucia bezgranicznej miłości taki radosny, piękny i lekki, nie trzeba już uśmiechnąć się do woli, jak uśmiech kwitnie na ustach bez Twojego udziału.

Bądź co najmniej kilka minut, w tym stanie cieszyć się światło i ciepło, które Cię zawinięty. Zapomnij o wszystkich problemów, przynajmniej na ten okres czasu i po prostu żyli go – tu i teraz.

Dobrze, że już czuje się lepiej?

Krok 5. Mash

Jeśli siedzisz, wstań. Chodzić po pokoju, ugniatać mięśnie. Cieszę się rozciągać. Czujesz się wolny od negatywnych emocji? Oto, co to znaczy puścić sytuacji. Znalezienie wolność, spokój i natchnienie do nowych osiągnięć warto zapomnieć o problemie, tym bardziej, że w takim przypadku, jeśli poprawna nie jest już możliwe.

Jak puścić sytuacji?

Jeśli dokonałeś pełny powrót wszystko powyższe, można mieć pewność sukcesu: nie będzie przeszkadzał negatywnych emocji, które były związane z tym problemem. Będziesz mógł w pełni skoncentrować się na swojej działalności, nie odrywając się od niepotrzebnych i nieprzyjemnych wspomnień.

Ale to jest coś, co trzeba zrobić: niech sytuację człowieka i wszystkie negatywności z nim związane.

uwolnić się

Jak puścić sytuacji? Uwolnić się pierwszy. Co to oznacza?

  • Pozwól sobie być szczęśliwym człowiekiem. Chcesz.
  • Pozostawić dawnych niepowodzeń i porażek: odpuść sobie dla nich.
  • Udaje się wybaczyć sobie za dawnych błędów, które raz wykonane, ponieważ nie ma dziś żadnych wartości jeden, z wyjątkiem siebie.
  • Znajdź swoją wdzięczność za błędy i działania dokonane w przeszłości. Do tej pory, masz wszystko puścić z negatywnymi i niechciane myśli, działań i przekonań. odważą tylko, i będzie sukces!

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby puścić swojego poprzedniego życia w kłopoty, niech pozostanie w przeszłości! Pozwól sobie być naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

550 shares 1020 views
Siła ducha i jego rozwoju
272 shares 1681 views
Co zrobić, jeśli coś nie chce?
452 shares 5868 views