579 Shares 1247 views

Wybierając obraz do kuchni

Podjąwszy się nieznacznie zmienić wnętrze kuchni, wiele osób przyjeżdża do wniosku, że są idealne dla tego obrazu. I słusznie, będą one zastąpić kuchnię bez większego wysiłku i kosztów. Więc gdzie czego zacząć?


Wybierz te zdjęcia do kuchni, która w swojej opinii, to najlepiej, aby móc podkreślić styl i doskonale wpisują się w atmosferę tego ukochanego miejsca. Byłoby wspaniale, gdyby wszystkie z nich są prawie takie same wielkości i wystroju klatek. I teraz można spojrzeć jak prawidłowo umieścić je na ścianach. Modułowej malowanie kuchnia wyglądała organicznie, można wyciąć wokół każdego z nich kawałek papieru i mają te modele spróbować umieścić tak, aby przedstawić wynik końcowy.

Ponadto warto pamiętać, że obraz do kuchni, zdjęcie lub panel musi pomóc utrzymać atmosferę komfortu i ciepła w domu, który jest tak nierozerwalnie związane z tym wspaniałym miejscu. Każde zdjęcie powinno być nie tylko piękne i niezwykłe, ale głowa do góry, daje ciepło i pobudzają apetyt.

Najważniejsze w każdym obrazie do kuchni, oczywiście – na działce, ale ramka odgrywa ważną rolę. Na przykład, jeżeli obraz jest mały, należy wybrać ramkę i cienka, zgrabna. Ale na wielki obraz i oprawy powinny być odpowiednio: szeroka, elegancka ramka lub bagietki.

Jeśli nie można zatrzymać wybory w danym ramie, zrób to sam. Po tym wszystkim, każda kuchnia jest wyjątkowa, a tylko można znaleźć odpowiedni projekt dla niej i podkreślić jego wyjątkowość i komfort. Zatem, rustykalne ramki na zdjęcia do kuchni mogą być wykonane z gałęzi, ziaren kawy i pałeczek cynamonu. Zgadzają, niezwykłe rozwiązania.

Harmonia i malowanie wnętrz

Ale warto pamiętać, a co nie mniej ważne dla malarstwa i harmonii, które przynosi do pokoju własną historię. Ponieważ obraz w kuchni reprezentowanego przez takie tematy jak kosze owoców, świeżych wypieków, lub stole z trofeami myśliwskimi.

Dziś wielu udekorować swój dom według orientalnych naukami Feng Shui. Że obfitość kondygnacji w połączeniu z czerwoną może przynieść do domu bogactwa i dobrobytu.

Jeśli chcesz, aby kuchnia trochę bardziej komfortowe, a następnie podnieść historie ze zdjęciami kwiatów.

Fani mogą cieszyć scenerii: kuchnia należą tylko wybrać te obrazy, które przedstawiają przyrodę, Sunlit.

Dla niemal każdego stylu wnętrza, można wybrać obraz, trzeba tylko zapewnić, że jest to w pełni zgodne z tym, i nie wygląda jak coś, bez smaku. Mieszanie stylów jest warte zachowania wszystkich profesjonalistów.

reguły wyboru

obraz kuchnia musi być soczyste i jasne, aby podnieść nastrój i zwiększa apetyt. Ale w tym samym czasie nie powinno być zbyt dużo – to nie jest Ermitaż.

Do kuchni lepiej jest podnieść obraz pod szkłem. Po odparowaniu mogą uszkodzić ich powierzchnię i dbać o arcydzieł warte.

A co najważniejsze, nie należy dodawać zdjęcia na każdej ze ścian – to nie tylko świadczy o braku gustu właściciela, ale także naruszenie całkowitej kompozycji kuchni i jego harmonii.