434 Shares 4399 views

Narożnik „Atlanta” –

Sofa „Atlanta” – stylowy i praktyczny element mebli tapicerowanych, w stanie bardzo harmonijnie pasuje do niemal każdego wystroju. Modele z tej serii – idealne rozwiązanie dla osób, które charakteryzują się wysokim wzrostem, ponieważ konstrukcja mebli w stanie rozłożonym przewiduje przestronne i rozległe złoża, przy złożeniu takich mebli jest bardzo kompaktowy i idealnie nadaje się do obszarów o ograniczonej przestrzeni i braku wolnego miejsca ,


Ekologiczne wysokiej jakości materiały użyte do produkcji serii mebli „Atlanta” pozwalają zapewnić nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także długą żywotność.

Jeden z najzdolniejszych przedstawicieli tej popularnej serii jest kanapa narożna, „Atlanta”, których cena jest w pełni zgodny z jego jakości. Zwięzły i jednocześnie bardzo oryginalny design i ergonomiczny kształt miękkich mebli do gustu nawet najbardziej wymagających klientów. Narożnik „Atlas” urzeka swoją praktyczność i tworzy poczucie wielkości, dzięki czemu wnętrza odrobinę luksusu i szlachetnej elegancji.

Ten mebel w rozłożonej postaci bardzo przestronne, jednak, jak wszystkie sofy z tej serii. Przychodzi do kanapy jest dużo poduszek, dodaje dodatkową wygodę i komfort. Podłokietniki o bardzo imponujące wymiary pozwalają im być wyposażone w półki lub komórek w razie potrzeby. Pokrycie może być wykonane z tkaniny lub skóry, pierwotne kontrastowych kolorach.

Bardzo popularne wśród klientów cieszyć sofa „Versailles” w „Atlanta” serii. Zakup taki mebel może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla pomieszczeń, które jednocześnie pełnią rolę z sypialni oraz pokoju dziennego. Wieczorem na kanapie, więc cała rodzina lub grupy przyjaciół może zwijają się, a nocą, ten mebel będzie pełne i duże podwójne łóżko. Sofa „Atlanta” – praktyczne rozwiązanie nawet dla małych mieszkań.

Model ten jest wyposażony w wygodny i dość pojemnym schowkiem do przechowywania pościeli. Ponadto, ta kanapa wyposażona jest w stolik góry, co czyni go podwójnie wygodne, nie jest to miłe na pobyt w godzinach wieczornych w przytulnym fotelu umieszczając wbudowane blacie akcesoriów herbaty i ulubioną książkę. Pokrycie jest wykonane z wysokiej jakości sztucznej skóry niesamowite beżowym odcieniu. Wkłady nasyconą brązową barwę na ramionach i dno elegancji wzorca ramki dodano i finezji. Podstawa sofy jest rama tarczy kraty. Podłokietniki z drewna wykończenia znacznie ułatwia proces czyszczenia tego mebla.

Sofa „Atlanta” od dawna zasługiwał popularność i miłość klientów, dzięki doskonałej jakości wykonania, przystępną cenę i wysoką funkcjonalność. Te meble będą wyglądać harmonijny i w salonie w nowoczesnym stylu, a we wnętrzu sypialni, wykonany w stylu hi-tech.