481 Shares 4810 views

Wschód roku kalendar.1989 – które zwierzę privechali?

Według Wschodniej kalendarzu każdego roku odpowiada niektórych przedstawicieli świata zwierzęcego, a więc bierze na jakość zwierzęcia. Na przykład, w 1989 roku – co zwierzę witany z okazji Nowego Roku? To był rok Earth Snake. Urodził się w roku Węża są podzielone na dwie ogólne kategorie: niektóre z nich są mądry i spokojny, podczas gdy inni – śliskie i zdradliwe. Niemniej jednak, nie jest dla wszystkich „węże” wspólnych – ostrożnością, zdolność do manipulowania ludźmi, skandale pasji.


Jeżeli dokumenty osoba wymieniona data urodzenia 1989, które zwierzę jest on na ziemi: wąż mądry, nachylone do filozofii lub niebezpieczne i szkodliwe? Menedżerowie, którzy będą go zatrudnić do pracy, to po prostu musi wiedzieć, w przeciwnym razie konflikty i spiski Wśród podwładnego nie można uniknąć. Węże zwykle lubią pozostać w cieniu, inni nie ufać i polegać tylko na sobie. Oni nie lubią podejmować ryzyko, więc muszą praca jest spokojna i stabilna. Nawiasem mówiąc, wąż – dobrych liderów, żeby wiedzieć, jak zaplanować, mają doskonałą intuicję i bardzo spostrzegawczy.

Jeśli chodzi o rodziny, też nie wszystko jest wyjątkowy. Jeśli chcesz finansową samopoczucie, to nie jest dla ciebie życie satelity, który jest data urodzenia – 1989. Które zwierzę chciałbyś mieć w domu? Jeśli twoim celem jest, aby znaleźć bratnią duszę, która przyniesie pieniądze do domu i komfort – to nie jest wąż, oczywiście. Mimo, że na pewno ma swoje zalety, a głodny starość nie zagraża ci – wąż nadal jest w stanie zaoszczędzić pieniądze. Jednakże, głównie ze względu na skąpstwo i surowości. I jeszcze jedno: konflikt z przedstawicielami tej klasy jest bardzo niebezpieczne, powinny być w stanie wziąć poncz z nimi.

Tak więc, jeśli w środowisku był człowiekiem, którego data urodzenia – 1989, które zwierzę będzie mieć pod ręką? Konieczne jest, aby dowiedzieć się, zanim będzie już za późno, aby jakiekolwiek wnioski. Należy pamiętać również, że wąż – doskonała wskaźników. Oznacza to, że jest ze swojego stanu wewnętrznego będzie w dużej mierze zależeć na jego zachowanie. Jeśli jesteś osoba spokojna i zrównoważona, najprawdopodobniej będzie dość wygodne z przedstawicieli tego znaku. Po tym wszystkim, nieagresywne wąż również będą miały zastosowanie do Ciebie. Ale jeśli jesteś osobą, wybuchowy i bardzo emocjonalna – uważać takiego sąsiada!

Dzięki swojej postaci, że bardziej pasować do partnera, który urodził się, na przykład, w 1987 roku. Co w przypadku, gdy zwierzę dostać się do jego sfery komunikacji? Ten kot czy królik. Animal ostrożny, sumienny i konserwatywny. Przedstawiciele tego znaku melancholijne i sentymentalne, ambitny, skromny i zastrzeżonych. Ten przytulny i wyrafinowane ludzie, gościnni iz dobrym smakiem. Ale, mimo wszystko, mają jedną poważną wadę – jest powierzchowność. Zalety nie może obejmować także brak niezbędnej odpowiedzialności wobec rodziny i miłość dzieci. Więc jeśli zdecydowali się związać losy przedstawiciela znaku – warta rozważenia.

Jeśli twoje życie zostało już utworzone, musisz znaleźć swoją bratnią duszę, i bardzo zadowoleni z naszego wyboru, to, oczywiście, z czasem przychodzi chęć posiadania dziecka. Przez to wiele osób jest bardzo odpowiedzialna – start z góry porzucić złe nawyki, zoptymalizować swoją dietę wybrać najlepszy czas na poczęcie. Jest to bardzo ważne, w którym roku urodzą dziecko, a co wiąże się jakość zaprezentuje okruchy naturę. Na przykład, jeśli planowane narodziny w 2016 roku – od zwierzęcia do rodziny dostać? Będzie to przedstawiciel rok małpa, zwierzęcy zwinny, przebiegły i szyderczy.

Małpa nie chce być odpowiedzialny za kogoś innego, jest odpowiedzialny tylko za siebie. Ale nie da się w działaniu, zdolność do podejmowania decyzji i przenikliwości. Dziecko urodzone w Roku Małpy, będzie ulubieniec publiczności. Znak ten da mu życzliwość i towarzyskość, odwagi i zaradności. Monkey dostatecznie demokratyczny i lubi żyć w jego przyjemności. Zbyt poważna sprawa nie była dla niej. Z Monkey można łatwo się dogadać, a co najważniejsze – nie wygląda na to siedlisko i dać jej wolność, by żyć jak chce.