702 Shares 1387 views

Luvaglio – to najdroższy laptop na świecie

W 2007 roku, firma London Luvaglio wydany notebook o tej samej nazwie. Według oficjalnych danych, wartość tego wynalazku był $ 1 mln .. Komputery przenośne Luxury zaskoczył wiele osób z różnych krajów i szybko zyskał tytuł „najdroższym laptopie na świecie.”


Cechy Luvaglio

Główne zalety komputerów przenośnych – zdolność go używać w dowolnym miejscu z powodu wbudowanych akumulatorów. Nie tak dawno temu, laptopy zostały uznane drogich urządzeń, a ich sprzedaż nie nabyły charakter masowy.

Do tej pory prosty laptop można kupić za 300 $. Wartość ta jest porównywalna do komputera typu stałych cenach.

Ostatnio, producenci coraz częściej produkuje ekskluzywne modele urządzeń, które pozwalają na identyfikację ich właściciela „tłumu” i dodać odrobinę luksusu w życiu codziennym.

Firma Luvaglio postanowił wymyślić najdroższy laptop na świecie. I robi to naprawdę dobrze. Brytyjscy naukowcy stworzyli urządzeniem luksusowe, dekorowanie go z klawiaturą z kamieni szlachetnych i prawdziwego złota. Obudowa wyłączny PC wykonana z naturalnego drewna. Zacznij kluczem jest pozłacana i urządzony duży diament o najwyższej jakości.

charakterystyka

Wysoka cena jest spowodowana Luvaglio laptopa drogich materiałów, z których jest wykonane. Najcenniejsze gatunki drewna i prawdziwego złota z elementami diamentowymi w połączeniu z możliwościami technicznymi modelu tworzą wspaniałą cenę 1 mln – $ ..

Ale ekskluzywny model nie może ubiegać się o tytuł „najlepszego laptopa na świecie.” Cechy Luvaglio nie imponujące „zaawansowanych” użytkowników. Producent oferuje laptopa z samooczyszczające na ekranie 17-calowym z powłoką antyrefleksyjną, dysk twardy 128 GB dysk, pisanie Blu-ray.

Ale firma obiecuje potencjalnych klientów, że wyłącznym PC można zmodyfikować układ elektroniczny i aktualizować je będzie działać w najlepszym trybie laptopa. Najdroższe na świecie laptop wyposażony w luksusową torbę, która ma wyłączne projektowania do przechowywania i transportu modeli.

Kategorie Luvaglio kupujących

Każda osoba przy wyborze laptopa zwraca uwagę na pewne aspekty urządzenia. Dla niektórych bardzo ważnych cech technicznych komputera, inni gonią najbardziej ekskluzywnych modeli.

Luvaglio – najdroższy laptop na świecie – jest przeznaczony dla określonej kategorii nabywców. Są to ludzie, którzy mają odpowiedni status i chcą podkreślić swoje wyrafinowane cennych rzeczy. Dlatego ekskluzywny laptop przyciągnęły uwagę wpływowych biznesmenów, polityków i oligarchów z całego świata. PC-apartament dla najbardziej wymagających klientów.

TOP najdroższy laptop na świecie

Analitycy uważają, że obecna epoka – czas uwalniania najpotężniejszych i drogich komputerów przenośnych. Po tym wszystkim, współczesny człowiek jest zainteresowany nie tylko parametrów technicznych urządzenia, ale również w jego obrazie.

Oznaczono najdroższy laptop na świecie, które różnią się wydajnością, możliwościami technicznymi i niepowtarzalnym wzornictwem.

  • Xtreme SL 8 Rocka – 17-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor, karta graficzna i PO 2 do 8 GB (średnia cena – $ 5000).
  • Voracity Zazdrość H: 171 – ekranu 17 cale, procesor marki Intel Rdzeń 2 Extreme X6800, PO 4 GB, czytnik kart (7, 1). Laptop jest dostępny w 20 różnych kolorach (średnia cena – 8 500 USD).
  • Ego Bentley – luksusowe PC z unikalnej konstrukcji. Obudowa ma białą skórzaną wygląd i złocenia. Notebook ozdobiona elementami diamentowymi.
  • Tulip E -Idź Diamond – ekskluzywny notebook, który jest szczególnie popularny wśród kobiet. Wygląd urządzenia przypomina torebka damska – zaokrąglone uchwyty z chromowanego i ozdobione diamentami sprawy z prawdziwej skóry. PC ma wyświetlacz 12-calowy i 2 GB OP (średnia cena – $ 355 tysięcy).