896 Shares 8678 views

Hotel Crown Resort Henipa 3 * (Larnaka, Cypr): opis, opinie

Jeśli chcesz dowiedzieć się Cypr i chcesz zatrzymać się w spokojnej okolicy, na plaży, najlepszy dla Ciebie może być trzygwiazdkowy hotel Crown Resort Henipa (Larnaca).


lokalizacja

„Crown Resort Henipa” położony jest na obrzeżach miasta. Odległość do centrum Larnaki jest sześć kilometrów. Hotel położony jest w spokojnej okolicy. Na 150 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dotrzeć do centrum Larnaki, a także do wszelkich interesujących miejsc do ciebie. Odległość do Morza Śródziemnego znajduje się zaledwie 200 metrów. W drodze na plażę trzeba przejść przez jezdnię. Najbliższe lotnisko znajduje się zaledwie 9 km od hotelu. Tak, że po przyjeździe będzie można dostać się do hotelu w zaledwie kwadrans.

Zdjęcie i opis

Oglądany hotel został otwarty w 1990 roku. Ten pochodzi z tego samego okresu i budowy głównego czteropiętrowym budynku. W 2003 roku hotel został zbudowany dodatkową obudowę, a w 2009 roku – i kompleks dwupiętrowych bungalowach. Ostatni remont przeprowadzono tu w 2009 roku. W sumie hotel posiada 164 pokoi. Mieszkania są tu reprezentowane przez kategorie i standardowych bungalowów. Ich powierzchnia waha się od 25 do 28 metrów kwadratowych. Każdy pokój hotelowy wyposażony jest we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu turystów. Więc tutaj znajdziesz komfortowe meble, telewizję kablową, klimatyzację, telefon, łazienka, taras lub balkon. Na podłodze – płytki ceramiczne lub wykładziny. Za dodatkową opłatą można skorzystać goście lodówkę, elektroniczny sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje są sprzątane codziennie.

Posiłki w hotelu odbywa się na „all inclusive” lub „bed and breakfast”. Oferuje on tu restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i krajowej, a także dwa bary.

Crown Resort Henipa: Opinie

Jak wiecie, hotel na wakacje dla turystów staje się drugim domem. A nawet jeśli nie planujemy częstego mieszkania, na pewno chcesz być w pokoju hotelowym było czyste, wygodne i wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie popełnić błąd w wyborze hotelu. Według wielu turystów nieoceniona pomoc w znalezieniu hotelu zapewnia badanie opinie tych, którzy odwiedzili konkretne miejsce. Po tym wszystkim, byłych gości, w oparciu o własne doświadczenia, aby dzielić się informacjami na temat zalet i wad danego hotelu. Na podstawie tych danych można określić, czy ten hotel będzie ci odpowiadać. Dziś proponujemy Ci do przeczytania wrażeń turystów z Rosji i innych krajów WNP dotyczące ich pobytu w trzygwiazdkowym hotelu Crown Resort Henipa (Cypr, Larnaca). Natychmiast warto zauważyć, że zdecydowana większość naszych współobywateli pozytywnych o hotelu i twierdzą, że całkowicie rozczarowany swoim wyborem.

pokoje

Goście „Crown Resort Henipa” sądząc głównie przez opinii, że byli zadowoleni z proponowanych apartamentów hotelowych. Tak więc większość turystów woli przebywać w pomieszczeniach, takich jak standard. Według turystów, mają małą powierzchnię. Ale to nie był problem. Wszystkie pokoje są przytulne, czyste, jasne. Meble nie jest nowy, ale jakość. Technika działa bez przerwy. Jeśli zdarzają się i pewne uszkodzenia, a następnie zgłosić się do recepcji, a problem zostanie rozwiązany tak szybko jak to możliwe. Ponadto, zgodnie z wielu naszych współobywateli, jeśli są w całości, że nie jest spełnione w proponowanych mieszkań, można zwrócić się do administratora w recepcji, aby przenieść cię. W większości przypadków, wnioski te są spełnione. I byli goście hotelu ostrzegają, że nie ma lodówki w każdym pokoju. Więc być na to przygotowani. Ponadto, doświadczeni podróżnicy powinni wykorzystać fundusze z domu komara, jak w lecie, te owady mogą Cię drażnić. Niektóre kempingi zwrócić uwagę na inną cechę. Tak więc, jeśli jesteś lekki sen na jawie lub przyjść do wypoczynku z dziećmi, wskazane jest, aby zwrócić się do kierownika w dniu przyjazdu w recepcji, aby dać pokój z oknami wychodzącymi na ulicę niż dalej. Faktem jest, że ruch w sąsiedztwie hotelu dość aktywny, więc hałas z ulicy może przeszkadzać w odpoczynku. Jeśli okno mieszkanie trafi do powierzchni wewnętrznej hotelowej, żaden inny dźwięk nie będzie przeszkadzał.

lokalizacja

Co do lokalizacji Crown Resorts Henipa 3 * (Larnaka, Cypr), to jest, według turystów, ma swoje własne cechy, które wpływają na cenę i pobyt w tym hotelu. Zatem oglądany hotel znajduje się na obrzeżach miasta. Obszar ten może pochwalić się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Tak więc, w odległości spaceru od jego goście mają tylko kilka kawiarni i sklepów. Sądząc opinie podróżnych, nawet do apteki i supermarketu trzeba jechać autobusem lub taksówką. Dlatego, hotel ten zaprawiony podróżnych zalecamy wybranie tych, którzy planują wynająć samochód, aby nie ograniczyć ich swobodę ruchu, lub tych, którzy oczekują na relaksujący wypoczynek na plaży i nie ma często udać się do miasta lub na wycieczki. Jednak zawsze można uzyskać dostęp zarówno do centrum Larnaki, jak również każdego innego miejsca na Cyprze w autobusie. Rozkłady jazdy są dostępne w recepcji. Zatrzymywanie znajduje się obok hotelu.

terytorium

Według naszych rodaków, hotel „Crown Resort Henipa” nie może pochwalić się dużym terytorium. Jednak tutaj znajduje się ogród, siłownia, spa z jacuzzi i sauny, boiska sportowe i korty tenisowe. Na miejscu jest wyposażony w kilka basenów z tarasami i leżakami. W „Crown Resort Henipa„działa i sala konferencyjna na 150 osób. Osoby planujące wynająć samochód, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Niektórzy turyści stwierdzili, że był nieco zaskoczony przybyciem na fakt, że teren hotelu nie jest ogrodzony. Jednak oni twierdzą, że martwić się pod tym nie jest konieczne, ponieważ obszar ten jest spokojny i bezpieczny.

żywność

Sądząc po opiniach turystów, pozycja ta nie powoduje gościom Crown Resort Henipa (Larnaca) konkretnych zarzutów. Tak, nasi ludzie mówią, że jedzenie tutaj jest zorganizowana na bardzo przyzwoitym poziomie hotelu trzygwiazdkowego. Należy również pamiętać, że prawie wszyscy podróżnicy, którzy odwiedzili tutaj twierdzą, że rezerwacje są najlepiej po prostu wybrać opcję „all inclusive”, tak aby później nie płacą dodatkowo za lunchu i kolacji i napojów w ciągu dnia. W rzeczywistości, jak wspomniano wcześniej, w pobliżu hotelu, aby jeść specjalnie nigdzie. Dlatego większość wakacjach prawdopodobnie zje go w „Crown Resort Henipa”.

W ogóle, według wczasowiczów, wybór w restauracji jest dość zróżnicowana. Więc zawsze dostępne są dania z mięsa i drobiu, często oferuje gościom ryby. Jedyną wadą, według opinii, jest niemal całkowity brak ciast i słodyczy. Ale w tym samym czasie goście byli bardzo zadowoleni, że dwa razy dziennie, mieli możliwość uczta na pyszne lody stożka, który w pewnym stopniu zrekompensować brak deserów w restauracji.

wakacje na plaży

Dużym plusem hotelu pod uwagę, zgodnie z jego byłych gości, jest jego bliskość do morza. Tak, turyści twierdzą, że droga do plaży trwa maksymalnie pięć minut. Z czego połowa tego czasu jest zwykle spędził na nim do drogi krzyżowej. Plaża w pobliżu żwirowa. Przy pierwszym wejściu do morza na dole i mniejszych kamieni, ale po kilku metrach zaczyna piasku. Według wczasowiczów, w odległości spaceru od piaszczystej plaży. Więc zawsze można iść do niego. Tutejsze plaże nie są własnością hotelu, więc czynsz leżaki i parasole dodatkowo płacić (około 6-7 euro za parę leżaki i parasol na cały dzień). Jednak zawsze można zatrzymać się i zaraz na piasku, maty łóżko lub ręcznikiem. W tym przypadku, oprócz nic płacić nie jest konieczne.

Co do morza, to jest, w zależności od urlopowiczów, bardzo czyste. Tak pływać – to przyjemność.

personel

Według wielu turystów, Crown Resorts Henipa 3 * hotel mogą być dumni ze swoich pracowników. Na przykład pracownicy hotelu, według naszych rodaków, bardzo przyjaźni, gościnni, wydajnych i wszyscy chętni do pomocy gościom wszelkie pytania. Zaletą niezaprzeczalne można też nazwać fakt, że prawie wszyscy pracownicy mówią po rosyjsku. Tak, że wszelkie trudności w komunikacji między naszych rodaków nie ma.