483 Shares 6100 views

Upiec kurczaka w piekarniku? Nie ma problemu!

Wszelkie gospodyni wie, że upiec kurczaka w piekarniku – jeden z najszybszych i najprostszych sposobów, aby gotować bardzo szybki i smaczny posiłek. W tym artykule omówiono najczęstsze przepisy na to danie, które będą gotować wspaniały obiad, które zadowolą zarówno domowników i gości.


Wybierz mały kurczak do jednego kilograma. Koniecznie marynować ptaka nocy. Najbardziej smaczne i pachnące mieszanka marynata wola pieprzem, sokiem z cytryny i solą. Rankiem z kurczaka można zrobić cokolwiek chcesz: Pieczony kurczak w piecu całości lub zafarshirovat, a dopiero potem upiec.

Kurczak nadziewany pod skórą można przygotować bardzo szybko. W tym celu zaleca się, aby mieć pewność, aby marynować powyższej metody. Dla stratum-shpigovaniya można odebrać kilka opcji.

Opcja pierwsza: grzyby są cięte dobrze, możliwe jest nawet mniejsza. W ten sam sposób trzeba zrobić z cebuli i czosnku. Wszystko to mieszanka dobrze i smażyć pod koniec gotowania wlać śmietanę. Potem odparować, gdy pokrywa jest otwarta, dodać pieprz i sól. Teraz wszystko, czego potrzebujesz, aby się ochłodzić. Ponadto, dużym rusztem sera, posiekać czosnek. Wszystkie składniki są dobrze wymieszane. Teraz zaczynamy gotować kurczaka, aby go prosloechku. Wymaga to trochę ciągnie skóry, położyć warstwę w pustce.

Opcja druga: warzywa (papryka, pomidory, cebula), pocięto na kostki, marchew i muszą być dokładnie dotyku. Wszystkie Ta mieszanina smażyć na patelni aż gotowane, dodać sól i pieprz, zgnieciony czosnek. Mieszaninę należy schłodzić i następnie zmieszać je z grubo startego parmesan. Shpiguem kurczaka jak poprzedni varainte.

Opcje takie nadzienia może być dużo.

Teraz można upiec kurczaka w nagrzanym piekarniku. Aby przygotować ptak około godzinę.

Można wypróbować przepis na „kurczak pieczony z ananasem.” Do jego przygotowania nie trzeba być cały ptak, ale trzeba zaokrąglić. To odbija i starannie marynowane w mieszaninie pieprzem i solą. Można zamówić danie gotować szybciej, kotlety smażyć kurczaka są niezbędne do koloru złota. W tym czasie przygotować plastry ananasa, grubo zetrzeć ser. Teraz możemy zacząć układać naczynia. Po pierwsze, na natłuszczonej blasze mocno położyć mięso, a następnie rozłożyć ananasy. Kabaretki top przyczynę majonezem i posypać parmezanem. Piec kurczak powinien być na czterdzieści do pięćdziesięciu minut w nagrzanym piekarniku.

Bardzo smaczne i soczyste danie piecze kurczaka z jabłkami. Do jego wytwarzania musi marynaty ptaka w ciągu nocy, jak wskazano powyżej. Rano wziąć kwaśną jabłka (Antonówki lepiej) i obniżyć swoje średnie plastry, starannie wyciąć łodygi. Teraz można napełnić brzuch z jabłkami ptaków i przyszyć. Na natłuszczonej pieczenia kurczaka umieścić z powrotem w górę płaszcz z miodem i piec w piekarniku podgrzanym do dwustu stopni. Przygotowuje aromatyczne danie będzie około godziny. Godzinę później, delikatnie wyjąć ptaka, cięte nici i usunąć. Podawać gorące, podparte ptaka wyjęte z jej jabłek. To danie jest niezbędne w celu doprowadzenia do stołu od razu.

Posiada unikalny aromat kurczaka z adzhika. Na jej przygotowanie trwa cały ptak, ona pomazał nocą adzhika, do której dodaje się pieprz i sól. W godzinach porannych, kurochkuhoroshenko smarować nawet majonez, umieścić w natłuszczonej folii bardzo ciasno owinięta. Lepiej, jeśli będzie kilka warstw folii. Upiec kurczaka w piekarniku , można nawet ziemniaki. Aby to zrobić, będzie musiała gotować całość i umieścić wewnątrz ptaka, przeszywający brzucha wykałaczki. Pieczone ptaka w piekarniku w taki sam sposób jak w poprzednim przepisie.

Bon appetit!