479 Shares 6701 views

Szczegóły dotyczące sposobu zresetowania „Android” na telefonie

Zakupiliśmy nowy smartfon z systemem operacyjnym Android? Charakterystyka doskonałe, dobre opinie, stylowe i prawdopodobnie będziesz się podoba. Ale chodzi o to: system operacyjny po pewnym czasie pojawiły się nagle uszkodzeniu. Urządzenie nie będzie działać poprawnie lub przestał działać w ogóle. „A co mam robić?” – pytasz. Jest to możliwe w celu przywrócenia lub ponownej instalacji systemu operacyjnego. Można to zrobić bez udziału wszystkich żetonów urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany, jak zresetować „Android” na telefonie, przeczytaj ten artykuł.


wprowadzenie

„Android” – system operacyjny dla komputerów typu tablet, smartphone, smartbookach, e-książek i innych małych elektroniki. Teraz są pomysły na przyszłość używać Androida na telewizor. Ten system operacyjny pozwala na tworzenie aplikacji opartych na Java a. Do tej pory „Android” jest najpopularniejszym systemem operacyjnym wśród użytkowników smartfonów i innych urządzeń kieszonkowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ponownej instalacji „Android” smartphone

Niestety, nie wszystkie smartfony mogą zainstalować system operacyjny. Na przykład właściciele telefonów Galaxy czekają z nadzieją, że taka możliwość pojawi się w nich. Ponadto, system operacyjny „Android” właściciele wersji 2.3 nie będzie mógł ustawić sobie nowszą wersję. Jak zresetować „Android” na telefonie, który jest inteligentny telefon, należy rozważyć dalsze.

1.There może automatycznie zresetować, czyli do samego urządzenia w celu określenia, która wersja oprogramowania i czego potrzebuje, bez nadmiernej ingerencji. Wystarczy upewnić się, że nie ma dostępu do Internetu. Komputer zrobi wszystko za Ciebie.

2. W razie potrzeby, można zrobić wszystko ręcznie (jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, w tym przypadku). Obecnie istnieje ogromna liczba oficjalnych stron, z których „Android”, można pobrać odpowiednią wersję dla Ciebie.

Telefon „w locie”

Oddzielne uwagę należy zwrócić na sposób zresetować „Android” Fly na telefon. Jeszcze kilka lat temu, byliśmy dręczeni przez problem z instalacją oprogramowania w telefonie. Udaliśmy się do dużej liczby miejsc w nadziei znalezienia odpowiedzi o gadżecie. Czytaj więcej niejasnych wiele Wczasy na ten temat. Ze strachem w sercu instrukcji wykonywalnych, który został nam dany na forach, i miał nadzieję, że to nie było na próżno, możemy to zrobić. Jeśli nie idzie, to wciąż opcję – do prowadzenia gadżet do najbliższego punktu serwisowego, gdzie nasz telefon będzie leżał kilka tygodni dla dużej monety. I przyszedł czas, gdy telefon Fly uwalnia programistów opublikował oficjalną wersję tego modelu, firmware urządzenia.

Jeśli sprawa jest uważany szczegółowo, w jaki sposób zresetować „Android” na telefonie, należy stwierdzić, że istnieje szereg działań, poprzez które można to zrobić:

1. Przed przystąpieniem do ponownej instalacji systemu operacyjnego, przeczytaj instrukcje do rozpoczęcia telefonów marki latać.

2. Na oficjalnej stronie jego właściwości (model telefonu, wersji i rodzaju systemu operacyjnego), aby znaleźć odpowiedni firmware i pobrać go.

3. Po plik był całkowicie w komputerze, otwórz go i uruchom.

4. Następnie pojawi się okno z wyborem (listy rozwijanej) języka. Ich dwa – rosyjski i angielski. Wybierz ten, który jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

5. Po zakończeniu tego programu działań poprosi o potwierdzenie instalacji, na które się zgadzamy, a następnie kliknij przycisk Dalej.

6. Oczekujemy, że instalacja jest zakończona, a następnie kliknij przycisk Zakończ.

7. Po zakończeniu podstawowej instalacji jest podłączony za pomocą kabla USB telefon do komputera za pomocą trybu debugowania.

8. Komputer – inteligentne maszyny. Widzi telefon i składa wniosek, aby potwierdzić ustawienie. Naciśnij przycisk SET. A kierowca zostanie pobrany do komputera.

9. Kiedy poprawne wykonanie działań uruchomić aplikację. Interfejs jest bardzo prosty do zrozumienia. W trybie debugowania, należy uruchomić aktualizację.

10. Pobierz żądany program, uruchom ponownie telefon.

11. Uruchom instalację oprogramowania do telefonu.

12. Jeśli wszystko się zgadza, a następnie ponownie zainstalować system operacyjny Android jest udany.

Instrukcje: Jak zresetować „Android” na telefonie Sony Xperia

Pytanie o sposobie ponownego zainstalowania pokryw i właściciele telefonów tego modelu. To urządzenie zawiera szereg charakterystycznych cech w instalacji systemu operacyjnego. Są to:

1. W internecie jednym z tych programów: UpdateServic, Bridgefor PC Companion i pobierać do komputera dowolnego z nich.

2. Otwórz pobrany plik i postępuj zgodnie z instrukcjami dość proste, które zostały podane w załącznikach.

3. Po udanej instalacji oprogramowania na komputerze, podłącz telefon za pomocą kabla USB i uruchomić poprzez naciśnięcie przycisku SET.

4. Następnie należy wyjąć kabel zasilający z telefonu i go wyłączyć. Nie włączając urządzenie, ponownie włożyć przewód.

5. czekać aż do końca instalacji i korzystać z nowego systemu operacyjnego.

optymalna edycja

Poniższa dyskusja skupia się na sposobie ponownego zainstalowania wersji „Android”. Cechy i zalety „Android” to szybka i efektywna poprawa wersjach. Każdy użytkownik komputera może aktualizować system operacyjny siebie, ponieważ ze względu na jego łatwą instalację jest ona dostępna dla każdego. Oto seria kolejnych działań, które pomogą Ci zaktualizować wersję „Android” na świeżym jednym:

1. W telefonie jest artykuł o telefonie. Nie wskaże aktualną wersję telefonu i wszelkie aktualizacje, które można pobrać i zainstalować. Jeśli wersja OS na telefonie nie jest dostępny, wyświetli powiadomienie (jako okna dialogowego).

2. Jeśli chcesz, aby Twój telefon regularnie instalować nowego oprogramowania, należy ustawić znacznik wyboru w sekcji urządzenia do automatycznej aktualizacji. Trzeba tylko stały dostęp do Internetu.

3. System operacyjny będzie stale aktualizowana.

wniosek

Być bardzo ostrożnym i zachować ostrożność podczas instalacji lub aktualizacji „Android” system operacyjny, ponieważ można stracić niezbędne dla Ciebie informacje, listy kontaktów, i tak dalej. Dlatego zanim coś aktualizacji upewnij się, że Twoje dane są przechowywane na żadnym innym urządzeniu. To się zorientowali się, jak zresetować „Android” na telefonie.