157 Shares 4859 views

Co się dzieje 40 dni po śmierci danej osoby

Każdy wie, że wszyscy jesteśmy ludzie są śmiertelni i każdy raz mają opuścić ten świat. Ale chcemy, by to się stało tak późno, jak to możliwe, aby mieć czas, aby w pełni cieszyć się życiem. I tu jest pytanie – czy my przyszliśmy na ten świat, aby przeprowadzić swoje ziemskie życie, aby zaspokoić swoje pragnienia i pasje? A co się dzieje, gdy człowiek umiera, kończy się życie, czy w dalszym ciągu, ale w innej formie iw innym wymiarze? Te pytania od wieków interesie ludzkości. Co dzieje się po 3, 9, a następnie 40 dni po śmierci, jeśli nie jest nieśmiertelna dusza, a co jej działania po jej odejściu śmiertelnego ciała?


Na zachowanie duszy po śmierci jest związane z wieloma zwyczajami. Na przykład, upamiętnienia zmarłych nie tylko, jak się odbyć 40 dni po śmierci, ale także do trzeciego i dziewiątego dnia. Z czym jest to związane, ale jest tradycja ludowa, lub mieć wytłumaczenie? Wyjaśnienia, oczywiście, istnieją i są one związane z historią chrześcijaństwa. Kościół wyjaśnia, że po osoba umiera, dusza opuszcza ciało. W ciągu pierwszych dwóch dni nabywa pełną swobodę i może chodzić gdzie chce, odwiedzając miejsca, które są blisko niej. Na trzeci dzień, osoba ta jest zwykle pochowany, a jego dusza eskortowany przez niebiańskich aniołów wznieść się wielbić Boga.

Na tej ścieżce dusza nie mają słodko – jak ona stale pokrywają się z demonami, które pokazują duszę jego grzechów i próbuje wyciągnąć ją do podziemi. Anioły, blisko duszy, starając się ją uratować, w przeciwieństwie do demonów pokazując dobre uczynki, że człowiek, istota żywa. W ten sposób pomagają one dusza przejść przez próby powietrza. Również pomóc duszę modlitwy i dobre uczynki w imieniu zmarłych z powodu jego krewnych, jak również świętych, których ludzie modlili się i chwalił ich istota żywa. Robiąc to w przykry sposób, dusza stoi przed Panem.

Następnie przez sześć dni, dusza pokazać całą radość i piękno raju. sprawiedliwy dusza raduje, a grzeszny smutek, że nic nie spędził swoje ziemskie życie na próżno próżność i nie dbać o ich niebiańskiej przyszłości. Płacze i jęki, żałując jej niegodnych życia na ziemi, i żalu, przewidując, że nie zatrzymam się w raju i piekła nie chcą się tam dostać. Sześć dni później, znowu pojawia się przed Bogiem, a następnie wysyłane do wglądu piekło. Dlatego ważny dzień 9. 40 dni po śmierci określa miejsce, w którym wola jest dusza przed powtórnym przyjściem, kiedy ona będzie zawsze określona według miejsca zamieszkania.

Chcąc zapewnić wszelką możliwą pomoc dla duszy zmarłego, jego rodzina spełnione po 40 dniach po upamiętnienia śmierci, która go upamiętnić, modlą się za jego duszę. W ten sposób pomagają one dusza zmarłego przejść wszystkie testy i uzyskać pewne ulgi przed Panem. Ta liczba dni nie jest przypadkowe, jest to związane z wielkich dat w Piśmie. Na przykład, Iisus Hristos ciągu czterdziestu dni postu na pustyni, kuszony przez demony, 40 dni przebywał na ziemi po zmartwychwstaniu Pana z uczniami przez 40 dni w górach, Mojżesz zamieszkiwał wcześniej otrzymał od Pana święte tabletek.

Z tym wszystkim jest oczywiste, że upamiętnienia zmarłych 40 dni po śmierci nie było przypadkowe. W tym dniu, nakazał pogrzeb kościelny, podczas której kapłani wraz z krewnych zmarłego modlić się za jego duszę i prosić Pana o przebaczenie. Jest to bardzo ważne dla duszy, ponieważ pomaga przesądza jej przyszłą miejsce w niebie. Z tego samego celu, a upamiętnienia zmarłych na trzeci i dziewiątego dnia, dając jałmużnę dla nich, ubogich pomóc sobie i krewnych zmarłego.

Bardzo dobrze, gdy blisko zamówienie dla osoby zmarłej sorokausty. To religijne obchody, które odbywają się 40 dni po śmierci. Są one zaprojektowane w celu złagodzenia trudnej sytuacji duszy, zanim zostanie ona wniesiona do Pana w specjalnym sądzie i będzie określana przez jej miejsce przed powtórnym przyjściem. Kiedy Pan przychodzi na świat po raz drugi, a potem już straszny wyrok, w którym wszyscy będą zmartwychwstał, aby zidentyfikować miejsca, w których będą trwać wiecznie. Tak więc, pamiętając zmarłych w tych dniach, ludzie pomagają ich zmarli krewni, ułatwiając ich dusze do przyszłego życia wiecznego.