616 Shares 8487 views

Najlepsza broń dla sportu i polowania IL 18

Większość myśliwych i sportowców na całym świecie uważa się single-gun Typ krytyczny IL 18, jeden z najlepszych. Przejawia się to nie tylko, że jego produkcja trwa już prawie pięćdziesiąt lat, ale fakt, że broń tego modelu jest bardzo trudno dostać w sklepie z bronią, ponieważ jest duże zapotrzebowanie. Również IL 18 jest w dużych ilościach na eksport. Ponadto, za granicą domagają wersja z lufą gwintowaną, która natychmiast spadła do kategorii drogich i wysokiej jakości broni, przy stosunkowo niskiej cenie w porównaniu z innymi pistoletami w tej kategorii. Ten pistolet nazwano IZ 18 MN i wykorzystuje standardową kasetę remingtonovsky 223 kalibru.


W okresie swojego istnienia, te pistolety były produkowane w różnych wersjach. Wersja gładkolufowej opracowany praktycznie żadnego wkładu dopuszczalnego kalibru z papieru, metalu i tworzywa. Krojenie pnie zostały wykonane z niemal każdego kalibru. Jednak zawodowi myśliwi uważają, że jest 223 miernik jest optymalna dla danego pistoletu, ponieważ ma mniejszy odrzut, a gdy jest ona wykorzystywana broń trwa znacznie dłużej.

Szczególną popularnością modyfikacja IL 18 z lufą mający wymienialne. Takie pistolety można kupić kilka pni, które łatwo można zmieniać bezpośrednio na polowanie. Warto zauważyć, że model o gładkiej tułowia że wydział nie posiadają.

Obecnie istnieje 18 modeli IL przeznaczone do strzelania sportowego. Są one wyposażone w dodatkowe linii obecność specjalnych papierów i specjalne otwory kompensacyjne. model o nazwie „Junior” opracowała również. Mają mniejszą wagę ze względu na zmniejszenie zapasów i dostępności specjalnych pudełkach, a także wyposażony w specjalną gumową tło. Ten typ pistoletu jest przeznaczony do użytku przez nastolatków i kobiet.

Istnieje wiele pistolety IL 18, które zostały wyprodukowane w sztukach lub nawet wyłącznego przykładu wykonania. Są one wyposażone w różne elementy dekoracyjne, grawerowanie, złocenia, oraz do podawania ich używać drogiego drewna. Ponadto, taki pistolet wyposażony w różnego rodzaju urządzeń pomocniczych w postaci niewidocznym teleskopowym lub zmodernizowanej magazynie.

Do tej pory, IL 18 opinii, które składają się wyłącznie z pozytywnymi i nawet podziwiających uwag, jest to ulubiona broń większości myśliwych i sportowców. Taka broń nadaje się do stosowania w praktycznie każdym klimacie i jest idealnym miejscem do prowadzenia polowań komercyjnych i strzelectwa sportowego. W tym przypadku zakład jest nadal przeprowadzane dodatkowe badania i rozwój, aby wzbogacić ten rodzaj broni, mimo że nie jest specjalnie reklamowany, aby nie spowodować tyle szumu, a nie w celu zwiększenia i tak już wysoki popyt, który przewyższa podaż. Chociaż prawdziwych koneserów tego typu broni nie przegap okazji, aby kupić nowy model.