681 Shares 9881 views

Tiguan – opinie i opis modelu

Tiguan, którego opinie potwierdzają popularność tego modelu, to pierwszy kompaktowy crossover firma Volkswagen. Nazwa tego modelu otrzymała w wyniku kombinacji słowa „tiger” i „iguana”. Tiguan, którego opinie świadczą o jego atrakcyjnym i harmonijny wygląd, projektanci przyznali prawdziwie sportowego wyglądu. Platforma marki został zabrany z samochodu Volkswagen Golf, ale prostej recepcji, długość linii podniesiony kaptur i poszerzone nadkola zostały opracowane. Monumental ciało z małym utraconego poziomu współczynnika oporu aerodynamicznego. Jego wartość w Tiguan jest na poziomie około 0,37.


Samochód dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Sport & Style, Trend & Fun i Truck & Field. Dwa pierwsze są do siebie podobne formy, która ma przedni występ. Droga Tiguan, który Opinie o wysokiej jakości maszyn w dużej metropolii, ma ograniczone zdolności terenowe. Jego największy kąt wejścia osiemnastu stopni.

Teren ucieleśnieniem Lekkoatletyka wygrywa stoki o kąt dwudziestu ośmiu stopni. Ten model ma skrzynię korbową ochrony i jest w stanie, gdy specjalny tryb „offroad”, aby zmienić ustawienia przepustnicy. Pojazd jest wyposażony w system elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego. Model specjalny tryb, aby pomóc w strome zjazdy i podjazdy.

Sport szybkiej jazdy zorientowane Sport & Style. Jego konstrukcja ma określoną konfigurację zawiesin i amortyzatory. Ponadto, koła rozmiar siedemnaście cali, chrom prowadnice znajdujące się na dachu, a tym samym przekroju kratki przymocowane wokół wyglądu zewnętrznego o charakterze samochodów sportowych.

Model podwozia Tiguan, który charakteryzuje się wysoką jakość oceny przezwyciężając wszystkie nawierzchni, przeznaczone do automatycznego trybu transferu do przedniego napędu podczas jazdy na poziomie bliskim powierzchni. To zwiększa wydajność silnika.

Volkswagen Tiguan, prawdziwi właściciele kabiny, które świadczą o wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i projektowania rygoru ma ergonomiczny wnętrze. Urządzenia mają jasny niebieski cień, podobny model Volkswagen Golf. tylny rząd siedzenie może być regulowane w kierunku podłużnym w przedziale szesnastu centymetrów, a plecami może być ustawiony w pożądanym nachyleniu. Poprawia to komfort dla pasażerów, jak również w celu maksymalizacji objętości bagażnika. Podczas transportu przedmiotów o wielkiej długości, siedzenia pasażera w kabinie.

Modele bazowe są Tiguan, opinii właścicieli, które wykazują dodatkowy komfort podczas jazdy na gorący słoneczny dzień, chronić od palących promieni przyciemniane tylne szyby. Na dole w samochodzie zastosowano uderzenia kamieniem Protection, która pozwala bezpiecznie jeździć po drogach krajowych. Oprócz imponującej bagażnika, który utrzymuje się na sześćset pięćdziesiąt kilogram, poszczególne elementy mogą być przewożone na dachu samochodu, gdzie znajdują się szyny. Mogą wytrzymać do 100 kg.