459 Shares 953 views

gastroduodenit powierzchnia

gastroduodenit powierzchnia jest zapalenie dwunastnicy i śluzówkową (wewnętrznej) błony żołądka.

Dla choroby charakteryzującej się objawami nudności, ból w nadbrzuszu obszar w nieprzyjemny smak w ustach i uczucie pełności.

Ponadto, wrzodu powierzchnia wyrażona zaburzenia apetytu, dudnienie żołądka, często mitralnej, biegunka (biegunka) , lub, alternatywnie, zaparcia.

Rozwój choroby charakteryzuje się pogrubienie śluzówki w szpony w żołądku. Ponadto, istnieją pewne obrzęk i niektóre narządy wewnętrzne.

Współczesna medycyna jest coraz częściej w ostatnich wiąże powierzchowne wrzodu z genetyczną predyspozycją do rozwoju tych chorób.

Głównymi przyczynami choroby, obejmują głównie niewłaściwego odżywiania pacjenta. Oznacza to nie tylko stosowanie robi szkody dla produktów, ale również z powodu braku reżimu, a także pomijanie posiłków, przekąski w podróży i jeść zimne jedzenie.

Ponadto powierzchnia może zostać wytrącone wrzodu regularne stresujące sytuacje i stany depresyjne. Uważa się, że procesy te stwarzają idealne warunki do rozwoju choroby.

Stan zapalny w błonie śluzowej żołądka może być również wynikiem otrzymania określonej liczby leków, pokonać rozmaite infekcje, zatrucia w przypadku zatrucia, nadużywanie alkoholu i palenie tytoniu. Ponadto, wielki wpływ na stan i dostarczenie nadmiernych drażniące zewnętrznych i zawartość żołądka kwasowe do uszkodzenia chemicznego składu soku żołądkowego.

Choroba ta jest formą, na której rozwijającego chrząstki. gastro.

Choroba występuje zwykle w połączeniu lub z innymi chorobami przewodu pokarmowego. Najczęstszym które obejmują wrzody, zapalenie jelita cienkiego, błonę śluzową przewodu pokarmowego. Należy zauważyć, że samo-gastro Nawierzchnia jest bardzo rzadkie.

Specjaliści sklasyfikować dwóch faz przez które przepływa choroby.

Podczas charakterystyki zaostrzeń jest stałe uczucie bólu w rejonie żołądka, rośnie w przypadku braku terminowego i odpowiedniej podaży. Co do zasady, to objawia się zazwyczaj w nocy. Jest często naznaczona bóle głowy, nadmierna drażliwość i słabości, niewydolność oddechową i w mgnieniu oka. Wynika to z braku hormonalnej w funkcjonowaniu dwunastnicy. Zaburzenia żołądka towarzyszą prace nudności, uczucie pełności w organizmie.

Druga faza to okres remisji, w której jest osłabienie objawów i bólu.

Biorąc pod uwagę etap leczenia choroby jest przepisywany. Podobnie jak w przypadku innych schorzeń przewodu pokarmowego, główny kierunek terapii jest normalizacji energii. W tym przypadku głównie dla pacjenta, aby wybrać optymalny tryb i dieta posiłek. Przewlekłe powierzchowne wrzodu zakłada frakcyjnej, często (co najmniej pięć lub sześć razy dziennie) w diecie. To przyczynia się do regularnej uwalnianie żółci z pęcherzyka żółciowego i zapobiega stagnacji.

Dieta musi zawierać zawierających białko przekąski, soki, owoce i warzywa. Ponadto, ciągłe monitorowanie narażone indywidualnego zachowania wobec danego produktu, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo reakcji alergicznych lub innych działań niepożądanych.

Jako leczenie lekiem może być przypisany do witamin z grupy B, kwas foliowy i kwas askorbinowy.