494 Shares 920 views

Zwierzęta wzór wykonany z filcu. Oryginalny pomysł stworzenia zabawki

świat dzieciństwa w dzisiejszych czasach jest czymś z różnych zabawek i gier. Niemniej jednak, dziecko jest zadowolony, gdy jego matka pracuje na prezent dla Twojego dziecka. On nadzoruje proces produkcyjny, a ulubionym zwierzęciem może się doczekać, kiedy zajmie się obsłużyć. zwierzęta wzór wykonany z filcu jest prosta. W tym artykule przyjrzymy się różnych wzorów i rodzajów produktów wykonanych z tego materiału, jako szwaczka zwrócić szczególną uwagę na to.


dlaczego czuł

Materiał ten pozwala na tworzenie wielu różnych produktów, takich jak książki, zabawki edukacyjne, aplikacje do odzieży, poduszek, i nie jest to wyczerpująca lista pomysłów. Najbardziej popularny jest miękka zoo. Poniżej znajduje się wzór zwierząt wykonanych z filcu, które mogą być stosowane w produkcji zabawek dla dzieci.

Gęstość tego materiału zmieniało się od cienkiej do bardzo gruba. W procesie tym nie odczuwał opadające, znacznie skraca czas produkcji. Ze względu chusteczek o wysokiej gęstości jest wystarczająca do cięcia jedną część i dekoracji, jak pożądane. Ponadto filc ma opalizujące barwy i jasnych odcieni ich pochodne.

Może być usieciowane objętość produktu drobnego materiału. zwierzęta wzór wykonany z filcu dobry, ponieważ ma przynajmniej części i pozwala na tworzenie kolorowych zabawek w krótkim okresie.

Różnorodność produktów

Ci, którzy są po prostu staramy się szyć zabawki wykonane z filcu, można zacząć od prostego produktu płaskich składający się z jednego kawałka lub dwóch identycznych sostrochennyh ze sobą. Oryginalny będzie wyglądać brzeg, ręcznie robione szwy ozdobne. Aby stworzyć takie zabawki muszą deseń zwierząt filcu z jednego elementu. To wystarczy, aby wydrukować wzór lub przesłać obraz z ekranu na kartce papieru, a następnie skopiować obraz na filc i wyciąć. Można przyszyć oczy, guziki, nici do szycia cechy twarze i zabawek gotowych. Jeżeli jednak produkt dostanie ilość powielany między dwiema częściami umieścić wypełniacz i szyć krawędzi.

Często odczuwane zabawki szyć stworzyć ołówek teatru lalek. W tym przypadku, dolna część produktów nie są zszywane, pozostawiając otwór na kciuk. I nie wypchane.

Innym sposobem, aby rozwijać pamięć i myślenie dzieci jest stworzenie alfabetu. W tym przypadku, szyte, nie tylko nas, ale także stworzyły kilka zwierząt w każdym znaku. Na przykład: F – Żyrafa, – Fox, C – słonia i tak dalej.

Jaka jest złożoność

Ci, którzy są przyzwyczajeni do pracy z filcu, mogą próbować tworzyć zabawki z kilku części. W procesie szycia pozycje danych elementy nakładają się na siebie i szytych na przemian. Często do wytwarzania zabawek używane grubości filcu różnych kolorach. Wypełniacz w tym przypadku nie ma zastosowania.

Jeśli z tyłu magnes zabawka kij, możemy uzyskać oryginalną dekorację na lodówkę. Można każdy szczegół zwierzęcia produkować osobno i przyszyć guziki szybko. Dziecko może zebrać produkt przez trzymanie się nogi tułowia lub ogona.

Wykwalifikowana needlewoman pochodzić z różnych zagadek ze zdjęciami zwierząt. Ta opcja jest trudniejsza wcześniej, ponieważ wymaga wytrwałości i opieki. Mimo, że ma własną oryginalność i opieka ma na celu rozwój i umiejętności motorycznych u dzieci.

Jeśli jesteś zainteresowany zwierząt wykonanych z filcu (szablony, wzory i obrazy, które zostały przedstawione w artykule), bezpiecznie przystąpić do ich tworzenia, poczynając od najlżejszych pierwiastków. Stopniowo opanujesz tego rodzaju robótek i będzie w stanie produkować zabawki swój niepowtarzalny autora.