243 Shares 7416 views

Instalowanie okien PCV w drewnianym domu – zastosowanie nowych technologii w regeneracji wiejskiej

Życie na przedmieściach, w indywidualnej wiejskiej przyciąga coraz większą liczbę ludzi. Zastosowanie nowoczesnych technologii w komunikacji indywidualnej aranżacji mieszkania w kraju czyni życie w nim jeszcze bardziej komfortowe niż w środowiskach miejskich. Stosunkowo nowym układzie podmiejskim technologii mieszkaniowego jest montaż okien z tworzywa sztucznego. Jeżeli dom jest murowany, instalacja plastikowej technologii szkła izolacyjnego nie różni się od ich montażu w standardowych mieszkań miejskich. Jednak montaż okna w drewnianym domu, łącznie z tworzywa sztucznego, ma swoje własne cechy. Fakt, że drewno, z którego jest ona wykonana, będzie pęcznieć w wilgotnej pogodzie, a następnie stopniowo wysychają. Ponadto, ilość deformacji może być tak wielka, że szyba może po prostu pęknie. Z tego powodu, właściwości konstrukcji drewnianych – deformuje w zależności od warunków pogodowych, a także aby dać pewną skurcz podczas operacji, montaż okien PCV w drewnianym domu wykonane przez innych technologii.


Istnieje specjalny sposób, aby zrekompensować te deformacje. Okosyachkoy nazwał go, i to zainstalować specjalną drewnianą skrzynkę, zmniejszając poziom wpływów zewnętrznych na zainstalowanych okiennej PVC. Okosyachka przeprowadzono w następujący sposób: do otworu okiennego dodaje drewniany blok z rowkiem. I na końcach otworu okiennego logów jest cierń. Podczas odkształcenia kołków ruchów wzdłuż szczeliny, bez naciskania w ramę z tworzywa sztucznego. Okno z tworzywa sztucznego i zamontowane na specjalnych stalowych płyt, które są przymocowane do ramy z tworzywa sztucznego i okosyachke. Pozwala to zapewnić, że bez deformacji przenoszenia od konstrukcji drewnianych na plastikowe okna. Teraz można zamówić niestandardowe malowane ramki, które naśladują każdą fakturę i posiadające dowolny kolor, tak, że nie są one odizolowane od ogólnej koncepcji domu. Co daje montaż okien PCV w drewnianym domu? Charakteryzują się one doskonałą izolację cieplną i dźwiękową. Są łatwe do zainstalowania sieci owadów oraz system anty-wandal. Poprawiają one wygląd zewnętrzny domu. Oni nie muszą być przemalowane co roku, ponieważ nie wymagają malowania i. Montaż okien PCV w drewnianym domu jest jedynym ograniczeniem na wilgoć. Jego wartość nie może przekroczyć 45%.

Istnieje PCV Okna z profili Trocal i KBE. Profile okienne z tworzywa sztucznego KBE posiadają europejski standard 70mm szerokości i mają lepszą izolację cieplną, izolację akustyczną. Są one zainstalowane w opornych legarów, stabilizatory ołowiu i zastąpić bardziej przyjazny dla środowiska – od wapnia i cynku. Mogą mieć dowolny kształt, w zależności od życzenia klienta.

Okna profil Trocal – nowość na rynku rosyjskim. Są one produkowane tylko w niemieckich fabrykach. Oni nie mają szczegóły ołowiu. Ich charakterystyczną cechą jest wysoka odporność na mróz, wysoką trwałość i żywotność 50 lat.

Istnieje wiele innych rodzajów szkła wykonane z PVC. Zatem, montaż okien PCV w drewnianym domu nie tylko całkiem możliwe, ale także ma wiele zalet. Zasługa takich okien jak doskonałą izolację cieplną, co czyni je przedmiotem życia instalacji miasta jeszcze bardziej korzystnym wykonaniu.