343 Shares 7755 views

Miniaturowy Spitz: Pies rasy opis i zdjęcia

Że może przynieść człowiekowi samą ogromną ilość pozytywnych emocji, co ze zwierzętami? Tylko wielbiciele, śmieszne zwierzęta mogą pomóc złagodzić stres, zmuszony udać się na zewnątrz w słoneczny poranek i krótkim czasie stać się dzieckiem, zabawy grając z małym szczeniakiem. Jednak, jak wybrać odpowiedni dla siebie i swojej rodziny, rasy psów, które zadowolą ich właścicieli? Aby to zrobić, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników: liczba osób w gospodarstwie domowym, ich wiek, obecność dzieci (i ich zdolności do dbać o zwierzęta), poziomu aktywności fizycznej w rodzinie, panujące właściciele temperament chęć spędzać dużo czasu na ulicy, sytuacja finansowa, rodzaj i wielkość obudowa. Należy wziąć pod uwagę wszystkie dane i dokonać właściwego wyboru, należy zbadać jak najwięcej informacji na temat, który cię interesuje rasy.

W tym artykule omówimy przedstawicieli psów ras miniaturowych – German Spitz. Ta informacja pomoże Ci obiektywnie ocenić wszystkie zalety i wady istniejących rozwiązań skorzystać z szczeniaka do swojej rodziny.

Przegląd

Miniaturowy Spitz, zdjęcia, co powoduje niekontrolowany przepływ emocji, nie jest zaskoczeniem, jest jedną z najstarszych ras, które żyją w europejskiej części kontynentu euroazjatyckiego. Wcześniej były one o wiele więcej, ale w XIX wieku, ludzie przyniósł rasy psa, który tak kochamy dzisiaj. Co trzeba wiedzieć o miniaturowym Spitz?

Jak ocenić poszczególne cechy ekspertów rasy i właścicieli psów?

 • Cena szczeniaka jako całość jest dość wysoki.
 • Pies idealny dla początkujących właścicieli psów.
 • On nie potrzebuje duże obciążenia fizyczne.
 • Przedstawiciele tej rasy są wystarczająco inteligentny.
 • Spitz bardzo lojalny do ich właścicieli.
 • Nie zbyt tolerancyjny innych zwierząt.
 • Umiarkowanie zabawny.
 • Dom będzie dużo wełny.
 • Psy mają zazwyczaj dużo zdrowia.
 • Spitz robią dużo hałasu.
 • Nie bardzo nadaje się do ochrony.

charakter

Możesz być zaskoczony, jakiego rodzaju osoby ukrywa się za jego wygląd zabawki miniaturowy szpic. Opis jego charakteru jest niesamowite. Wydaje się, że tylko pies nie jest świadoma swojej miniaturowej wielkości. On wyobraża sobie strzeleckiej właścicieli. Spitz – odważny, nieustraszony pies. Nie strach dużych psów. Jeśli Spitz uważa, że jego pan jest w niebezpieczeństwie, to szczeka stara się natychmiast odeprzeć groźbę. Jednak przedstawiciele przychylny skalnego i wrażliwej, przetargu i emocjonalne. To zwierzę od razu poczują zmianę nastroju swojego właściciela i będzie gotowy do nich dostosować. On jest tak przywiązany do swojej rodziny, która zawsze będzie zbliżony do właściciela dopóki nie pozwalają. W walce o uwagę właściciela zwierzaka cierpliwie Spitz odbędzie wszelkiego rodzaju niedogodności.

wygląd

Miniaturowy Spitz może wyglądać inaczej. Istnieje tylko kilka typów standardowego wyglądu przedstawicieli rasy. Wśród nich są następujące:

 • Klasyczny. Te psy mają ogon średniej długości, harmonijnego ciała, ma długie włosy, dość grube. Jedną uderzającą cechą tego typu jest znacząca wełniana kołnierz. Przejście od czoła do pyska i harmonijnie, gładka.
 • Typ Fox (nazywane także jego „lisa”). Te psy nie mają grubą warstwę, znacznie wyższe i cienkie łapy, ogon i pysk ich wydłużone. W ogóle, w stosunku do psa i wygląda bardzo słodkie.
 • Miniaturowy Pomeranian. Ich sylwetka jest zaokrąglona, ogon jest bardzo krótki. Są jak zabawki: malutkie uszy, duże okrągłe oczy, małej twarzy, tułowia i małym placu. Ich główną cechą jest: Włosy i podszycie środkowa są tej samej długości.

Ogólnie rzecz biorąc, przedstawiciele tej rasy można uznać kolorach: biały, pomarańczowy, szary sobole, krem-śniady, sobole, piasek, czarny, kremowy, dwukolorowe. Waga jest zawsze indywidualna jest proporcjonalna w stosunku do jego wysokości, która waha się od osiemnastu do dwudziestu dwóch centymetrów.

szkolenie

Niemiecki miniaturowy szpic (fot przedstawiony powyżej) ma niesamowitą dowcip, miły dzienną temperament i umiarkowany playfulness. Wszystkie te cechy zapewniają szerokie możliwości do właściciela psa w stosunku do odpowiedniego rodzaju szkolenia psa: ogólnego przebiegu szkolenia, sztuczek cyrkowych, agility, dog-frisbee, poszukiwania i ratownictwa, posłuszeństwo, pitch i iść czy pies frisbee. Właściciel może wybrać do gustu. Jak zabawa może trenować psa nawet pasterze sprawę w odpowiednich okolicznościach.

W niektórych przypadkach, w zależności od osobistych cech charakteru psa indywidualnej (w tym przypadku z absolutnym brakiem agresji), Spitz może być stosowany w terapii Canico. Jest to wielka szansa dla szczeniaka lub dorosłego, aby zrealizować swoje potrzeby komunikacji.

uwodzenie

Przedstawiciele tej rasy wymaga regularnej pielęgnacji. Czesanie Spitz mieć codziennie, inaczej pies będzie wyglądać zadbane. Pies musi kąpać się co najmniej raz na dwa miesiące.

Wszystkie niezbędne procedury higieniczne przyzwyczaić psa do maksymalnej młodym wieku. Następnie w czasie, szczeniak zaczyna dostrzegać to, co dzieje się w przyjemnej gry i nie będzie wyrażać agresję lub niezadowolenie.

Zabrania się korzystania z urządzenia w pielęgnacji psa. Ważne jest, że podkład jest nienaruszona, nawet jeśli odbywa się strzyżenie nożyczkami.

życie rodzinne

Przedstawiciele rasy uważane za korzystne dla obu pojedynczych osób i rodzin wielodzietnych. Jednak ważne jest, że dzieci są dobrze przeszkoleni w zakresie zasad traktowania zwierząt domowych. Psy nie będą tolerować chamstwa niedbale relacje i nadmiernej uwagi.

Spitz słabo dogaduje się z innymi zwierzętami. Często jest to utrudnione przez silne drapieżnego instynktu, tak że małe zwierzęta mogą być w niebezpieczeństwie. Spitz zazdrosny i kłótliwy, mogą być agresywne w stosunku do wygrania uwagę właściciela.

Miniaturowy Spitz nie czuje żadnej potrzeby intensywnej aktywności fizycznej, ale chętnie dzielić przyjemne mobilnych gier na ulicy z jego ukochanego pana.

Ze względu na swoje właściwości tych psów zrobić doskonałe towarzystwo dla osób starszych. Niemniej jednak, właściciel ramienia nie powinien siedzieć na ławce cały spacer. Pies w każdym przypadku wymaga aktywne spacery.

Co ciekawe

Pomorskie zostało zrobione specjalnie jako głównej dekoracyjne psa. Jednak nowo wyhodowane rodzaje tej rasy ( „niedźwiedź” i „marionetką”) nie pasuje do żadnych przyjętych standardów rasy. Ich zdrowie jest bardzo słaby. Nie są one dopuszczone do uprawiania sportu i udziału w żadnych wystawach.

Pomimo faktu, że wyglądają one bardzo słodkie, więc wybór rani sobie psy. Pochodzące typy mają więcej problemów zdrowotnych, żywą manifestację oznak karłowatości, trudności w oddychaniu i funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Odpowiedzialność wobec choroby

Z reguły, miniaturowy szpic żyć bardzo długo: kilkanaście lat (w jakościowej karmienia niektórzy ludzie żyją aż do osiemnastu lub dwudziestu lat). W związku z tym zdrowie psów – przedstawiciele rasy – bardzo silny. Niemniej jednak, niektóre problemy wciąż powstają. Na przykład, zębów i dziąseł – słaby punkt psa. Szpic miniaturowy wymaga opieki jamy ustnej. Zęby i dziąsła powinny być regularnie czyszczone za pomocą specjalnej pasty i szczoteczki. Za pomocą tej procedury powinno być nauczenie szczeniaka od najmłodszych lat. A następnie w przyszłości pojawią się problemy, a miniaturowy Szpic będą mieć piękne zdrowe zęby.

Oprócz opisanych powyżej chorób, które są charakterystyczne dla przedstawicieli rasy są: otyłość, wiele wad stawów, wysypka, nadmierne łzawienie, podrażnienie skóry, załamanie tchawicy.

Miniaturowe szczenięta Spitz może mieć szereg chorób wrodzonych, które zostały przekazane do nich z rodzicami. Dlatego ważne jest, aby zwrócić należytą uwagę na wybór hodowcy. Nie kupuj szczeniaka z obcymi spontanicznie.

warunki przetrzymywania

Miniaturowy Spitz – rasa, która nie wymaga organizację specjalnych warunkach. Co do zasady, ten pies nie jest kapryśna w domu. Najważniejszym warunkiem szczęścia jest w następujący sposób: obecność bliskiej osoby właściciela obok swojego zwierzaka. Sen jest jak miniaturowy Szpic specjalnie zakupione na jego kanapie, i razem z właścicielem lub małego domu. Jak będzie się zachowywał psa, będzie zależeć od tego, czego nauczyli się w okresie, gdy był szczeniakiem.

wynik

Miniaturowy Spitz – miła rasa dla treści w dużym domu, w małym mieszkaniu dla jednej osoby i dla dużej rodziny. I wiek właściciela nie odgrywa żadnej roli. Każdy będzie wygodne z takim zwierzęciem. Ważne jest, aby pamiętać, że czasami pojawiają się problemy zdrowotne Spitz. Konieczne jest, aby regularnie sprawdzać swoje słabości i być przygotowany do spędzić trochę pieniędzy na leczenie zwierząt domowych. Ponadto, przedstawiciele tej rasy wymaga codziennej pielęgnacji (musi być starannie czesanie, aby uniknąć splątania). Od czasu do czasu należy je kąpać.

Karma dla psów powinny być zrównoważone. Jeśli sytuacja finansowa na to pozwala, pożądane jest, aby nabyć za zwierzę jakości suchej karmy. Taka dieta pozwoli pies do utrzymania zdrowia i aktywności fizycznej na wymaganym poziomie.

Nie zapomnij o potrzebach swoich ulubieńców. Daj im niezbędnej opieki i uczucia, a oni mogą powiedzieć bardzo dużo.