623 Shares 1127 views

Czy dopuszczalne jest życie seksualne podczas ciąży?

życie seksualne jest bardzo ważne dla kobiet. Ale w czasie ciąży, to poniesie uzasadnione obawy dotyczące życia i zdrowia przyszłego dziecka. Więc to jest możliwe, aby kontynuować życie seksualne , czy powinny powstrzymać?

mitologia

wiele mitów spacery wśród kobiet w ciąży, które są zmuszone do odmowy ich Jej mąż w intymności. Rozważmy najczęstsze z nich.

  1. Podczas stosunku, męski narząd trafia do dziecka. Z tego powodu sami przyszli ojcowie odmawiają seksu, myśląc, że może zaszkodzić dziecku. W rzeczywistości tak nie jest. Nawet na dużej scenie ciąży dziecko jest na tyle daleko od pochwy. Ponadto, jest w macicy wewnątrz worka owodniowego jest otoczone płynem owodniowym niż jest chroniony. Dlatego życie seksualne nie mogą powodować zranienia dziecka.

  2. Życie seksualne mogą prowadzić do poronienia. U zdrowych kobiet to nie nastąpi. Tak, orgazm powoduje skurcze macicy, ale to jest minimalne i poronienie zdarza.

  3. Kontakt seksualny uczucie pogarsza. Ten mit – częściowo prawda, ale tylko w przypadkach, gdy kobieta i tak nie czuje się dobrze, ale ciąża jest trudne.

Dlaczego nie należy odmawiać mężowi?

Intymne życie przynosi wiele korzyści w stosunkach między przyszłymi rodzicami. Odmawiając seksu, para staje się napięta, rozdrażnienie. nastąpić konflikty i poważna kłótnia. Ma to negatywny wpływ na zdrowie kobiet i na stan płodu. Wręcz przeciwnie, gdy rodzina ustalono życie seksualne, wszystko jest stabilne i regularnie, nie ma harmonii i miłości. A oto główne składniki dla przyszłego dziecka.

Przed urodzenia płeć, czy raczej plemników mężczyzn, zmiękcza szyjkę macicy, ułatwiając proces narodzin. Dodatkowo, regularne życie seksualne przygotowuje kanał rodny, a dziecko rodzi się znacznie szybciej.

Kiedy należy zrezygnować?

Istnieją również przeciwwskazania kiedy życie seksualne kobiety jest niedozwolone. Dzieje się tak w przypadku zagrożonych aborcji, ciężkiej ciąży, niezdolności do pielęgnacji dziecka, jak również obecność zakażenia narządów płciowych moczowych u mężczyzn. Ale ten punkt powinien być omówiony z ginekologa prowadzącego, który, w zależności od zdrowia zalecają powstrzymanie się od współżycia seksualnego.

Nie jest konieczne, aby przejść do miłości radości trzy tygodnie przed PRD. Na nim są dwa powody: kanał rodny powinna być czysta, nie może być narażony na zakażenie, podniecenie i orgazm może prowadzić do przedwczesnego porodu, gdy owoc jest gotowy do wyglądu. Niektórzy lekarze nie zalecają utrzymanie życia intymnego oraz w pierwszym miesiącu ciąży. Ale potem znowu, wszystko indywidualnie.

Trzeba też powiedzieć, że mąż powinien odmówić, w tych przypadkach, gdy przyszła mama jest złe samopoczucie, stres, czy nie gotowa na seks. Wbrew jego woli jest przeciwwskazane! Co się dzieje, że kobieta dziewięć miesięcy nie chce stosunek seksualny. Mężczyźni muszą to zrozumieć i zaakceptować.

Życie seksualne po urodzeniu dziecka jest zupełnie inna. Czas na nim prawie nie pozostaje, ale to uczucie będzie zupełnie nowa. Dlatego też, jeśli zezwoleń zdrowia, rodzice muszą zachować życie seksualne aż do narodzin.