797 Shares 1729 views

Jak wygląda szklanka szkła? Co oznacza złamane szkło w śnie?

Dlaczego ludzie wierzą w marzenia? Starając się pozbyć się wizji nocy, mamy nadzieję kontrolować nieznane, które czeka nas po przebudzeniu. Człowiek był zawsze bezbronny przed przyszłością, ale wierzył, że we śnie dostaje wskazówki, które pomogą uniknąć niebezpieczeństw. Czy tak? Dzisiaj nawet fizjolodzy, psychologowie i inni przedstawiciele medycyny oficjalnej zgadzają się, że marzenia w pewnym stopniu przewidują przyszłość. Tak, aby zobaczyć złamane szkło we śnie oznacza, że marzyciel wkrótce spotka się z nieprzyjemnymi zdarzeniami. Tylko co tu będą?


Wierzyć lub nie wierzyć?

Czy można wierzyć w książki z marzeń? Aby samodzielnie odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy przeczytać kilka popularnych publikacji z rzędu. Nawet nie bardzo uważny czytelnik zauważy: w każdym z nich te same tematy są traktowane inaczej. Więc książki sen leżą? I tak, i nie. Każda osoba ma swój własny zestaw sygnałów i symboli, który działa tylko dla niego. Prosty przykład. Śpiący przyniósł nos do probówki z zapachem ryb. Rybak ten zapach wywołał sen o dużym zapadnięciu, kucharz – sen o zepsutej ryby, a gospodyni domowa marzyła o lodówce. Aby nauczyć się rozwiązywać marzenia, trzeba pamiętać przez długi czas nie tylko ich historie, ale także wydarzenia, które nastąpiły po nich. Naukowcy ustalili, że marzenia, zwłaszcza powtarzające się, sygnalizują pojawianie się choroby lub choroby. Oto przykład. Jak wygląda szklanka szkła? Mogą symbolizować coś "złamane", nieudane: złamana sprawa, nieszczęśliwa miłość, nieudana podróż. Jednak w tym przypadku działa intuicja. Jeśli ktoś doświadczy bólu z powodu cięć, to najprawdopodobniej rozpoczyna zapalenie w miejscu, gdzie okulary dotarły do snu.

"Złe" i "dobre" marzenia

W rzeczywistości nie zdarzają się. Każdy sen jest wskazówką. Koszmarki, bez względu na to, jak straszne są, marzy się tylko z trzech powodów: albo osoba zaczyna chorować, albo straszny sen odzwierciedla ukryte lęki, albo mózg stara się podkreślić coś ważnego. Jeśli człowiek jest spokojny, nie czuje napięcia lub niepokoju, nie zobaczy złamanych rzeczy we śnie, labiryntach, martwych ludzi i innych negatywnych tematach. Dowodem tego są absolutnie wszystkie książki z marzeń. W ten sposób odpowiedzą na pytanie: "Jak wygląda szkło zepsute?"

 • Marzenie Millera. Jego kompilator jest pewny, że złamane szkło sprawia, że ktoś pośpiecha, bo ma wrogów.
 • Nowa rodzina twierdzi, że słabe lub złamane szkło zapiera dech w piersiach.
 • Kompozytorzy tłumacza marskiego marzyli, że złamane szkło oznacza upadek nadziei. (Zastanawiam się, czy w czasach Majów było wiele okularów?)

Absolutnie wszystkie książki z marzeń nie widzą nic złego w całym szkle. W niektórych z nich koncepcja ta po prostu nie ma, lub wskazuje na szczęście. Dlaczego tak się stało?

Marzenia i Rzeczywistość

Jeśli rozważamy, jak dziesiątki innych książek sennych odpowiada na pytanie: "czego szukają złamane szklanki", wystarczy tylko dwa słowa: "Negatywnie". Ale czy to nie jest oczywiste? W życiu uszkodzone szkło może spowodować obrażenia. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie zadowolony z rozbitego okna, krakowanej kryształowej wazonki, rozbitego szkła. Lęk, smutek, nerwowość są automatycznie przenoszone do snu. Zrób eksperyment. Jakie stowarzyszenia powodują słowo "szkło"? Najczęściej są takie: delikatne, przezroczyste, mętne, ostre, okrągłe, kolorowe … Zobaczmy, jakie działki znajdują się w książkach marzeń.

 • Ezoteryczna książka snów: złamane szkło przypomina przeszłość, która może zranić się boleśnie. Kolorowe szkło – do różnorodności.
 • Sen Millera: mroczne szkło marzy o porażce.
 • Szlachetny sen: złamane szkło jest niebezpieczeństwem na drodze.
 • Dreamnik Zadkiyelya (stary angielski): brudne, matowe szkło – niespodzianka bliskiej osoby.

Nawet z tej małej ankiety można zauważyć, że marzenia są przypisywane wartościom zbliżonym do stowarzyszeń "dziennych".

O szkle bitowym więcej

Starajmy się upewnić, że w przybliżeniu te same tematy snów w różnych wersjach są interpretowane na różne sposoby. Weź sobie proste marzenie: złamane szkło. Nie szkodzą nikomu, tylko spał widzi kawałki, szkło z łamanego szkła lub szklanki. Co to mogło znaczyć?

 • Książka o szlachetnych snach stanowi zagrożenie na drodze.
 • Książka snów o oryginalnym tytule "Interpretacja snów" przekonuje, że sen czeka na śmierć matki lub ratuje dziecko.
 • Dreambook Medea twierdzi, że fragmenty są niebezpieczne.
 • Publikacja XXI wieku zupełnie odmiennie interpretuje ten sen: złamane szkło, wyjaśnia kompilator, marzenia o bezpieczeństwie.

Można znaleźć inne transkrypcje historii o szkle bitowym. Jak wygląda szklanka szkła? Oddzielność i kłótnie, choroby, nowe spotkania, powrót do zdrowia, wczesna choroba, pomyślna transakcja, oddzielenie od bliskiej osoby, szybka rezolucja ważnej sprawy … Jednym słowem, ilu autorów ma te książki, tyle wyjaśnień. Dlaczego tak się dzieje? Po pierwsze każdy autor opiera się na własnym doświadczeniu. Po drugie, interpretacje, wędrujące od publikacji do publikacji (zwłaszcza w przypadku książek online), są stopniowo porośnięte błędami i spekulacjami. Wreszcie są ludzie, którzy próbują nie odpowiedzieć na pytanie o to, co są złamane okulary, czy wyjaśnić inną historię, ale po prostu zarobić więcej pieniędzy.

Jak prawidłowo odczytać marzenia?

Czyż nie można odczytać snów? Trudno się porozumieć z nimi prawidłowo. Możesz to zrobić, jeśli spędzasz pewien czas. Na początek konieczne jest przypomnienie dziennika, w którym konieczne jest spisanie, jeśli nie wszystkie, co najmniej najróżniejsze sny. Następnie dokładnie zbadaj stan pacjenta: aktualne zmartwienia, stan zdrowia itp. Tak więc fragmenty w ustach mogą śnić na samym początku ból gardła lub ARD. We śnie widzisz złamane szkło, które przebiło żołądek, najprawdopodobniej na początkowe zapalenie w tej części ciała, ale może być również obrazowane po nadmiernie obfitym obiedzie. Broken glass window ostrzega o przyszłych kłopotach, a ktoś przewiduje udany przełom w pracy. Po jakimś czasie powstanie system symboli, który pomoże poprawnie interpretować własne sny czy wizje znajomych. Dopiero wtedy będzie można zrozumieć, na co marzyły złamane szklanki czy inne fantazje nocne.

Co pomoże poznać sztukę interpretacji snów?

Oprócz starannego opracowania systemu własnych symboli można przeczytać o tym, co przedstawiciele różnych kultur i zawodów myślą o snach i ich znaczeniach. Prace psychologów, somnologów pomogą Ci zrozumieć siebie. Książki o fizjologii snu dadzą wskazówki co do tego, co się dzieje, gdy ktoś śpi. Publikacje, które wyjaśniają marzenia, ujawnią całą paletę interpretacji. Są też książki, które pozwalają na jasne sny, zmieniać marzenia już w procesie ich oglądania. Studiując literaturę, znając siebie samego, człowiek będzie w stanie nie tylko odpowiedzieć na pytanie o to, czym są złamane okulary, ale też o wizje według własnego uznania. Ci, którzy nie wiedzą, co wybrać do interpretacji, która marzy książkę wolisz, eksperci zalecają: wybrać najbardziej pozytywną interpretację, uwierzyć w to, a następnie nic złego się nie stanie. Wszakze myśli osoby są istotne, mogą przyciągać zarówno pozytywne, jak i negatywne. Więc nie bój się snów i oczekuj złych rzeczy. Nawet złamane szkło niekoniecznie jest złe. Czy pamiętasz, co dania walczą?