842 Shares 8717 views

Lek „olazol”: instrukcje użytkowania


Przygotowanie „olazol” jest lekiem przeciwbakteryjnym przeznaczone do użytku na zewnątrz.

Farmakologiczne działanie leku „olazol”

Instrukcje użytkowania wskazuje, że lek ten zawiera w swoim składzie antybiotyk chloramfenikol, olej z rokitnika zwyczajnego, kwas borowy i benzokainę. Ostatnim składnikiem jest zaangażowany w lecznictwie jako środek znieczulający z lokalnego wpływu, co blokuje przepływ impulsów nerwowych. olej rokitnika jest znanym ludowym, uznane przez oficjalną medycyną. Skutecznie leczy poparzeń, uszkodzeń śluzówki, na otwartych ranach. Levomitsitin należący do grupy antybiotyków. Wykazuje aktywność przeciwko koksielleza składnik patogena, Serratia, Klebsiella, Bacteroides Enterobacteriaceae, Rickettsia, Treponema, Chlamydia, niektóre szczepy Proteus gonokoków, meningokoków, Streptococcus, Staphylococcus, Escherichia, Pseudomonas i Haemophilus influenzae, Salmonella, Shigella. Z opisanych powyżej, można stwierdzić, że preparat „olazol” jest skuteczny lek, który ma właściwości antybakteryjne i działanie przeciwbólowe, przywraca uszkodzenia tkanek przyspiesza gojenie się i zmniejsza ich alokacji płynu z rany powierzchni. Produkt jest wytwarzany w postaci aerozolu.

Wskazania Lek „olazol”

Instrukcje dotyczące stosowania mówi, że lek znalazł swoje miejsce w leczeniu owrzodzeń żylnych, swędzenie skóry, oparzenia, egzemy drobnoustrojów, zainfekowanych ran, w tym od dłuższego czasu, aby uzdrawiać. Środki wykorzystane do przeszczepów skóry.

Lek „olazol”: instrukcje użytkowania

Aerozol stosowany jest tylko miejscowo. W tym celu, na powierzchni uszkodzonej aerozolu wytwarzają skóry, umiejscowienie balonu w odległości 2-5 cm. Procedurę przeprowadzano codziennie lub co drugi dzień. Nie lepiej być stosowany w połączeniu ze środkami „olazol” maść. Koniecznie ran i oparzeń należy oczyścić z kawałków martwej skóry i ropą. Zdolność leku przed natryskiem powinny być 10-15 razy wstrząsnąć. Pacjenci w ciężkim stanie z skomplikowanych ran lub oparzeń należy stosować do leku 4 razy dziennie. Bardziej dokładny obwód stosując lek przepisany przez lekarza, i przeprowadził ankietę, aby odsłonić naturę zapalenia i stopnia uszkodzenia tkanek.

Skutki uboczne leków „olazol”

Instrukcje użytkowania informuje, że przy dłuższym użyciu narzędzia można przygnębiające wpływ na nerki, wywoływać biegunkę, wysypkę na skórze, nudności, skurcze, bóle głowy, dezorientacji. Ponadto pacjenci zmniejszyła dzienne objętości moczu. Zdając sobie sprawę z przypadków, gdy w trakcie leczenia, pacjent przeżył szok. Ten efekt uboczny może być tylko w rzadkich przypadkach, a przede wszystkim ze względu na stosowanie leku przez długi czas iw dużych dawkach.

Przeciwwskazania do stosowania leku „olazol”

Instrukcja użytkowania zawiera informacje, które są zakazane brać leki dla osób z zaburzeniami czynności nerek, kobiet w ciąży. Podczas karmienia noworodków matek nie może również obsługiwać tego narzędzia pierś. Medycyna „olazol” dzieci nie należy go używać. Nie stosować sprayu na rozległych obszarach ciała.