146 Shares 2555 views

Banan koktajl – dobre i smak.

Banan koktajl – pić tę samą miłość, zarówno dorosłych jak i dzieci. Może być stosowany o każdej porze dnia. Szczególnie dobrze do zaoferowania gościom bananowy koktajl w letniej imprezie. Te egzotyczne owoce niedawno byłem rzadki gość na naszych stołach. Ale teraz banany jedzone w każdej rodzinie, a nawet małe dzieci próbują je od urodzenia. Przed dowiedzieć się, jak gotować koktajl bananowy, konieczne jest, aby mówić o korzyściach płynących z tego owocu.


Uważa się, że banany poprawiają nastrój. Są one idealne do nasycenia i mają niepowtarzalny smak. Zapewnień lekarzy, w tym owoców rzeczywiście zawiera endorfin – hormonów nastrój. Ponadto znany jest serotoniny zdolność pobudzania różnych pozytywne reakcje. Jednak pomimo wielu pozytywnych właściwości tych owoców są bardzo bogate w kalorie. Dlatego też, jeśli jesteś na diecie lub po prostu nie jest zbyt zadowolony z postacią, ich nie nadużywać. W jednym banan zawiera około 80 kalorii. Tak, jeden lub dwa banany dziennie – nie przerażające.

Koktajl bananowy będzie w organizmie wymagane ilości magnezu i potasu. Ponadto banany niezwykły wzrost sprawności umysłowej. Szczególnie cenna jest jakość naszego życia w ciągłym zgiełku i ogromnych obciążeń.

Banany pomóc pracę serca ze względu na zawartość potasu. Po tym wszystkim, jeśli to pierwiastek śladowy jest niewystarczająca, może powodować arytmię. Jest to niezbędne dla dobrego funkcjonowania wątroby. A Włosi są nawet przy użyciu banany jako naturalny spania pigułki. Robią bananowy koktajl z koniakiem i cynamonem i używać go w nocy.

Ważne jest, aby wiedzieć, że nie dojrzałe banany przynosi tylko szkody dla organizmu. Zawierają one dużo skrobi, więc może to być wzdęcia. Przechowywać w lodówce owoce lub nie można pakować. Należy to zrobić w temperaturze pokojowej i niskiej wilgotności.

Jeśli chcesz, aby zadowolić gości, dzieci lub siebie na smaczne i przydatne pijemy, koktajl bananowy – co trzeba. Oto przykład takiego witaminy piciem się dwa banana, 100 ml kremu, cztery kiwi, dwie łyżki syropu cukrowego, 200 ml wody. Najlepiej jest gotować bananowy koktajl w blenderze. Chociaż, jeśli nie masz takiego urządzenia, można używać w maszynce do mięsa, zwykły trzepaczki lub sito. Obrać banany i kiwi, pokroić na małe kawałki i zostawić trochę do dekoracji. Muszą szlifować aż będzie gładkie. Teraz pokazał schłodzoną śmietanę do pianę, wymieszać je z postrzępionym owocami i syropem cukrowym. Wystarczy wtedy bicz lekko rozcieńczony wodą mineralną i wlać do wysokiej szkła. Odroczone plasterki owoców muszą zostać nacięte i umieścić na okulary.

Banana Milkshake można zrobić przy użyciu lodów. Wziąć banana, 300 gramów mleka i 100 g lodów. Teraz wyciąć banana i pokroić je w mikserze, dodać mleko, trzepaczka ponownie, a następnie umieścić z powrotem lody i nadal bije na kilka minut. Gotowy koktajl udekorować plasterkiem bananem i bitą śmietaną.

Banan koktajl może być przygotowane i gorące. Wziąć pół litra mleka, banana, trochę cynamonu, z fasoli waniliowy, 50 g ciemnej czekolady. Trzeba podgrzać mleko w rondlu, włożyć laskę wanilii, pokroić wzdłuż. Usuń go. Banana trzeba zmielić w blenderze i dodać do mleka. Kontynuując ogrzewanie mieszaniny umieszcza się złamany czekolady. Czekać aż koktajl się jednorodną masę, usunąć pulę przed ciepłem i wlać do filiżanki. Posypać cynamonem. Ten koktajl bananowy, które pomogą Ci rozgrzać na zimno rano i dopingować się w górę.