458 Shares 4603 views

Mężowie i dzieci Gurchenko Lyudmily. Dzieci Ludmiła Gurczenko

Ostatnio rozstaliśmy się z wielką aktorką i wielkiego piosenkarza Ludmiła Gurczenko. Wiele z tego, co powiedział o tej tajemniczej i wiecznie młodej diva. Jednym z głównych tematów rozmów – dzieci Gurchenko. Ten temat jest szczególnie zainteresowany publiczności, ponieważ było wiele plotek. Dzieci Ludmiła Gurczenko jak byli ich mężowie i inne aspekty zostaną omówione w artykule poświęconym tej wspaniałej kobiety. Jej śmierć była tak szokująca, że wiele osób po prostu nie wierzy naraz. Wydawało się, że taki człowiek jak Ludmiła Markovna musi i będzie żyć wiecznie.


Kilka faktów

Ludmiła urodziła się w Charkowie w 1935 roku, w dniu 11 grudnia. Była na znaku Strzelca i przestrzegał wszystkich charakterystycznych cech tego znaku: jej postać była poświęcenie, wytrwałość i determinacja. Ludmiła mogła przezwyciężyć wszelkie trudności na drodze do celu, a sukces nie jest zmuszony czekać. Żyła wspaniałe życie, a zmarł 30 marca 2011 w wieku siedemdziesięciu pięciu lat w Moskwie, gdzie mieszkał w ostatnich latach. I nawet w ten zaawansowany wiek aktorka zainteresowanych dziennikarzy i próbował dowiedzieć się, czy dzieci są w Gurchenko.

młodszych lat

Ludmiła Markovna napisał doskonałą książkę „Moje dzieciństwo”. Ta autobiografia. Książka jest wzruszająco opowiada o pierwszych latach, rodziny, rodziców. Po zapoznaniu się z pracy, czytelnik zrozumie, że Gurchenko są bardzo ostrożni we wszystkim, co wiąże się z rodziną. Jednak jej życie jest czymś, co podaje w wątpliwość tego faktu. To, oczywiście, związane z tematem mówimy dzisiaj. Dzieci Ludmiła Gurczenko – kim oni są? Ale o tym później.

Jednym z najbardziej interesujących aspektów tej książki – jest jak Gurchenko zawdzięcza swoją nazwę. Jest to zabawna historia o tym, jak tata zabrał mamę do porodu Ludmiła i poszedł do kina. Był zdenerwowany i chciał coś zrobić, aby odwrócić. To był film „Rekin w Nowym Jorku.” I nie był bohaterem, który uratował ukochanej. Film wykonany tak silne wrażenie na papieża, powiedział: „Jeśli to będzie syn, nazywają go Alan, czy jest to córka – Lucy”. Po tym wszystkim, to była nazwa głównych bohaterów tego filmu.

romans

Zanim powiesz, jeśli masz dzieci z Ludmiła Gurczenko, aby otworzyć temat jej życia osobistego. To jest bardzo ciekawe, i dla różnych kategorii obywateli. Mężowie i dzieci Gurchenko zawsze być omawiane w szerszych kręgach. Ludzie to lubią, nie zapomnij. Lifelong Gurchenko było dużo powieści, ale Ludmiła oficjalnie związany z życiem z sześciu różnych ludzi, którzy stali się jej mąż.

  1. Dwa lata swego życia Gurchenko dał jej pierwszego męża – VS Orda. Ludzie niewiele wiedzą o tym małżeństwie, bo wtedy aktorka nie była tak popularna, a szczegóły jej życia osobistego mało interesujące dla publiczności potem.
  2. Gurchenko raz drugi wyszła za mąż aktor BB Andronikashvili. Ich małżeństwo trwało trzy lata. O nim będziemy pamiętać później.
  3. Trzeci był wybrany aktorka A. A. Fadeev, który był adoptowany syn słynnego pisarza. Ale ich małżeństwo nie trwało zbyt długo.
  4. Czwarte miejsce w jej życiu stał się niezapomnianym D. I. Kobzon. To był jeden z najbardziej błyskotliwych małżeństw. To była omawiana we wszystkich gazet i czasopism. Przez trzy lata żyli razem i rozproszone. Fani plotek zatytułowany „Ludmiła Gurczenko: mężowie i dzieci” byli rozczarowani, ponieważ żaden z małżonków nie wypowiedzieć się na temat rozwodu. Tylko raz żartował Kobzon na ten temat, mówiąc, że byli małżeństwem tylko aby móc żyć w jednym pokoju.
  5. Po jej męża Gurchenko został pianista KT Kuperveys. Chociaż należy zauważyć, że oficjalna rejestracja nie było, a małżeństwo było czysto cywilnego. Niemniej jednak trwała przez 18 lat. Kiedy para rozdziela się, pianista powiedział, że powodem zerwania była duża różnica wieku (14 lat), a różnica w statusie społecznym.
  6. Szósty i ostatni mąż Gurchenko, z którą również mieszkał przez około 18 lat, stał się aktorem S. M. Senin. Był także znacznie młodsza Ludmila (25 lat nadrobić różnicę), ale to nie przeszkodziło para żyć w pokoju i harmonii przez te wszystkie lata.

dzieci Gurchenko

Tak, masz dzieci Gurchenko? Wróćmy do drugiego małżeństwa z aktorką. Jest żonaty z BB Andronikashvili kobieta zaszła w ciążę i urodziła dziewczynkę bezpiecznie. Dostała piękne imię – Maria. Jednak poświęcić czas na wychowanie dziecka Ludmiła kiedyś. Małżeństwo szybko się rozpadło, a córka została wysłana do swojej babci w Charkowie. Gurchenko był zbyt zajęty kariera wyrzec sukces i pozostać w domu z moją córką. Później, dziecko został przywieziony do Moskwy, ale Mary nie był w stanie zobaczyć moją matkę Gurchenko. Początkowo dziewczyna nawet chciał uruchomić z powrotem do swojej babci. Dziewczynka mieszkała w samotności, nauczyłem wczesne niezależność. Z sześciu lat dziecko poszedł na zakupy i pozostał w domu, podczas gdy jej matka była zaangażowana w karierze.

Dzieci Ludmiła Gurczenko, wydaje się, że możemy być zadowoleni i dumni mając taką matkę. Ale Maria poszło źle. Wiadomo, że aktorka nigdy nie ogłaszać obecność jego córki. To tak, jakby wymazane tę część jego życia i nadal kwitną i przyciąga wzrok mężczyzn.

Maryja nie jest absolutnie jak jej matka. Dla niej zawsze pozostanie głównym rodzinę, męża i dzieci. Wkrótce ożenił się, jak chciała szybko wyjść z domu i stworzyć prawdziwy, silny rodzinę.

Konflikt pokoleń

Maria miał dwoje dzieci: syna Marka i córkę Elenę. To wnuk Mark pomógł trochę do poprawy stosunków Ludmiła i Mary. Gurchenko silnie przywiązany do chłopca i kochał go, jak nigdy nie kochał córkę. Ale to był los, który w wieku 16 lat, Mark zainteresował się narkotyki i zmarł z powodu przedawkowania. Obwiniają matkę Gurchenko przerwał jej żadnego związku. Nawet na jej śmierć, Maria dowiedziała się, czytając wiadomości w gazetach.

córka matka

Po śmierci reporterów Ludmiła Gurczenko mogli przesłuchać córkę. Starali się zrobić zdjęcie z ich relacji, choć było bardzo trudne, ze względu na tylko jednej stronie. Robi analizę wszystkiego, co zostało powiedziane, łącząc wszystkie frazy, możemy stwierdzić, że Maryja zawsze brakowało matki. To jest brak matczynej miłości i ciepła pchnął Maszy na początku małżeństwa. Pragnienie, aby dać dzieciom coś, co nie było jej, wykonane rodzinę Głównym celem jej życia.

Podobieństwo lub różnica

Ludmiła była nie tylko talent aktorski, była bardzo piękna. Blond brązowe włosy i brązowe oczy przyciągnęła uwagę wszystkich mężczyzn. Wielu twierdzi, że aktorka zrobiła operację plastyczną. Ale nie pójdzie do tej części swojego życia. Najważniejsze jest to, że do końca swoich dni mogła ubiegać się pięknie i zawsze wyglądał świetnie na ekranie i na scenie.

Często mówi się, że tych pięknych ludzi i pięknych dzieci. Gurchenko przekroczył tego oświadczenia. Jej córka nie jest absolutnie jak jej matka. Kiedy świat zobaczył Marię w telewizji po śmierci aktorki, wielu było w szoku. Nie było ani jednego grama podobieństwa w ten prosty, nie stać kobietę, z pięknym pani, że widzieliśmy na ekranach.