707 Shares 5126 views

Najlepszy przepis – pieczona w piekarniku lub na kuchence

Pieczone recepty istnieje tak wiele. Każda kobieta może pochwalić się własną rękę. Większość z nich są podobne, ale każda gospodyni zastrzega sobie prawo do fantazji. Proponuję Ci kilka receptur, z których pierwsza dysponuje dużą ilość warzyw. Warzywa dać soczyste danie, niesamowity aromat i niepowtarzalny smak. Kocham ten przepis – gorąco przygotowane szybko i łatwo. 4-5 porcje kawałków kurczaka muszą 4 bulw ziemniaków, 2 cebule, jeden bakłażan, cukinia, parę papryki (korzystnie inny kolor), a kawałek selera, dwa jajka, koper wiązki i pietruszki, olej do smażenia, sól i pieprz. Naczynia do gotowania pieczeni lepiej jest użyć grubościenna: Kocioł, utyatnitsu, garnki ceramiczne. Przygotowane zgodnie z recepturą, tak gorąco: w utyatnitsu wlać kilka łyżek oleju, w którym kawałki kurczaka usmażyć na złoty kolor i umieścić je na talerzu. W ten sam olej i smażyć ziemniaki w plasterkach duże plastry. Gdy ziemniaki stają się złote, dodajemy pokrojoną w kostkę cebulę, startą marchewkę i seler. Obniżyć temperaturę i gotować przez 5 minut. Cukinia, bakłażan i papryka pocięte na kostki i gotować razem z innych warzyw przez 5 minut. sok warzywny jest zwolniony. Teraz kawałki pieczonego kurczaka rozprzestrzeniania na warzywa, sól, pieprz, dodać 100 g wody i pokrywy miski z pokrywką. Piętnaście minut później delikatnie mieszać warzyw, mięsa i pozostawić schnąć na małym ogniu. Jest to przepis – pieczeń będzie gotowy w około 15 minut.


Jest jeszcze inny wariant przygotowania tego wspaniałego dania. Wiele gospodyń domowych wolą go do niego. Czym różni się o tym przepisie? Pieczeń gotowane w piekarniku.

A najlepiej jest gotować w części garnków ceramicznych. Mięso (300 g, najlepiej jest użyć cielęcina) pokroić w kostkę i lekko podsmażyć małych w oleju roślinnym ze wszystkich stron. Cztery ziemniaki i pokroić na duże i smażyć ze wszystkich stron. Smażone cebula następujące wartości średniej, pokrojone pół pierścienie. W innym naczyniu lub naczyniu do gotowania mięsa w piecu dodać warstw mięsa, cebulę, ziemniaki, marchew, seler julienne i soli, pieprz i wyleje zupę (warzywa powinny być całkowicie zanurzone). Dusić naszej pieczeni w piekarniku przez 20 minut, następnie dodać łyżkę kwaśnej śmietany w nim dużo zieleni i melenko posiekany czosnek (1-2 ząbki). Przygotuj danie na obiad dla rodziny, stosując ten przepis – pieczona w piecu nie pozostawi obojętnym domu.

Poniższy przepis jest również funkcja: będzie przygotować pieczeń z grzybami. Powiem od razu: danie z grzybami jest smaczniejsze i bardziej pachnące, ale jego wygląd jest słaba. Ale grzyby można skropić sokiem z cytryny, i zachowa swój kolor, chociaż danie straci smak, który może dać tylko „na żywo” dzikie grzyby. Wybór należy do Ciebie. Ponadto, grzyby (200 g), musimy 300 gram świeżego mięsa wyboru (wieprzowa, wołowina, drób), cztery bulw ziemniaka cebuli, jeden marchew, polstakanchika kwaśną śmietaną i 200 g bulionu kawałek masła (50 g).

Umieścić gotowania świeżych grzybów przez 20 minut, w tym czasie, smażyć mięso na dużym ogniu ze wszystkich stron i przesunąć go do utyatnitsu. Patelni smażenia mięsa po ziemniaki, pocięte na kostki, to przesuwają się do mięsa. Z cebula i marchew działają jak dobrze. Gotowane grzyby wyjąć z odpływu wody i dają następnie pocięte na paski i dodać do mięsa i warzyw. Kwaśna śmietana bulion rasy i wlać utyatnitsu. Wylewanie powinna obejmować wszystkie gorące składniki. Naczynia szczelnie zamyka pokrywę lub folię i przesyłać wstępnie ogrzanym piecu w temperaturze 180 ° C przez pół godziny. Pieczona w piecu jest dostarczany do gorącego stołu.