818 Shares 5796 views

Anapa, LCD "Park": opis, położenie

Położony w południowej części miasta Rosji – perła wśród ośrodków Krasnodarskim – Anapa. Populacja miasta wynosi nieco ponad 73 tysięcy osób, ale deweloperzy nie przechodzą do ich uwagę, jak dużo ludzi przeniosła się tutaj, aby się ogrzać pod gościnnym południowym słońcu. Obiecujący kierunek jest budowa nowych osiedli mieszkaniowych w Anapa. LCD „Park” – jaskrawym przykładem.


Położenie kompleksu mieszkaniowego

W pobliżu rynku wschodniego na ulicy Park, położony 79 wspomnianego kompleksu mieszkalnego. Tylko nieco ponad dwa kilometry oddziela dom od brzegu Morza Czarnego. Aby się tu dostać z centrum miasta na piechotę, jak zresztą i praktycznie w każdym zakątku miasta. I można dojechać komunikacją miejską – taxi – za kilka minut. Z punktu widzenia dostępności transportowej kompleksu mieszkalnego jest idealny do kontroli. Park Street idzie na głównej arterii komunikacyjnej miasta – ulicy Chłopskiej, który przechodzi w Anapa autostradzie.

Opis obiektu

LCD „Park” w Anapa jest dwa domy na dwoma wejściami każdy. Domy mają taką samą liczbę kondygnacji – 18 pięter. Tradycyjnie pierwsze piętra zostały przeznaczone do pomieszczeń niemieszkalnych oraz umieszczenie ich w obiektach infrastruktury społecznej. A na najwyższym piętrze jest zaprojektowane specyfikacje. Dlatego piętra mieszkalne w budynkach łącznie 16 zakrętów.

W domach kompleksu mieszkalnego „Park” oferuje do sprzedaży wszystkich rodzajów popularne – od kawalerek do dwóch sypialni – Mieszkania. Ponadto deweloper zwrócił szczególną uwagę na kuchni i garderoby. Dostali przestronne. W korytarzach są szybkobieżne windy. Bezpieczeństwo pasażerów jest dostarczana przez interkom.

infrastruktura wewnętrzna

Wiele infrastruktury społecznej będą zlokalizowane w parterach budynków mieszkalnych. Będzie to sklepy, apteki, salony piękności. Mieszkańcy nie muszą opuszczać towary z kilku kompleksu mieszkalnego „parku” i iść do miasta. Wspólne obszary uszlachetnić dokładne wykończenie i utylizacji śmieci.

Około 35 akrów ziemi deweloper jest alokowany w celu dostosowania jej obszar chodzenia dla mieszkańców kompleksu. Obszar ten, podobnie jak w całym domu terytorium zostanie zagospodarowany, jak przewidziano w projekcie budowlanym. Ponadto, deweloper w LCD „Park” (Anapa) planowane kostki chodniki, sportowe i plac zabaw dla dzieci, sadzenie drzew i krzewów, parking dla gości i parking podziemny.

Wywoływacz kompleksu

Konstruktor RC „parku” (Anapa) jest nową firmą budowlaną – „Projekt Anapa” LLC Obecnie jednym z deweloperem nie jest zakończone projekty, ale jest jedynym właścicielem spółki działa jako inwestycję w aktywa, które posiada ponad miliard rubli. Który pozwala mówić o wiarygodności dewelopera, i daje nam pewność, że projekt zostanie zakończony w wyznaczonym okresie.

infrastruktura zewnętrzna

Prawie wszystkie osiedla Anapa znajdują się w pomieszczeniach o dobrej infrastruktury. W tym mieście nie ma praktycznie żadnych zakładów przemysłowych. Wszystko jest nastawione tylko na zapewnieniu komfortu jego mieszkańców i gości. A jeśli mówimy o kompleksu mieszkalnego „parku” w Anapa, znajduje się zaledwie kilka metrów od Rynku Wschodniej, gdzie w weekendy rolnicy przynoszą swoje towary.

Nie brakuje jakiejkolwiek szkoły lub przedszkola. Jedyną wadą dla dzieci i ich rodziców – trzeba przejść przez ruchliwą ulicę i chłopów Anapskoe autostrady aby dostać się do miejsca studiów. W dzielnicy istnieje wiele różnych supermarketów i małych sklepów.

warunki ekologiczne

Anapa – miasto, które poruszają się tutaj nie oddychać smog metropolii. Morza i świeże powietrze – to jest jego główną zaletą. Niestety, ponieważ LCD „parku” (Anapa), znajduje się niemal w centrum miasta, w idealnym środowisku, które nie można nazwać miejsce. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że odległość pomiędzy kompleksem mieszkaniowym i morza tylko trochę więcej niż dwa kilometry, nie ma lepszego lokalizacja jest trudno sobie wyobrazić. Ci, którzy chcą żyć w środowisku miejskim, ale jednocześnie w bliskiej odległości od morza, jest lepszym rozwiązaniem niż opisanego kompleksu mieszkalnego nie znaleziono. Ma wszystko, czego potrzeba do spokojnego życia i reszty morza. Jest również doskonałym rozwiązaniem dla inwestycji.