885 Shares 6896 views

Prezent dla dziecka od 3 lat. Niż zadowolić Chłopiec i dziewczynka urodziny, a nie tylko

Jak wybrać prezent dla dziecka od 3 lat? Dorośli często pozostają mylić. Nie jest to zaskakujące, ponieważ dziś jest dostępny dla klientów największy wybór produktów dla dzieci. W tym morzu dużą raczej trudne do utrzymania „na wodzie”. Jak więc uniknąć błędów przy wyborze atrakcyjny, ciekawy i użyteczny prezent? Przy tym zwrócić moją uwagę?

Prezent dla dziecka od 3 lat jest związany ze specyfiką jego wieku

Trzyletnie dzieci zabawki postrzegane nie jako zwykłą rozrywkę. Dla nich, tak zwane narzędzia, które doskonale przeprowadzić „najbardziej poważną pracę.” W tym wieku, okruchy z wielką prędkością rozwija wyobraźnię i pragnienie wiedzy o świecie. Faceci wydają się być niezależne, ale jednocześnie uważnie obserwując zachowanie rodziców, próbują „skopiować świat dorosłych.” Prezent dla dziecka od 3 lat powinny być wybrane na podstawie tych faktów. Należy jednak zwrócić uwagę na szczególne preferencje i pragnienia dziecka.

Dowiedzieć się, czego chce dziecko

Każdy okruchy, oczywiście, ma swój własny sen. Wybierz prezent dziecko może go zrealizować w ciągu 3 lat. Piękne lalki lub elektroniczny mały ssak – dziecko będzie bardzo szczęśliwy, gdy rodzice dają mu takiej radości.

Nawiasem mówiąc, jeśli dorośli nie wiedzą, jakie są ich marzenia o ulubionym dzieckiem, należy po prostu poprosić go bezpośrednio. Ruchliwy i wymyślić Pipsqueak nie będzie. Chłopak natychmiast powiedzieć o swoich cenionych pragnień.

Dobrze, jeśli dziecko jest dumnym posiadaczem całej góry zabawek, więc nie wiedzą, czego chcą, mają, oczywiście, dokładnie przemyśleć temat możliwych opcji prezent, biorąc pod uwagę nie tylko jego wiek, ale także podłogi.

Co lubisz dziewczyny

Jego małe córki rodzice mają tendencję do bardzo rozpieszczona. Prezent dla 3 lat dziewczynka wyboru nie jest trudne, a jednocześnie będzie to po prostu wspaniały! Okruchy niekoniecznie spodoba fryzjerskich zestawy, żywność dla niemowląt, itp posudku. D.

Dziewczęta, preferując twórczej pracy, należy zwrócić szczególną uwagę. Są idealne zestawy do rzeźbienia z gliny i gipsu, linkę lub „walizka młodego artysty.”

Prezent dla 3 lat dziewczynka może być dużo łatwiejsze. Wszystkie dzieci lubią umieścić puzzle, budować wieże z klocków, gry w piłkę i tak dalej. D. Przy zakupie któregokolwiek z tych zabawek, na pewno nie można się pomylić.

Oni wolą chłopców

Ale co zrobić, jeśli masz syn dorasta? 3-letni chłopiec z darem powinny odpowiadać męskie hobby. Oznacza to, że może być, na przykład, zestaw instrumentów zabawki – .. Wiertła, młotek, śrubokręt, pasatizhi itd. Zestawy mogą być bardzo zróżnicowane. W każdym razie, gra pipsqueak koniecznie naśladować ojca, nabywanie nie tylko pierwsze umiejętności budynek, ale także pomysłowość i chęć do ciężkiej pracy.

Nawiasem mówiąc, jest to wiek od trzech chłopców próbuje coś zrobić, aby pomóc mojemu tacie, robiąc „pracy mężczyzn”. I to jest całkiem naturalne. Dokonując odpowiedniego prezentu, wystarczy dodać go chce dorosnąć i stać się człowiekiem!

3-letni chłopiec z darem, można wybrać w zależności od swoich partykularnych interesów. Fani piłki nożnej, na przykład, odpowiedniej dobrej piłki, a ci, którzy lubią wakacje na plaży, – nadmuchiwane zabawki lub okrąg. Wziąć pod uwagę fakt, że przede wszystkim interesuje dzieckiem, a problem został rozwiązany!

Modne zabawki na sprzedaż jest zawsze

Nie jest tajemnicą, że dzieci, jak dorośli, są uzależnione od reklamy i „popularnych trendów”. Prezent dla dziecka 3 lata może zostać wybrany, zwracając ich uwagę na nowoczesnych bajek i filmów dla dzieci. Jednym z najgorętszych zabawki dzisiaj, na przykład, jest lalka Winx, Ben dziesięć lub Sponge Bob.

Oczywiście, zainteresowanie takich prezentów może zniknąć dość szybko. Jednak jest to rzadkość. Najczęściej prezent powitalny w postaci ulubionego bohatera kreskówki podoba jej mały właściciel przez wiele lat.

Każdy musi rozwijać wyobraźnię

A co zrobić, jeśli dziecko nie animacje znaków przyciąga? W tym przypadku pomóc zabawki, wyobraźnia dziecka edukacyjnego. Pozwalają mu eksperymentować, tworzyć, wymyślać coś. Takie prezenty dla dzieci do 3 lat są uważane za najlepsze, według psychologów.

Zadania te wykonuje świetną robotę objętościowe projektanci, kostki, jak „Lego” mozaiki i tak dalej .. Te gry pomóc rozwijać uwagi, pomysłowości, wytrwałości, aby przyzwyczaić.

Dla małych „sprytnych” i twórczych osób

Więc wybrać prezent dla dziecka (3 lata). Chłopiec czy dziewczynka – to nie ma znaczenia. Wszystkie dzieci uwielbiają gry puzzle. można odebrać prezent, który rozwija zdolności matematyczne, ale można wybrać coś z liter – dziecko zaczyna uczyć się czytać.

Ujawnić wszystkie talenty okruchy również nie jest tak trudne. Na przykład, do zapoznania się ze światem dźwięków może pomóc różne instrumenty muzyczne. gitara czy perkusja dzieci, akordeon lub flet – wszystkie te rzeczy pomogą okruchy opanować bogaty repertuar utworów i zachwycić znajomych i rodzinę z ich kreatywności.

Trzeba dać prezent pięknie!

Oczywiście, urlop powinien być bardzo jasne. Wybierając prezent dla dzieci (3 lata – data jest bardzo ważne), należy zwrócić szczególną uwagę także na powitanie. Słowa na urodziny trzeba ciepły, miły, łagodny, ale, co najważniejsze, bardzo oryginalny. Można jakoś „naprawić” je do chwili obecnej. Oznacza to, że dana lalka, jej córka powinna chcą być tak piękne, i przekazał do pistoletu dodać, że chcą, aby dziecko tylko pistolet zabawka w jego życiu. Jednak dziecko w tym wieku nie mogą docenić gratulacje.

Jak przekonać dziecko w sposób szczególny

Jeśli nie wiesz, co dać dziecku, jeśli wydaje się, że wszystko tam zorganizować coś wielkiego dla niego. Wrażeniem powinno to być prezent dla dziecka (3 lata). Dziewczyna lub chłopak docenią wizytę do wszelkich atrakcji. Tutaj będą mogli skakać na trampolinie, przejdź labirintiki, jeździć na karuzeli lub paravozik. Ponadto, co do zasady, w parkach rozrywki sprzedają więcej i bardzo pyszne lody, popcorn i watę cukrową.

Jako prezent dla okruchy Nadaje się również pokaz cyrkowy lub innego show. Występy akrobatów i klownów nie może nie lubi dzieci.

Ale to, co pod wrażeniem Delfin dla dzieci! Pływać z tymi mieszkańcami mórz, robić zdjęcia z nich – co jeszcze może być lepiej? Nawet najbardziej niespokojne dziecko będzie przyjrzeć się z delfinami i cieszyć się ich występy. To może być żadnych wątpliwości.

Trzyletnie dzieci są bardzo dociekliwe natury. Wycieczka do zoo lub zarezerwować je nie pozostawi obojętnym. Taki prezent na okruchy będą bardzo długo pamiętać, chcąc być tam ponownie.

Dobrze, jeśli oszołomienie szczęście urodzić się w ciepłym sezonie, z nim można przejść do parku wodnego. Dzieci z wielką przyjemnością, że będą jeździć na różnych zjeżdżalni, pluskać się w basenach dziecięcych wraz z rówieśnikami.

3 lata – punkt zwrotny

Urodziny – święto, które zdarza się tylko raz w roku. Szczególnie bujne i jasny ludzie są przyzwyczajeni do świętowania rocznic. Uważa się, że pierwsza rocznica – wynosi 5 lat. Jednak to nie jest do końca prawidłowe. Pierwsza rocznica urodzin była naprawdę 3 lat. Jest to wiek jest pierwszym i najbardziej oczywistym punktem zwrotnym w rozwoju dziecka.

Okres ten nazywany jest „kryzys od trzech lat.” Często rodzice muszą szukać nowych rozwiązań, nawet w wychowaniu dzieci. Prezent dla swojego syna na 3 lata (lub córki) musi również spełniać wszystkie nowe zainteresowania i potrzeby dorosłego dziecka. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że Pipsqueak właśnie w tym wieku już zaczyna być świadomy siebie jako osobę, dostaje jego „ja”. W związku z tym, po przedstawieniu się z dzieckiem na temat przyszłości obecnego, powinien być przygotowany do bardzo nieoczekiwanego zaskoczenia.

Daj okruchy z wakacji!

3 lata – okres, gdy krąg społeczny dziecka stopniowo zaczyna się rozwijać. W tym wieku, jego świat nie ogranicza się już do domu. Kid codzienne interakcje z nowymi ludźmi, rozwija nowych towarzyszy. Najlepszy prezent dla 3 lat – uroczystość, organizowanych dla chłopca urodziny i jego mały towarzyszy. Dzieci mogą uczestniczyć w różnych konkursach. Najważniejszą rzeczą – myśleć inteligentnie zaprogramować na nadchodzące wakacje.

Na co dzień gra – to świetny sposób, aby urozmaicić zabawę. W związku z tym, można dać dziecku odpowiednie rekwizyty do tego celu. Tematyczny zestaw gra będzie mieć tylko przy okazji.

Na przykład dziewczęta przychodzą do radości spersonalizowanej kuchni. Rodzice będą mogli zorganizować grę w „restauracji” lub „Piekarnia”. W tym przypadku, dziecko będzie uczyć się, aby pomóc matkom w domu, robi gotowanie „delicious food” dla odwiedzających lalek.

Mistrz będzie trochę jak zestawy instrumentów dziecięcych. Grając z nimi, będą zupełnie jak ich ojcowie, wbijaniu gwoździ i cięcie desek. „Visiting zespół” Mistrzowie dużo zabawy trzymać swój czas dla tych poszukiwań.

Wszystkie dzieci, zarówno dziewcząt i chłopców, oczywiście, na pewno cieszyć się i gra w „małego szpitala”. Lekarz ustawić wszystko, czego potrzebujesz w tym profesjonalnej gamy Gry dla dzieci są nie tylko w dniu urodzin, ale w najbliższych dniach do niego.

Dobry prezent jest również projektant scena. Pacjenci mogą być zupełnie odmienne. Jest to bardzo interesujące dla dzieci, na przykład, aby zbudować miasto z różnych domy, samochody, zoo, sklepów i mieszkańców. Ten dar, a ponadto dzieci będą trwać długo. Dlatego dorośli będą mogli trochę odpocząć.

Lato w dniu urodzenia dziecka może dać żadnych gier lub zestaw zabawek zegarku przeznaczony do zabawy wodnym. Jeżeli jesteś dumnym właścicielem prywatnym domu z basenem dla dzieci w stoczni, będzie to obecny w tym czasie.

W wieku trzech umiejętności czuciowo-ruchowych dzieci osiągają wysoki poziom wystarczy. Mają żadnych problemów radzi sobie z różnymi zadaniami, wymaga rozwoju umiejętności motorycznych. Dziecko będzie chciał zbierać puzzle, grać z mozaiki, markery farby, kredki, akwarele lub gwaszem. Wśród młodszych goście mogą spędzić na przykład konkurs na najlepszy obraz.

Podnieść ciekawe prezenty – to takie proste!

Dziś na półkach sklepów przedstawił wiele niezwykłych i jasne przedstawienie. Wybierz interesujący prezent jest dość prostym zadaniem. Doskonały wybór dla trzyletniego dziecka będzie, na przykład, specjalne zabawki sznurowania. Radzić sobie nie tylko bardzo interesujący z nim, ale także użyteczne. Palce dzieci z takich gier stają się bardziej wytrwały i zwinny. Wiele z nich może być przekształcony wspaniałych rzemiosła. Na przykład, mała kobieta z mody może zrobić dla siebie, nawet mała torebka.

rozwój intelektualny dziecka jest bardzo ważne. Pod wieloma względami, to wpływa na dziecko zdolności projektowe. W ciągu 3 lat pipsqueak mogą budować najbardziej podstawowy model. W tym przypadku próbka nie jest wymagane, ponieważ dzieci mogą przełożyć się na rzeczywistość i własnych pomysłów. Projektanci z niewielkiej liczby dużych części, śrub gumowych i dziecko z śrubokrętem – doskonały wybór. I można dać dziecku wkrętarki dla dzieci, które będą się uczyć w montażu i demontażu różnych samochodów i innych przedmiotów.

Zatem trzy lata prezent dla dziecka, aby podnieść bardzo łatwo. Najważniejsze, aby zrozumieć ich interesy! Kochający rodzice radzą sobie z tym łatwo!