739 Shares 2356 views

„Połącz Manager” – Twój dostęp do Internetu

Prawie każdy dziś ma telefon z dostępem do Internetu, a to pomaga w sytuacjach, gdy jesteś w naturze, albo po prostu nie w domu. Jednak wiele osób korzysta z telefonu lub specjalnego modemu bezprzewodowego jako punktu wyjścia sieci z komputera, a to wymaga oprogramowania. „Połącz Manager” jest wygodnym środkiem parametryzacji punktu dostępu bezprzewodowego do Internetu.


Wszyscy operatorzy sieci komórkowych wspierać zdolność do wyjścia z komputera do Internetu. Można, na przykład, podkreślają MTS "Connect Manager". Windows 7, Vista, XP – wszystkie te systemy obsługuje oprogramowania, i nie będzie miał problemów z jej utworzeniu. Zastanów się, jak podłączyć.

MTS „Połącz Manager” – a dokładniej, jego instalacja rozpocznie się automatycznie po włożeniu modemu do komputera lub uaktywnij punkt dostępu w telefonie. Następnie wystarczy kliknąć na przycisk „Połącz”, że i natychmiast móc otworzyć przeglądarkę i załadować pożądaną stronę.

Jeśli jesteś w dużym mieście, prawdopodobnie okaże się, że „Połącz Manager” podłączony do sieci 3G. Ten szybki kanał danych, które jednak jest gorsza od szybkości sieci 4G. Jednak rzadko modemy i telefony obsługują obecnie ultra-szybki transfer danych, ale w końcu nie będzie więcej takich urządzeń.

Jeśli jesteś w naturze „Connection Manager” może być połączony z powolnym, ale powszechne niemal wszędzie EDGE lub sieci 2G.

Jeśli chcesz mieć modem podłączony tylko do określonej sieci, wybierz ustawienia programu „priorytetem WCDMA” – jedna nazwa 3G sieci szerokopasmowej – lub „priorytetowe EDGE”, albo że opcja Ustawienie może być konieczne w przypadku, gdy chcesz wykluczyć powolny ładować, będąc w strefie wiarygodnego odbioru sieci trzeciej generacji.

„Połącz Manager” obsługuje również możliwość wysyłania wiadomości SMS oraz ich odbiór. Również do Państwa dyspozycji możliwość wykonywania połączeń, jeśli masz niezbędne środki techniczne. To wystarczy, aby zwrócić się do właściwego punktu programu. Będziesz mieć możliwość wymiany szybkich wiadomości do dowolnego abonenta w cenie przewidzianej przez planu taryfowego. To często nie jest bardzo opłacalne, ponieważ operatorzy sieci komórkowych, reklamy niskie ceny w Internecie, zwykle zwiększa koszt wiadomości SMS, aby nie być na straty.

Jeśli połączenie z Internetem za pośrednictwem modemu lub telefonu nie są zbyt stabilne, spróbuj zmienić jego położenie: wyjść lub balkon, gdzie sygnał jest stabilny.

Ponadto, zalecamy obowiązkowy sprawdzać dostępność aktualizacji dla programu „Połącz Manager” na stronie swojego operatora telefonii komórkowej. Taka praktyka pozwoli Ci uniknąć błędów, które zostały ustalone w poprzednich wersjach oprogramowania. Wpłynie to na poprawę stabilności Internetu i rozszerzyć możliwości modemu.

Teraz wiesz, że oprogramowanie – jest ważnym elementem każdego modem i telefon z dostępem do Internetu, a Twoje zadanie – aby prawidłowo skonfigurować program do skutecznego działania urządzenia.