838 Shares 3877 views

Prezenter telewizyjny Irina Mishina: biografia, zdjęcia i rodzina

Irina Mishina – bardzo silną osobą. Już jako małe dziecko, ona została bez matki tak wcześnie stał się dorosły i poważny. osobowość publicznego Irina chciał zostać nawet od najmłodszych lat, że to się stało.

trudne dzieciństwo

Moskal bardzo wcześnie opuścił bez matki, więc edukacja dziewcząt zaangażowane ojca. Jednakże, pracował bardzo ciężko, i Ira zawsze wyjazd z niego w podróży służbowej.

Dziewczyna była trochę dziwna i bardzo poważny jak na swój wiek. Wiedziała już w wieku czternastu lat, w przyszłości będzie rosnąć z niego, czy aktorka, czy dziennikarz. W każdym razie, Ira chciał być w ścisłym związku z publicznością.

Ojciec rzadko spotykane, to prawie zawsze działa, a koleżanki w Mishina nie było. Ze względu na jego duma nie pozwalała przyszłość prowadzi do miłosierdzia swego od ludzi i przyjaźń uprzywilejowanych chłopców, ponieważ nie zadawać zbyt dużo.

Że rok dyplomowy Ira tata umarł. Ona została zupełnie sama.

Cool, jak mógł

Irina natychmiast chciał zdobyć pieniądze, wręczając złoty medal w lombardzie, ale nie została przyjęta. A potem przypomniał sobie, że wysłała kilka artykułów w gazetach, a nawet rozpoczął drukowanie. Około roku Irina otrzymała nagrodę. Następnie, mając charakterystyczne i dobrze napisanych prac egzaminacyjnych, dziewczyna weszła na Wydziale Dziennikarstwa. Sumienny uczeń stale pisał dużo, więc ona doskonale badane. Faceci z jego wydziału nie były poważne dla dziewczyny, ona czekała na swojego króla.

Król mieszka w Irene

Misza przyszedł na osiedlenie się w Dyrekcji Generalnej do spraw Stosunków Zewnętrznych ZSRR Radia i Telewizji, który był prowadzony przez raczej sławnej osoby – Korolev Lev Andreevich. Głównym opozycji w jego życiu była walka o władzę z twórczego temperamentu. Korolev nienawidzi kobiet, ale nadal trwało Irina pracować.

Po pewnym czasie, szef zaprosił Misha na bieżąco z tym i zaczął ich związek. Na pierwszej wycieczce, robił oferują dziewczynę, mimo że był żonaty. Irina nie wahał się zgodzić.

Wysoki, nakładając, pięknie ubrany i pewny siebie mężczyzna, Korolow był jak ojciec Miszy, a to przyciągnęło jej uwagę. Ten król dla dziewczynki. Nic więc dziwnego, Irina Mishina, zdjęcia są prezentowane w artykule prostu się zakochał.

Różnica wieku wynosiła około trzydziestu lat, że mylić królowej. Nawet w swoich pamiętnikach napisał, że w swojej powieści „coś było nie tak i destrukcyjne.”

Po Irina Mishina bardzo chory, zaczęła się z problemami płuc. Leo agresywnie ujmowane w różnych szpitalach, klinikach, co można zrobić, jednak usłyszał odpowiedź jest taka sama: jest długa. Dlatego on zdecydowanie rozpoczął się metod leczenia: przygotowanie i dietę, na zasadzie obowiązkowej szli, a dwa razy w roku człowiek zawiózł ukochaną w cieplejszym klimacie. W rezultacie, dwa lata później płuca wyniki były czyste. Lekarze byli na straty.

Pewnego dnia królowa nie był sam, Irina nie rozumiałem dlaczego. Dziesięć lat później okazało się, że Leo jest chory, z tego co uratowało mu ulubiony – raka płuc.

W życiu Iriny Mishinoy ta miłość była, z jednej strony, nieoczekiwany, ale z drugiej – destrukcyjne. Leo nie kryli romans, w tamtych czasach był on uważany za prowokacyjny akt. Wtedy bardzo szybko pozbawiony urzędu za niemoralne i nie przystoi status Komunistycznej zachowanie. Korolev wziął całą karę na koncie, więc nikt nie dotknął Mishin. Jednak wszystkie jej boku i szeptał między sobą.

Przez długi czas kontynuował proces rozwodu z żoną królowej, często upił, a czasami poszedł do objadania się. Irina Mishina wszystko cierpiał, i nigdy nie przyszło do głowy pomysł, aby zakończyć związek, kochała bardzo. Za radą na to, aby od razu wyrzucił go Misza nie zareagował. To był jedyny mężczyzna w jej życiu. Nikt inny nie był z Irene.

Decydującym początek kariery

Mishin postanowił wychować bliskiej osoby, ale do tego trzeba było zacząć zarabiać zrobić. I rozpoczął swoją karierę w radiu i telewizji.

Minęło ponad cztery lata, a para zalegalizowany związek.

Tak więc, nawet Irina Mishina – wiodący, praca w programie telewizyjnym „120 minut”, który ukazał się na antenie w godzinach porannych. Następnie przechodzi do programu „Time”. Wskaźniki wyprzedzające zawsze prowadząc oceny dla Miszy.

Plotka głosi, że w tej chwili jest w niej zakochany Aleksandr Nevzorov i zaczął agresywnie poszukują uwagę Irina. Mają romans. Alexander jest bardzo delikatne i romantyczne zaloty Mishina: Chic spotkał się w Petersburgu, pojechał w drogich restauracjach. Jednak, kiedy Irina „nie” dobitnie powiedział w swoim przemówieniu wylewa brud. To nie jest żal organizowany od uznał za dobra rzecz do zrobienia.

Korolow nie była zazdrosna o męża, który był nawet obraźliwe Irene. Był przekonany, że w deklaracji końcowej do ulubionych rodziny. I tak się stało.

ester zawieszenie

Różne pogłoski o tym, dlaczego Irina Mishina opuścił program „Time”. Po jednym z wiodących zagadnień zaczął domagać się pewien procent, który w rzeczywistości nie otrzymywał. I redaktor naczelny powiedział, że Irene już nie pracuje na powietrzu.

Na Misha był jeszcze kontrakt z „Reuters” agencji. I to nie było tak źle. Irina Mishina – gospodarz programu „Big Planet”, nadal robić to, co lubi. Pracowała tam przez kilka miesięcy po zabójstwie Vlad Listyev, a wszystko zaczęło się rozpadać w proch. W telewizji, wszystko zmieniło się na całym świecie, a życie Miszy poszedł serię upadków.

życie toczy się dalej

Dwadzieścia lat minęło od jego śmierci Korolev i Irina nadal nie lubi kwiaty. Byli zawsze w domu: jej mąż przedstawił je z lub bez. Po pogrzebie, Irina leżał w szpitalu kilka tygodni, a jej projekty przeszły w ręce innej osoby, a ona musiała odejść od telewizora.

Misza był bardzo trudny, przeżyła ostatni wysiłek. Czasami głodny i chleb dla niej był luksusem. Pomogła jej wtedy tylko Sergey Lomakin, którzy do tej pory z wymówek wdzięczność.

Patrząc przez Mishin próbował włamać się do telewizji, ale to się nie stało. I pewnego dnia zdecydowała się rzucić w gwiazdy telewizyjne kariera. „Chcę być szczęśliwa żona i matka” – postanowił Irina Mishina. prezenter telewizyjny, którego rodzina jest bardzo dumna ze swoich osiągnięć, szczęśliwie żonaty z mężem Alexander, biznesmen, wychowuje córkę Luba. Dziś Mishin pisze historie, to jest blog i próbuje utworzyć nowy kanał.