730 Shares 7709 views

Jak wybrać imiona dla psów? Dla psów, dziewczęta zrobić to trochę trudniejsze niż dla „kawaler”

Podjąwszy na zakup znajomego ogoniastego kudłaty, masz do czynienia z wieloma nowymi wyzwaniami, które wcześniej nigdy nie miał. Na przykład właściciele niedoświadczonych, które nabył żeński szczeniak, myśląc: „Ale co oni są imiona”. Dla dziewcząt, pies, jak i dla chłopca odebrać przystawkę nick. Jednak trzeba wiedzieć, niektóre z zasad i oczywiście wziąć pod uwagę płeć swojego czworonożnego przyjaciela.


Przede wszystkim, przypomnijmy, co ogólne wytyczne dotyczące doboru koparki psów nazwanych dla psa obu płci. Powinien on być krótki, nie więcej niż jeden do trzech sylab rozbrzmiewający, legkoproiznosimym. Wyobraź sobie, jak krzyczysz: „bacchanalia! Do mnie! „Albo” Melpomene! Chodź tu!”. To prawda, najlepszym rozwiązaniem, aby ograniczyć krótki. Korzystnie, Moniker zawiera dźwięk „P”, „P”, „R”, „C”, jest dobrze postrzegany zwierzęta słuchowego. To, co jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności, po wybraniu nazwy. Dla psów, dziewczynki również ważne przy wyborze będzie nick był miły i delikatny, kobiecy, zwłaszcza jeśli jest to dekoracyjny pies.

Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę rasę swojej pitomitsy, wielkość, charakter, kolor. Często zachowanie szczeniąt, ich nazwy kolorów sugerować. Dla dziewcząt, psy, wielu właścicieli uważają, że jest bardzo ciekawe, ale długie pseudonimów. To nie jest złe, ale po prostu trzeba myśleć o tym, jak je zmniejszyć. Mało chodzenie z psem na dworze, można to nazwać: „Gabriel” lepsze „Gabi” lub „Magdalena” lepsze „Magda”. Jeśli pamiętasz kolor sierści, nazwy Ryzha, wiewiórka, Chernyshkov dość popularne wśród właścicieli psów jednokolorowych.

Wybierając imię dziecka, należy pamiętać, że wkrótce rosnąć i przydomek nadaje niezdarny uroczy szczeniak nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem dla dorosłych psów, zwłaszcza dużych watchdog rasy. Wyobraźmy sobie, kaukaski owczarek, który przypomina dziecko pluszowa zabawka. Nazwałeś jej bułkę, i rosła, to „zabawka”, a teraz ona wygląda i charakter przypominający niedźwiedzia grizzly. Niewiele jak dobrze okazało się, prawda?

Biorąc pod uwagę rasę zwierzęcia, należy rozważyć jego przeznaczeniem, wielkość, cechy. Imiona dla dziewczynki psów ozdobnych kamieni czasami podnieść plisowany kobiece, często stary. Na przykład, Georgette, Camellia, Henriette, Charlotte, Jeanette, Izolda. Również popularne kochający pseudonimy: Pusya, Dziecko, kok, Mleko, Button, toffi, niemowlęcym. Dyskusja na temat psów napowietrznych skał np Pasterza. Zadanie przed właściciel nie jest to łatwe. Psy Owczarek nazwy powinny być odpowiednie do użytku służbowego, odważny i piękny zarazem, mówimy przecież o „pań”. Dobre dopasowanie do nich pseudonimów takich jak Angara, Basta, Wald, deszcz, Dean, gwiazdy, Cassie, Navara, Ronda, Sparta, Hellas, Yarga i innych.

Jest to kolejny punkt, który musi być brany pod uwagę przy zakupie szczeniaka z rodowodem, to zazwyczaj już login. Zmień go lub załącznik do niej, to hodowlę, nie możemy. Ale można zrobić faworyta nazw krajowych. Dla psa-dziewczęta są często podnieść podwójne pseudonimów. Na przykład: Vesta-Jani, Abbey Gina Pani-pochlebstwo i inni.